2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

16. Haftamı bitirdim şükür 17 ye selam olsun buralardan bildiriyorum bulantı azaldı bayaa bi 💪🏼yok gibi birşey hatta çok şükür. Ama gel gelelim hala yemek yiyemiyorum. Şöyle 1-2 haftaya yemeye başlarım gibi geliyor inşallah
Bulantın da geçtiyse düzenin yavaş yavaş normale döner birden gelmez elbet kaç ayın yiyememesi var, sonra bir açılır oooohh miss 🤗

Kuzum 16.haftadan sonra hafifliyor diyorlar benim öyle bulantım hiç olmadı. İlk aylarda beslenmenin çok önemi yok yani hatta kilo almamak yönüyle güzel bile. Benim yemem pek etkilenmedi. Birkaç kere bulantı oldu o da kusma şeklinde olmadı, ben mide yanması yaşadım canım. Bulantıya kuru şeyler iyi geliyor leblebi galeta kuru ekmek filan olduğunda çok iyi geliyordu. Ben de hep niye bulantım yok kötü bir şey mi var diye üzülüyordum
Bende bulantım olsun da hamile olduğumu anlayayim diyordum dibine kadar yaşıyorum 😅🤢😵

16. Haftamı bitirdim şükür 17 ye selam olsun buralardan bildiriyorum bulantı azaldı bayaa bi 💪🏼yok gibi birşey hatta çok şükür. Ama gel gelelim hala yemek yiyemiyorum. Şöyle 1-2 haftaya yemeye başlarım gibi geliyor inşallah
İlaç kullandın mi canım prilam kullaniyordum biraz iyiydim iki gündür içmedim eski halime döndüm

kızlar bir haftadır midemle sorunum var bulantım yok ama midemde yanma oluyor sanki taş oturtmuşlar üstüne.bugün daha da kötü oldum ilk kez yemek yiyemedim.normalde midem rahatsızdır nane kaynatır içerdim.gebelikte içmede sakınca var mı bilginiz var mı bu konuda..

kızlar bir haftadır midemle sorunum var bulantım yok ama midemde yanma oluyor sanki taş oturtmuşlar üstüne.bugün daha da kötü oldum ilk kez yemek yiyemedim.normalde midem rahatsızdır nane kaynatır içerdim.gebelikte içmede sakınca var mı bilginiz var mı bu konuda..
nane rahim kaslarını gevşetiyor diye biliyorum canım riske girme hiç istersen

Nane içme kuzum da sakız çiğnemek cam şeker inan iyi geliyor

Canım bende de bulantı olmadı mide ağrısı oldu gece uykularım dan uyandırdı hiçbişe yiyememiştim. Dr rennie yazdı ama ben ondan fayda görmedim ballı ılık su düzenli olarak iç canım mideye şifa o bence

Canım bende de bulantı olmadı mide ağrısı oldu gece uykularım dan uyandırdı hiçbişe yiyememiştim. Dr rennie yazdı ama ben ondan fayda görmedim ballı ılık su düzenli olarak iç canım mideye şifa o bence
tmm cnm denerim belki bana da iyi gelir.. benimde tam tersi sabah uyanınca başlıyor.akşama doğru biraz rahatlıyorum..ama yine inceden ağrı var hep.allah şifa versin hepimize🙏🙏

İlaç kullandın mi canım prilam kullaniyordum biraz iyiydim iki gündür içmedim eski halime döndüm
Evet canım dramamine kullandım 2 kutu. 13. Hafta bıraktım 3 haftadır içmiyorum. Ara ara benm de azalıyordu ilacı bırakıyordum 2-3 gün sonra bir geliyordu aman Allahım dedirtiyordu. Öyle öyle baya azaldı. Bu saatlerde oluyor çok az

Aslında yapmaz çünkü normalde de önerilen sabun şampuan sürülmemesi o bölgenin kendi dengesini bozduğu için mantar ve enfeksiyon yapıyor. Biz tüp bebekte ayrıca dikkat ediyoruz ama günlük hayatta da doktorlar önermiyor
Anladım canım cevabın için teşekkür ederim

Bende bulantım olsun da hamile olduğumu anlayayim diyordum dibine kadar yaşıyorum 😅🤢😵
Ben de aynen tedaviye başlarken dua ediyordum. Allahım çok bulantım olsa da buna razıyım derken buldum kendimi 😅 ama yine de bulantılar olsa bile herşeyiyle çok güzel duygular 🥰 anı olarak kalacak hepsi geçiyor gerçekten şuan o kötü bulantılı günlerim olmamış gibi çok tuhaf 🥺

X