2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Bende anlamadım normalde ilacı kullanırdım biterdi 3. 4. gün hastalanırdım bu sefer kullanırken oldum şaşırdım. Bence gonapeply den dolayı heralde
Olabilir canım belki kullanmasaydında olacaktın

Amin kuzum İnşallah bende güveniyorum ♥️valla kuzum biz 4 yıllık evliyiz ilk günden beri çocuk istiyoruz özet geçecek olursam esim varikosel ameliyatı oldu sperm DNA hasarı vardı igne ilaç takviye derken ancak düzeldi değerleri bende de pko başladı ve t rahim miş benim darmis rahmim ondan iki rahim filmi iki kez de histereskopi oldum en son Kendi doktorum yaptı histereskopi yi Ağustos ayında kimyasal gebelik olunca ve iyi ki olmuşsun dedi rahim tekrar yapışmış işte şimdi de tekrar transfer hazırlığına başladık benim toplam da 5 tane 5.gun embriyosu 6 tane de 6.gun embriyosu donduruldu kaliteli dedi doktorum ama kimyasal yaşayınca bi an korktum diğerlerinde de sıkıntı yaşar mıyım diye bu transfer de çift transfer olacak 5.gun embriyosu inşaallah ikisi de tutunur ya🤲😇😍
Ay inşallah tutunur ya ikiz olurlar birde 🥰

İyi aksamlar canlar. Ben de Aralık ayında transfer olacagim. Bu 2. Denemem diğeri 2019 da yapmıştım. Pko var bende . Mayıs ayında kendiliğinden gebe kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum. Kürtaj sonrası tutma ihtimali var mıdır. Rahim de parça vs kalmamis.

merhaba kızlar, bende 31 Ekim'de opu oldum 5 yumurta alındı 4 ü 5. güne ulaştı 2-2 şeklinde donduruldu. Dr'um taze transfer hakkında hiç bilgilendirme yapmadı direk adet olunca gel başlarız dedi 11 Kasım da 1 hafta erken adet oldum kontrole gittim muayenede opu sonrası yumurtalıklarda kalıntılar kalmış dedi 1 ay yasmin kullanıp adet olunca gelmemi söyledi yani bi sıkıntı çıkmazsa bende aralık ayında transfer olacam inşallah 🥰 dilerim hepimizin gönlüne göre olur her şey 💘

Evet çok yumurta olduğu için ohss yaşama durumu var o yüzden rahim dinlendiriliyor. Ben pcosum benden normal sayıda çıktı ama tarlusal kullandığımız için yine dondurulmuş olucak. Bence dondurulmuş daha iyi stres daha azalıyor.
tarlusal ı bende kullandım, kullananlarda dondurulmuş embriyo mu transfer ediliyor?

Günaydın kizceler moralim çok bozuldu dünden beri tekrar boğaz ağrısı enfeksiyonu başladı doğal yollarla nasıl geçer bilen var mi transfere 10 gün felan kaldırıldı geçer mi o zamana kadar acaba 😕

İyi aksamlar canlar. Ben de Aralık ayında transfer olacagim. Bu 2. Denemem diğeri 2019 da yapmıştım. Pko var bende . Mayıs ayında kendiliğinden gebe kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum. Kürtaj sonrası tutma ihtimali var mıdır. Rahim de parça vs kalmamis.
İnşallah tutar canım hayorlısı olsun tedaviniz. Rahim kendini güzel toparlayan bir organ bence toparlanmıştır 🥰

merhaba kızlar, bende 31 Ekim'de opu oldum 5 yumurta alındı 4 ü 5. güne ulaştı 2-2 şeklinde donduruldu. Dr'um taze transfer hakkında hiç bilgilendirme yapmadı direk adet olunca gel başlarız dedi 11 Kasım da 1 hafta erken adet oldum kontrole gittim muayenede opu sonrası yumurtalıklarda kalıntılar kalmış dedi 1 ay yasmin kullanıp adet olunca gelmemi söyledi yani bi sıkıntı çıkmazsa bende aralık ayında transfer olacam inşallah 🥰 dilerim hepimizin gönlüne göre olur her şey 💘
İnşallah hayırlısıyla hepimiz güzel sonuçlar alırız ☺️ Cift transfer olacak o zaman sizin

Günaydın kizceler moralim çok bozuldu dünden beri tekrar boğaz ağrısı enfeksiyonu başladı doğal yollarla nasıl geçer bilen var mi transfere 10 gün felan kaldırıldı geçer mi o zamana kadar acaba 😕
Bal limon falan iç canım sıcak suda. Bilemedimki

7 gün oldu tarlusal biteli hala adet olmadım çıldırcam artık

hadı hayırlı olsun sürecin canım su gibi geçsin :KK37:
Amin kuzum teşekkür ederm. Sen naptın güzel haberler var mı 🥰 Gonalf verdi bakalım başladık. Bugün adetin2. Günü kan aldım sonuçlarına çok sasırdım normalde lh fhs dan yüksek cıkar pcos olduğu için ve yüksek cıkardı 🤔 sence e2 nasıl kuzum

Eklentiler

• F5FC643E-F8C6-4096-B5A5-463940238166.jpeg
    F5FC643E-F8C6-4096-B5A5-463940238166.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 46
Olabilir canım belki kullanmasaydında olacaktın
Bencede kuzu iğneden dolayı oldum bende sasırdım. Sen olmadın demi 7 gün geçti demişsin az daha bekle gelir inşallah bi doktora sorsamıydın gerçi sorsan bekle dicek belkide

Teşekkür ederim kuzum 🥰 doktorun şu kadar gün âdet olmazsan gel demedi mi sana bence bir muayene olman lazım kuzum yeterince gecikmiş âdetin
Doktorum zaten ilacı verdi sökülmesi için ama hala yok canım 3 gün daha beklerim olmazsa bakcaz artık bişey

Amin kuzum teşekkür ederm. Sen naptın güzel haberler var mı 🥰 Gonalf verdi bakalım başladık. Bugün adetin2. Günü kan aldım sonuçlarına çok sasırdım normalde lh fhs dan yüksek cıkar pcos olduğu için ve yüksek cıkardı 🤔 sence e2 nasıl kuzum
Sen tekrar yumurta büyütmeyemi başlıyoraun canım

X