2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Benim de ilk transferim olacak, ben de 2.reglimi oldum, inşallah hepimiz için hayırlısı olur

Kızlar bende bu sabah yaptım ikinci testi hiç çizgi çıkmadı kuruma cizgisi falan da çıkmadı , bugun transfer günü dahi 6.günüm moralim çok bozuldu acaip mutsuzlaştım

Bir çok kadının okudum yorumunu 5.gün embriyosu 5.günde öğrenen çokmuş bende dikkat ediyordum normal rutin hayatıma devam etmeye başladım ondan öncesi heo yatıyordum
Sen transfer gününü saymıcaksın kimse saymıyor o günü,iki gün sonra yap

Benim de ilk transferim olacak, ben de 2.reglimi oldum, inşallah hepimiz için hayırlısı olur
Yaa çok güzel hepimiz peş peşe transfer olacağız Şimdi bir hormon ilacı alıyorum iğnelere son günlere yakın başlayacakmışım 1 Aralık kontrol günüm reglim bitmek üzere. 2 regl ara verilmesi sanki daha iyi oldu o sıra her şey üst üste gelmişti heyecan stres iş güç koşturma bu ara verme sürecinde daha iyiyim sanki mental olarak rahat hissediyorum zaten transfere uygun değildim kan testi sonucuna göre değerlendirilmişti. Hayırlısı böyleymiş sonucu güzel olsun

Tamam canım o zaman en güzeli cumartesi günü yapayım o zaman yatmaya devam edeyim ben
Canım erken yapmışsın sanki testi arkadaş doğru söylüyor transferi saymıyorlarmış çok erken olumsuz düşünme, dua et gönlünü ferah tut inşallah güzel haberlerini alırız

Arkadaşlar benim iki ay önce yumurta toplama işlemim oldu. ondan sonraki ilk adetimi bir hafta erken oldum ama bu ay olmam gereken gün 9 gün geçti. Panik oldum benzer şeyler yaşayan var mı? ne yapmam gerekir bilmiyorum da. yardımcı olur musunuz?

Amin canım inşallah hepimiz çok güzel olumlu sonuçlar alırız Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ınsallah bu sürecte

Benimde aynı olmuştu bir hafta gecikmem olmuştu normal dedi doktor kullandigimiz o ilaclardan oluyormus o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…