2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Herkes Bayram telasinda heralde ☺️ Benim test yarin, heycanliyim baya… Yarin test olacak arkadaslar akli dengeler yerinde mii? Benimki gel gitli valla
Aynen bayram muhabbetine kimsecikler yok 😄 Benimde test yarın hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hayırlı müjdeli güzel haberler olsunda bayramımızı yasayalım🙇‍♀️😄

🙈🙈🥳

Eklentiler

• IMG_20210720_062108.jpg
    IMG_20210720_062108.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20210720_062108.jpg
    IMG_20210720_062108.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba hanımlar, transfer gününün5. Gününden itibaren yanlardan göğsüm ağrımaya başladı. Ve ağrı giderek arttı. Ara ara kasıklarımda sızlama oluyor. Ancak bariz bir göğüs ağrısı ve batması oluyor. Göğüs ucuma iğne batıyor gibi. Aynı durumu yaşayan varmı, tecrübelerinizden faydalanmak isterim ☺️

Çok teşekkür ederim L lelu cicek🤗🤗
Aslında 3gundur belirtim var sol kasıkta ve karın ortasında ağrı adet agrisi gibi,meme hassasiyeti transfer zamanı da vardı o belirtiden sayilirmi bilmiyrm ama oda son 3gundur çoğaldı dokunamiyorum ateşi yüzüme vuruyor o derece,kızlar bide acayip uykum geliyor,bu ağrılar gün içinde arada yokluyor sürekli değil,belirtiler böyle bende,toplu cvp olsun kizcelerim🥰🥰😘

Çok teşekkür ederim L lelu cicek🤗🤗
Aslında 3gundur belirtim var sol kasıkta ve karın ortasında ağrı adet agrisi gibi,meme hassasiyeti transfer zamanı da vardı o belirtiden sayilirmi bilmiyrm ama oda son 3gundur çoğaldı dokunamiyorum ateşi yüzüme vuruyor o derece,kızlar bide acayip uykum geliyor,bu ağrılar gün içinde arada yokluyor sürekli değil,belirtiler böyle bende,toplu cvp olsun kizcelerim🥰🥰😘
Allah sağlıkla ve hayırlısı ile dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah 🙏🤲🏻

Bugün benim gibi test yaptıracak arkadaşlar hayırlı haberler alalım inşallah 🙇‍♀️varmı yaptiripta sonuç alanlar

X