2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Kızlar kimyasal gebelik geçiriyorum bugün test günüm diyordum ya bugunki test sonucum iyice düşer diyodum 141 olmuş kimyasalda dusmuyomuydu bu kez artmış
18temmuz41
21temmuz65
23temmuz48
21temmuz 141 yanı bugün
Evde yaptığım testlerde 2.çizgim tamamen kaybolmuştu neler oluyor acaba doktoruma attım sonucu hbr bekliyorum

Kızlar kimyasal gebelik geçiriyorum bugün test günüm diyordum ya bugunki test sonucum iyice düşer diyodum 141 olmuş kimyasalda dusmuyomuydu bu kez artmış
18temmuz41
21temmuz65
23temmuz48
21temmuz 141 yanı bugün
Evde yaptığım testlerde 2.çizgim tamamen kaybolmuştu neler oluyor acaba doktoruma attım sonucu hbr bekliyorum
Ilaclarin etkisimi acaba

18temmuz41
21temmuz65
23temmuz48
21temmuz 141 yanı bugün
Sevindim Umarim hayatta kalır ve bebeğin sana tutunur.

Kizlar transfer olduğun günü sayıyor musunuz beta hcg hesaplarken.

Bu arada kızlar ben tekrar bakırdım 78 olan değerim 112 olmuş.Karamsar olmali miyim?

Merhaba bütün kader arkdaslarim😊😊
Ben 2016 yılında tüp bebekle anne oldum bir oğlum var 6 yaşında rabbim ilkönce ona sağlık versin,şimdi ona birde kardeş vermek istiyoruz,dondurulmuş embriyolarimiz var 2tane,bugün itibari ile tedaviye başladık (adetin 3.gunu) üstünden yıllar geçmiş ben bu süreci unutmuşum, istedim ki tüp bebek yoluna yeni girenler veya benim gibi seneler sonra dondurulmuş embriyoyla denemis veya deneyecek olanlar bu süreçte birbirimize yardımcı olalım neler yaptınız yapıyorsunuz transfer gününe kadar konuşalım🤍🤍🤍🥰
Temmuz 26da transferim gerçekleşti.3.gun 2embriyo . Test gününe kadar ignelerime devam etmem gerektigi söylendi ostrajen ve progesteron. Bu ignelerden sizde vuruldunuz mu kızlar çok acımadı mi ?benim mi canım taze 😕

Temmuz 26da transferim gerçekleşti.3.gun 2embriyo . Test gününe kadar ignelerime devam etmem gerektigi söylendi ostrajen ve progesteron. Bu ignelerden sizde vuruldunuz mu kızlar çok acımadı mi ?benim mi canım taze 😕
Hayırlısı olsun canım🙇‍♀️ evet genelde herkese hep aynı ilaç ve iğneler veriliyor ve kalp atışına hatta belki daha uzun süre kullanılıyor o iğne ve ilaçlar.saati saatine kullanmaya dikkat et muhakkak canım bol.sans🙇‍♀️🌸🍀

Hayırlısı olsun canım🙇‍♀️ evet genelde herkese hep aynı ilaç ve iğneler veriliyor ve kalp atışına hatta belki daha uzun süre kullanılıyor o iğne ve ilaçlar.saati saatine kullanmaya dikkat et muhakkak canım bol.sans🙇‍♀️🌸🍀
Teşekkür ediyorum 🎈 Allah bu süreç içinde olan herkese yardım etsin 🧡 kucağına bebeğini /bebeklerini almayı nasip etsin. 🙏

PROGESTAN DEX te olur demişti doktorum oda eş degerde dedi ama onuda bulamayınca en son haftada 1kalcadan PROLUTON AMPUL önermişti doktoruna danış canım
Hergun 2ampul progestan dex vuruluyorum hafta da bir de proluton Depot. 🤦 Çok acımıyor mu sizinkiler de ? Çözüm olarak ne yapıyor sunuz?

Sanmam ilaçlar betahcg arttirmaz,bence birtanesi tutundu sana🥳🥳🤲
Umutlu ol lütfen moralini yüksek tut inşallah güzel haberler verirsin🧿🧿

Hergun 2ampul progestan dex vuruluyorum hafta da bir de proluton Depot. 🤦 Çok acımıyor mu sizinkiler de ? Çözüm olarak ne yapıyor sunuz?
Valla acıyo gobeklerim mosmor oldu bezeler oluştu kanıyor artık ama insan bu yolda her acıya katlanabiliyor Allah büyük Saf alkol al büyük bir pamuğa baya sulu sulu dök ve iğne yaptığın yerlerine koy baya kalsın üzerinde koçluğunu alır en azından ben yapmadım hiç ama ıyi geliyormuş canm

Valla acıyo gobeklerim mosmor oldu bezeler oluştu kanıyor artık ama insan bu yolda her acıya katlanabiliyor Allah büyük Saf alkol al büyük bir pamuğa baya sulu sulu dök ve iğne yaptığın yerlerine koy baya kalsın üzerinde koçluğunu alır en azından ben yapmadım hiç ama ıyi geliyormuş canm
Ben kalçadan oluyorum hepsini tranferden sonrakileri kalçadan dedi, önceden gobekten oluyordum.her iğne sonrası ovaliyorum ama aciyor valla çok .analar çeker yükü diye boşa dememişler. Emeklerimiz bebek olsun 🎈

Ben kalçadan oluyorum hepsini tranferden sonrakileri kalçadan dedi, önceden gobekten oluyordum.her iğne sonrası ovaliyorum ama aciyor valla çok .analar çeker yükü diye boşa dememişler. Emeklerimiz bebek olsun 🎈
Amin kuzum amin insallah🌸🤗🙇‍♀️

X