2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bana da kendiminki öyle geliyor bir aralık şimdi hatırlamıyorum ama çabuk geçti ondan sonra gün gün sayıyoruz hele 13 Allahım sanki 2 haftadır 13
Benimki de bana öyle geliyor sanki herkesinki akıyor benimki hep duruyor ne kadar açsak hamileliğe artık daha fazla daha fazla olsun hemen olsun bebikler diye bekliyoruz. Rabbim sağlıkla kavuştursun

Benimki de bana öyle geliyor sanki herkesinki akıyor benimki hep duruyor ne kadar açsak hamileliğe artık daha fazla daha fazla olsun hemen olsun bebikler diye bekliyoruz. Rabbim sağlıkla kavuştursun
Saha fazla daha fazla 16 ossunn 20 ossunn
Şaka Bi yana tabi canım herşeyin başı sağlık. Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın

Zarari yokmuş zaten ama lekelenme durduğu için bırakırım
Bana bıraktırırkrn artık o hormonları dışardan takviye almana gerek. Bu ilaçlar faydadan çok yan etki yapar sana bundan sonra dedi kesti. Oksapar ve multivitamin ile devm ediyorum odur budur Bi de 2 haftada bir kendi iğnrm işte

Pro
Proluton vuruyor musun peki. Ben oksapari hiç kullanmadım vitamin ve kan ilacı kullanıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…