2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

yaaaa teşekür ederimhaftaya salı günü kontrole çağırdı.iyi ki çağırdı ben heyecandan bütün soracaklarımı sormayı unuttumliste yapıyorum o gün herşeyi soracağım
canım gözünaydın darısı diğer kontrollerin başına walla ben de unutuorum her seferinde not almama rağmen birde bu sefer eşimi tembihledim sen unutma sor diye

Öyle inat ki bütün gün ses bile çıkarmadı aç susuz Ya olayı çözmesem gece napardım karşıma çıksa onu düşünüyorum muhtemelen tımarhanelik olurdum. Allah korudu gerçekten
Aynen katılıyorum canım korktuklarında hıc kımıldamıyorlar pnlar bızden bız onlardan korkuyoruz

Pitbull filan ayrı konu zaten onlar bence yasaklanmalı komple. Yetiştirene bağlı diyor bazıları ama yetiştirene nerden güveneyim. Kesinlikle yasaklanmalı o ve başka bir kaç tür daha var. İnsanlar bazı şeylerin ayırdında olduktan sonra sorun değil elbette kuzum. Bir gün bir tatil bölgesinde makarna yiyelim dedim canım çekti pek bilmediğimiz bir yer. Neyse oturduk söyledik ben lavaboya kalktım içeride köpek sevimli bir şey lafım yok hayvana ne diyim zaten ama mutfakta. Bir de korkuyorum bana doğru yöneldi işletmecisi tuhaf tuhaf baktı korkuyorum da dedim bir şey yapmaz dedi ağız ucuyla neyse sen işletmesin yani özel mutfağında olurda orada olmaz. Neyse geldim oturdum yedik kalktım çoook uçuk bir fatura. Sadece iki makarna ve onu bile sevmedim bir makarna ne kadar kötü yapılabilirse o kadar. Bir de sevgi dolu yüce gönüllü hayvansever olarak kendini görüyordur ama insanları kazıklamakta sakınca görmüyor. Ben öyle tiplere sinir oluyorum. Baksan her yanından aksilik akıyor ama on tane kedi besliyor filan. Benim bahsettiğim herkes değil bizim evimizde de kardeşim çok sevdiği için hayvan eksik olmazdı bahçemiz vardı köpek vb. hayvanlara orada bakılırdı. Ama ben alışamadım yaklaşamadım da korkum ayrı hayvan besleyen sevenlere de saygım sonsuz çokta güzel bir şey benim kızdığım bazı böyle değişik insana saygısız tipler

Son düzenleme:
sonuna kadar katılıyorum sana canım bende korkarım uzaktan severim ama gerçekten evin bahçeliyse köpek mantıklı diğer türlü hayvanlara da günah. hayvan sevgisi farklı bir duygudır eminim ama gerçekten kapının önündeki çöp konteynırının önüne kapta yağlı yemekler içinde ekmekler koymak değildir sevgi. köpek için de kedi için de mamalar var gerçekten insanları anlamak mümkün değil koyanı görsem uyarcam bu sefer hayvan düşmanı yapar kesin

Evet canım ben de katılıyorum o tiplere. Hele o bişey yapmaz tripleri beni öldürüyor

Gunaydn kızlar sabah sabah solugu doktorda aldim gün icinde en az 3 kez adet agrisi gibi agrım oluyordu uyusuyor resmen aklima takildi bide usg ye bakar bakmaz bebek hareket etmiyordu nasıl ödüm koptu megerse uyuyormus Allah kimseyi korktuguna ugratmasn valla sükü hersey yolundaymis rahim büyüyor bebek büyüyor normal artık dedi agridan korkmayın kanama olmadigı surece dedi

Ayy bende oyle gıttım korku ıle daha ewel

Beybilerim kuzularim ben geldiiiiimmmm bomba gibi geldim. Tazelendim arındım miss gibi oldum

Ne guzel haberler okudum. Artik bu topikte kotu haber devri bitmistir.... yeni bebisleri kutluyorum cinsiyetler netlesmeye baslamiş bile ahh rabbim bu gunleri her isteyene gostersin insallah. Bende bi kac gundur kiz bebek goruyorm ruyamda acaba diyorm bi isaret mi

İnsallaahhh rabbım gönlunden gecenı hayırlı kılsın sana da tum bekleyenlere de kolaylıklar versın
Tüm hamişlere de ınsallah bır daha korku sarmaz

Kuzuuum hoş geldin Yaaa dün profiline baktım geldi mi nerde diye Güzel duana amin diyorum

hoşgeldin çikolatamız allahım sana hayırlı kapılar açsın

Canim ben de uzun süredir pek girmiyordum inan yeni gördüm okudum yaşadıklarını cok üzüldüm rabbim bir daha yaşatmasın saglikla gelsin bebeğin kucagina

Opu islemim oldu benimde bugun simdi eve geri donuyoruz...2 yumurta vardi 1 tanesi büyüdü 1 i geriledi ama onu da topladık dedi dr...ici doluydu olgunlaştırmaya calisicaz dedi iste...

Opu sırasında yumurtaliklara prp yapti...1 adet.gecsin ağustos adetiylr gel dedi...havuz istedim ben oyle yapacak büyük ihtimalle..hayirlisiyla insallah 2 side 5.gune kalacaklar mi ya da elimde hic kalacak mi bekleyecegim

İnsallahh sende mucızene sarılıcaksın 1 tane bıle guzel yumurtan olursa zaten ıstenen 1 saglıklı bebek ınsallah onuda alıp geleceksin

İnşallah sağlıkla döllensinler kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…