2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum senin hastalıklardan öyledir zaten kilo filan değildir onlar. İnşallah zamanla daha iyi hissedersin. Ben çoğul olduğu içim endişe ediyorum biliyorum ki zaten çok fazla alacağım ilerleyen aylarda sorun vermekte değil doğum için risk olmasın yeter ki derdim o. Ama pek sağlıklı beslenmiyorum orası ayrı 🙄🙈
Rabbım saglıkla versın canımm korkularından emin kılsın insallahh

İlaç kullanıyor musun ben prilam kullanıyorum o biraz hafifletiyor
Kullanıyordum öğürmeler kusmalar varken şuan onlar yok Allaha şükür sadece yemeklerden tiksinti devam ediyor. genel olarak gündüz iyi olmaya basladım. Geceleri biraz bastırıp rahatsız ediyor. Ben de dramamine kullandım bir süre

Dr dan çıktım canım kızım iyi çok şükür bacak bacak üstüne atmış yatıyordu 😂🥰 tüm hamileliğim boyunca neredeyse aynı şekilde yattım aynı anası 😜 plasentada bir leke gördü kanama ordan gelmiş olabilir dedi. Başka bir yerde bir sorun görmüyorum dedi. İstirahat devam bir süre daha sonra seni salıcam dedi 😅 fitile devam dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı alttan bakıcak sanırım rahim ağzında birşey varmı alttan bi bakıyım ama şuan daha 1 hafta oldugu için kurcalamıyım haftaya geldiğinde bakarım dedi. Gebelikte kanama olmasını pek sevmeyiz kanama yaşamak risk altındasın demektir bunu unutma dedi. Belki istirahatten belki fitilden kanaman durmuş olabilir devam etmemesi iyi dedi. Genel olarak bunları söyledi kızlar. İnşallah kanama yaşamayız bir daha 🤲

10. Haftadan sonra herhangi bir zamanda yaptırabiliyorsunuz. 2500 4000 arasında bir ücrete yapılıyor, bence pazarlık payı var kurumların. Anlaştık tan sonra eve hemşire geliyor, 1 ya da 2 tüp karnınızı alıyor. Anlaştığımız firma hangi ülkedeki firma ile çalışıyorsa uçak kargo ile oraya yollanıyor. %99 sonuç verdiği söylendi, hata payı yok denilecek kadar az ve risksiz bir yöntem olması nedeniyle seçtim ben. En fazla 10. Gün sonuçlar geliyor.

İkili test sonucum 1:331 çıkmıştı içim rahat etmediği için yaptırdım, bir daha gebe kalırsam 2li test asla yaptırmayacağım. Doktorla konuştum fetal dna ya da amniyosentez dedi emin olmam için. 20. Haftaya kadar beklemek istemedim fetal dna testini seçtim. Bana 2 tane firma önerdi aradım konuştum, birisi aklıma yattı sonra birkaç arkadaşımın da o firmada test yaptırdıklarını ve memnun kaldıklarını öğrenince çok da düşünmedim açıkçası 🙏🏻
Çok teşekkürler cevabın için 😇

Dr dan çıktım canım kızım iyi çok şükür bacak bacak üstüne atmış yatıyordu 😂🥰 tüm hamileliğim boyunca neredeyse aynı şekilde yattım aynı anası 😜 plasentada bir leke gördü kanama ordan gelmiş olabilir dedi. Başka bir yerde bir sorun görmüyorum dedi. İstirahat devam bir süre daha sonra seni salıcam dedi 😅 fitile devam dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı alttan bakıcak sanırım rahim ağzında birşey varmı alttan bi bakıyım ama şuan daha 1 hafta oldugu için kurcalamıyım haftaya geldiğinde bakarım dedi. Gebelikte kanama olmasını pek sevmeyiz kanama yaşamak risk altındasın demektir bunu unutma dedi. Belki istirahatten belki fitilden kanaman durmuş olabilir devam etmemesi iyi dedi. Genel olarak bunları söyledi kızlar. İnşallah kanama yaşamayız bir daha 🤲
Gözün aydın canım inşallah devam etsin böyle 🤲🏻 Allahım bacakları var da üst üste mi atıyorlar yaa 🤗😍

Benim keyfim yerinde demek istemiş susam tanesi 🤩 kanama görünmemesine sevindim canım hadi gözün aydın ferahlamışsındır biraz daha🌸

X