2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Progestan kapsülü bırakan arkadaşlarım. Beyaz akıntınız var mı hâlâ. Bir aya yaklaştı benim bırakmam akıntı var kullandığım zamanlardaki kadar yoğun değil ama var yani
Devam ediyor ama çok az yani yumurtalama döneminden az çoğunlukla bu durumunda çok normal olduğunu söylemişti zaten doktorum günlük ped kullanma diye uyarmıştı akıntıların olur çamaşır değiştir sadece mantar yapar pedler demişti oradan biliyorum tedirgin olmadım

İlk defa progestan kapsül verdim kizlar anlamadm nasil oldu eldivenliydim ilac kaydi gitti cok ilerletemedim de 15 dk icinde geri gelmezse sorun yok.galiba benim diger fitili kullandigimda öyle demislerdi kullananlar ne dersiniz
Benim geri geliyordu hiç de sorun etmiyordum ne yapayım daha fazla itmek daha tehlikeli geliyordu her şekilde akıyordu cilt bir şekilde emer o da yeter diyordum bir tek doktor transferin ardına iki fitil koymuştu sen tek fitil alacaksın demişti. Doktorun verdikleri hiç geri gelmedi

Esasen ben de başta tedirgin olmadım da devam edince dedim ne kaldı içerde bu kadar bitmedi bi hatta çok afedersin idrarımda da görüyorum minik beyaz beyaz

Ya onlar isin ustası korkmuyorlar ki valla tırsa tırsa verdim hicte ilerletemedim zaten 1 tane alt tarafı ne kadar geri gelecek ki ben lutinus kullanirken demisti ki hemsiresi 15 dk icinde geri gelmiyorsa sorun etme simdilik gelmedi artık aldigini alır ne deyim

İlk defa progestan kapsül verdim kizlar anlamadm nasil oldu eldivenliydim ilac kaydi gitti cok ilerletemedim de 15 dk icinde geri gelmezse sorun yok.galiba benim diger fitili kullandigimda öyle demislerdi kullananlar ne dersiniz
evet cnm eldivensiz olsa da kayıyor.çok afedersin arayınca yine bulabiliyorsun

Rabbım hıc ummadıgın sekılde en guzel haliyle kucagını doldursun canım

Günaydın kızlaaaar Bir rüya gördüm kiiii Allahım nasip etsin hatırladıkça dişim kamaşıyor
Sizler nasılsınız
Gunaydınnn ben cok sükür 3 gundur daha iyiym kuyruk sokumum agrısı hafifledi ve bıraz daha ıyı yürümeye basladım buda bana keyıf verıyor
Bende ruyalar göruyorum bazen ıyı bazen korkuyorum hayırlara cıksın ınsallah

Allah iyilik versin ve Allah hayırlara yazsın çok Normalmiş bazen kabus gibi bazen çok güzel rüyalar görmemiz
Bak ben de daha esnek hareket edebiliyorum artık ve bundan korkuyorum içten içe neden yani neden neden bişe mi oldu, şu dişçi koltuğundan beri Bi tuhafım zaten Allahım hayır etsin inşallah

Aminnn canımm ınsallah hayırla gelsinler

Yaa üç gündür bende öyleyim canım sıkılıyor biraz bu duruma tedirgin oluyorum hareketliyim baya eskiye nazaran eğiliyorum kalkıyorum uzanıyorum önce yapmazdım hayır yani yapamazdım da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…