2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Queenbee0

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
769
581
23
Merhaba kızlar. 4 senelik evliyim ve pkos'um, ilk baştan beri bebek istiyoruz. Tedaviye başladık, bu ay aşılama olucam inşallah...
Ekim ayı aşılama olacak olanlar toplanalım birlikte bekleyelim..

Merhaba kızlar. 4 senelik evliyim ve pkos'um, ilk baştan beri bebek istiyoruz. Tedaviye başladık, bu ay aşılama olucam inşallah...
Ekim ayı aşılama olacak olanlar toplanalım birlikte bekleyelim..
24'ü haftası regl günümde gideceğim inşallah. Zeynep kamilde aşılama bekliyorum. Sen?

Yok yaptirmadim valla daha iğnenin 11. Günü aşılamanın 10. Günü senin ne gibi belirtilerin var

Hiç değişik bir şeyler varmı canım ağrın falan oluyormu
Evet canım aşılamadan 2 gün sonra kasık ağrısı ve karın ağrısı başladi adet olacak gibi karnım ağrıyor (inşallah olmam). Göğüs ucu hassasiyetim başladı gaz sorunum var özel bölgede baskı hissi var bunlar benim belirtilerim canım

İnşallah hastalanmazsın, İnşallah hamilesindir ya rabbim hepimizi sevindirsin. Polikistik oner misin

Merhaba! Kızlar bugün çatlatma iğnemin 13.günü aşılamamın 12.günü kan versem bugün kesin sonucu öğrenirmiyim siz

Merhaba! Kızlar bugün çatlatma iğnemin 13.günü aşılamamın 12.günü kan versem bugün kesin sonucu öğrenirmiyim siz
Doktor bana en erken 15.gun yaptır dedi ve bir yakınımda adetinden 3 gun gecti yaptirdi negatif çıkmıştı ama meger hamileymis bir hafta sonra tekrar yapinca ogrenmisti

Doktor bana en erken 15.gun yaptır dedi ve bir yakınımda adetinden 3 gun gecti yaptirdi negatif çıkmıştı ama meger hamileymis bir hafta sonra tekrar yapinca ogrenmisti
Ben bugün kan verim olmazsa salı günü 15.gün tekrar baktırırım normalde bana da doktorumun önerdiği gün pazartesiydi

Belirti olarak göğüs ucu hassasiyetim var bel ağrım arada sırada oluyor karın ağrım var sanki adetin 1. Günü gibi gaz sorunum var mide bulantimda bu son 2 gündür sabahları. Oluyor ama hafif
Benimde sadece kasık ağrım var inş hayırlı haberler alırız canım ne zmaan kan vereceksin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…