2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Insallah hayırlısıyla kalacaklardır hem biz ne diyorduk 1 yumurta bile yeter belki saglıkla gelecek olan odur güzel düsünelim güzel olsun prenses kızına bu sefer bir kardes gelir insallah

İnsallahh sende mucızene sarılıcaksın 1 tane bıle guzel yumurtan olursa zaten ıstenen 1 saglıklı bebek ınsallah onuda alıp geleceksin

İnşallah sağlıkla döllensinler kuzum

Insallah hayırlısıyla kalacaklardır hem biz ne diyorduk 1 yumurta bile yeter belki saglıkla gelecek olan odur güzel düsünelim güzel olsun prenses kızına bu sefer bir kardes gelir insallah
Insallah canlar yaa bu kez once.biriktircez ya umudum cok bakalim insallah..su 2 tanesi kalsa super olacak ama
Grup ne sessiz böyle yaa… kurabiye yapıyorum sütünü kapan gelsin off ben süt içemiyorum ama keşke kahve içebilseydim
Gelirdim amma diyetteyim ben debi tanecikten birsey olmaz yaa hadi geliyorum cayi koy

Insallah canlar yaa bu kez once.biriktircez ya umudum cok bakalim insallah..su 2 tanesi kalsa super olacak ama

Gelirdim amma diyetteyim ben debi tanecikten birsey olmaz yaa hadi geliyorum cayi koy
Aynen minicik bir şey ne olacak kuzum yağ şeker oranını azaltıyorum zaten off ne güzel olur keşke bir araya gelsek sohbet çay kahve keyfi

Canım çok kahve istiyor bu aralar ama dillendirmiyorum. 4 aydır rahat içmiyorum
İlk üç ay içme denildi şimdi günde bir fincan hakkım var ama bir kere içtim sadece ben de çok aklıma getirmemeye çalışıyorum kurabiye çekince canım aklıma geldi hemen ️ Bir haftadır kurabiye istiyorum ev yapımı. Allah ım normalde olsun yiyeyim demem ama şimdi istedi

Hic anlamiyoruz ki canim surekli.agiz yarasi oluyor enfeksiyonu yükseliyor hem de biranda gitmedigi dr kalmadi hicbisey yok diyor bakalim romatolojiye sevk ettiler insallah sifasini bulur
Safra filan bakılmıştır muhtemelen yani ne bileyim ilk akla gelen şeyler bunlar bilemedim kuzum sen de kendini yıpratma hamilenin duası kabul olur derler dua et inşallah geçer

Ay doktor pek gönülsüz bir tane olabilir dedi bir kere içtim şu ana kadar baktım tedirgin oluyorum aklıma getirmemeye çalışıyorum arada içerim ama çokta katı değilim
Bem hergun bitter alıyorum bı parca üste lık bas agrısı olunca parol ustune kahve ve bitter cok ıyı gelıyor

Kilya kolay gelsin canım hicbisey istemiyor mide bulantısıyla başım dertte ilac içmedim yine basladi
Kuzum 16.haftadan sonra hafifliyor diyorlar benim öyle bulantım hiç olmadı. İlk aylarda beslenmenin çok önemi yok yani hatta kilo almamak yönüyle güzel bile. Benim yemem pek etkilenmedi. Birkaç kere bulantı oldu o da kusma şeklinde olmadı, ben mide yanması yaşadım canım. Bulantıya kuru şeyler iyi geliyor leblebi galeta kuru ekmek filan olduğunda çok iyi geliyordu. Ben de hep niye bulantım yok kötü bir şey mi var diye üzülüyordum

Kilya kolay gelsin canım hicbisey istemiyor mide bulantısıyla başım dertte ilac içmedim yine basladi
16. Haftamı bitirdim şükür 17 ye selam olsun buralardan bildiriyorum bulantı azaldı bayaa bi yok gibi birşey hatta çok şükür. Ama gel gelelim hala yemek yiyemiyorum. Şöyle 1-2 haftaya yemeye başlarım gibi geliyor inşallah

Aman ye gitsin spesifik zararlı şeyler değil sonuçta can çekmen geçsin, afiyet olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…