2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

O iğne piyasada yok ben nerelere bakırdım ama mağlesef ona eş değer PROLUTON AMPUL almıştık
PROGESTAN DEX te olur demişti doktorum oda eş degerde dedi ama onuda bulamayınca en son haftada 1kalcadan PROLUTON AMPUL önermişti doktoruna danış canım

Hayırlı olsun canım ☺️ değer düşük diye doktor mu söyledi? Normal değerler diye biliyorum 2 gün sonra 2 katına çıkması lazım. İnşallah güzel haberlerini alırız 🙏
Bu sitede herkesin değerleri yüksek gelince benim moralim bozuldu ister istemez. Iki embriyo transferi olduğu için daha yüksek bekliyordum. Doktorum değer 50 nin altı olsaydı sıkıntıydı dedi. Ama değerin tek embriyo tutmus görünüyor, gerçi kesin sonuc Kese muayene zamani belli olur dedi.

Hayırlı olsun canım ☺️ değer düşük diye doktor mu söyledi? Normal değerler diye biliyorum 2 gün sonra 2 katına çıkması lazım. İnşallah güzel haberlerini alırız 🙏
Crabwoman, Çok teşekkür ederim. Senin de Hayirli olsun. Allah tamamına erdirsin. Sağlıcakla kucağına al.

Kızlar yarın 10 çeyrekte transferim var. Bana dua eder misiniz🙏 Bir de sabah duş alıp gideyim istiyorum. Sıkıntı olmaz herhalde. İdrara sıkışık gel dediler. Transferden sonra WC ye ne zaman gidiyoruz. ne kadar yatırıyorlar hastanede. Off stres oldum resmen uyuyamıyorum. Merak içindeyim

Kızlar yarın 10 çeyrekte transferim var. Bana dua eder misiniz🙏 Bir de sabah duş alıp gideyim istiyorum. Sıkıntı olmaz herhalde. İdrara sıkışık gel dediler. Transferden sonra WC ye ne zaman gidiyoruz. ne kadar yatırıyorlar hastanede. Off stres oldum resmen uyuyamıyorum. Merak içindeyim
Yarım saat tutman yeterli altına bir şey koyup tuvaletini yaptırıyorlar ama 1 saat kaldırmıyorlar bol şans 🌸🌸

Ben 15dk zor yatmıştım sonra gittim Wc ye.
Stres yapma onun için. Bol şansların olsun inşallah 🙏

Merhaba,
Bende transfere hazırlık sürecindeyim. Climara bant aşırı kaşıntı yapıyor, bunun bir çözümü yok mudur?

Şimdi çıktım hastaneden.idrara fazla sıkışık gittim Mahvetti beni 🙈 5 dk yatırdılar. Sonra kalkıp WC ye gittimm. İnşallahhh sonuç güzel olur🙏🙏
Hayırlısı olsun canım Rabbim emeklerinin karşılığını versin bol şans 🙇‍♀️🤗🙇‍♀️

Merhaba bütün kader arkdaslarim😊😊
Ben 2016 yılında tüp bebekle anne oldum bir oğlum var 6 yaşında rabbim ilkönce ona sağlık versin,şimdi ona birde kardeş vermek istiyoruz,dondurulmuş embriyolarimiz var 2tane,bugün itibari ile tedaviye başladık (adetin 3.gunu) üstünden yıllar geçmiş ben bu süreci unutmuşum, istedim ki tüp bebek yoluna yeni girenler veya benim gibi seneler sonra dondurulmuş embriyoyla denemis veya deneyecek olanlar bu süreçte birbirimize yardımcı olalım neler yaptınız yapıyorsunuz transfer gününe kadar konuşalım🤍🤍🤍🥰
Merhaba
Ben de transferimi yaptırdım bugün 6. Günüm, 5. Gün dondurulmuş ve 4. Gün taze embriyo transferi yapıldı. Heyecan içindeyim sanırım yarın sabah erken gebelik testi yapıcam var mı benim gibi olan yada testini yapan :)

Şimdi çıktım hastaneden.idrara fazla sıkışık gittim Mahvetti beni 🙈 5 dk yatırdılar. Sonra kalkıp WC ye gittimm. İnşallahhh sonuç güzel olur🙏🙏
Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberlerini alırız 🙏 her hastane farklı uyguluyor ama yatıp yatmamakla ilgisi yok zaten.

Merhaba
Ben de transferimi yaptırdım bugün 6. Günüm, 5. Gün dondurulmuş ve 4. Gün taze embriyo transferi yapıldı. Heyecan içindeyim sanırım yarın sabah erken gebelik testi yapıcam var mı benim gibi olan yada testini yapan :)
Ben 7. Günde yapmıştım. Silik çıkmıştı ama İdrarda çıkmayıp daha sonra kan testinde çıkan çok var. O yüzden çıkmasa bile moralini bozmasın.

X