2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Kızlar bende bu sabah yaptım ikinci testi hiç çizgi çıkmadı kuruma cizgisi falan da çıkmadı , bugun transfer günü dahi 6.günüm moralim çok bozuldu acaip mutsuzlaştım
Henüz erken ama moralini bozmak için birkaç gün daha bekle

Arkadaşlar benim iki ay önce yumurta toplama işlemim oldu. ondan sonraki ilk adetimi bir hafta erken oldum ama bu ay olmam gereken gün 9 gün geçti. Panik oldum benzer şeyler yaşayan var mı? ne yapmam gerekir bilmiyorum da. yardımcı olur musunuz?
Bunu birkaç konuda okumuştum. İlk regli sonrasında gecikme yaşanabiliyormuş diye. Normal şartlarda düzenli oluyorsan istersen bekle birkaç gün daha. Eğer olmuyorsan doktoruna söyle bir ilaç verir belki

Arkadaşlar benim iki ay önce yumurta toplama işlemim oldu. ondan sonraki ilk adetimi bir hafta erken oldum ama bu ay olmam gereken gün 9 gün geçti. Panik oldum benzer şeyler yaşayan var mı? ne yapmam gerekir bilmiyorum da. yardımcı olur musunuz?
Başıma geldiği için söylemek istedim bende opu sonrası erken oldum hatta aşılama yapıldığı zamanda erken oldum. Şimdi benimde ikinci reglimdi bitiyor 6-7 gün gecikmeli oldum. Kontrole gittiğimde bir sıkıntı yoktu içini ferah tut eğer süre uzarsa dr danış tabi belki ilaç verirler stres yapma gecikmesin iyice rahat ol🥰

Yaa çok güzel hepimiz peş peşe transfer olacağız🥰🙏🏻 Şimdi bir hormon ilacı alıyorum iğnelere son günlere yakın başlayacakmışım 1 Aralık kontrol günüm reglim bitmek üzere. 2 regl ara verilmesi sanki daha iyi oldu o sıra her şey üst üste gelmişti heyecan stres iş güç koşturma bu ara verme sürecinde daha iyiyim sanki mental olarak rahat hissediyorum zaten transfere uygun değildim kan testi sonucuna göre değerlendirilmişti. Hayırlısı böyleymiş sonucu güzel olsun🥰
Aynı zamanlarda denk geleceğiz 🥰 benim de ikinci kontrolüm 2 aralikta olacak sonrasinda iğne ve hap olarak progesteronlara başlanacak, dediginiz gibi sonu güzel olsun da gerisi önemli değil 🥰

Ben tarlusal kullandım biteli 5 gün oldu bugün. İşte bu birkaç gün içinde olmam gerek 😬
Tarlusal adet söktürücüydü galiba değil mi? Onu da bu siteden öğrendim. Hadi siz de olun da transfer zamanlarımızı birbirimize destek olarak geçirelim ve güzel sonuçlar alalim 🥰

Tarlusal adet söktürücüydü galiba değil mi? Onu da bu siteden öğrendim. Hadi siz de olun da transfer zamanlarımızı birbirimize destek olarak geçirelim ve güzel sonuçlar alalim 🥰
Evet adet söktürücü 🥰 inşallah artık gelsinde bakalım daha yok sinir basıyor iyice 🥲

Kizlar şuan trasnfer hazirligindayim estrofem kullanıyorum ama su gibi vajinal akintim var normal mi acaba bilemedim çamaşır ıslanıyor sizde de olmusmuydu. Acaba hastayım boğazım öksürük çok fena ondan mı oluyor bilemedim

Kizlar şuan trasnfer hazirligindayim estrofem kullanıyorum ama su gibi vajinal akintim var normal mi acaba bilemedim çamaşır ıslanıyor sizde de olmusmuydu. Acaba hastayım boğazım öksürük çok fena ondan mı oluyor bilemedim
Bende akıntı var ama çok az yani kuzum benimde neredeyse bir aydır boğaz ağrısı var geçmiyor antibiyotik kullanmama rağmen geçmedi transfer e de az kaldığı için ilaç kullanmıyorum 😕

Bende akıntı var ama çok az yani kuzum benimde neredeyse bir aydır boğaz ağrısı var geçmiyor antibiyotik kullanmama rağmen geçmedi transfer e de az kaldığı için ilaç kullanmıyorum 😕
Evet 15 gündür öksürük burun akıntısı yoruldum ters bişey olcak diye de korkuyorum 😔 estrofem in yan etkileri mi acaba bilmiyorum baya akıntı var

evet canım az önce adetim geldi yarın hastaneye gidiyorum heyecanlı ve stresliyim hayırlısı bakalım sen oldun mu
Kız nasıl 1 gün kullanıpmu adet olunuyor bu ilaçta ben 2 haftadır bekliyorum yok 🤣🤣

Kız nasıl 1 gün kullanıpmu adet olunuyor bu ilaçta ben 2 haftadır bekliyorum yok 🤣🤣
Bende anlamadım normalde ilacı kullanırdım biterdi 3. 4. gün hastalanırdım bu sefer kullanırken oldum şaşırdım. Bence gonapeply den dolayı heralde

X