2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla işin içeriğini bilmiyorum ama elindekinin kıymetini bilmiyorlar mis gibi asm desin ne güzel işte. Güzel güzel çalışsalar. Valla ben bile imkanım olsa da geçsem diyorum ama nerdeee
Ne bileyim kuzum sağlık işi zor hiç lafım yok Rabbim hepsinin yardımcısı olsun. İmkan varken bu tarz şeylerde zorlukla açıklanmıyor. Toplum olarak ne ara böyle olduk bilmiyorum her alanda var. Birinin yolundaki taşı kaldırmak sadakadır diyen bir dine mensup ülkede yaşıyoruz üstelik. Çocukken biz yapardık ne bileyim okulun çöplerini toplardık kar yağdığında merdivenlerini süpürürdük filan. Böyle yetiştik şimdi çocuklara hadi bahçenin çöpünü toplamaya dedim bir iki ağızlar burunlar bir tarafa gidiyor. Bir şeyler yanlış gidiyor ya taaa en baştan hayırlısı olsun hakkımızda

Valla iyi yapıyormuşsun kuzum çarşaf olayı mantıklı Hiç el dezenfekte filan görmedim dezenfektan görmedim ortalıkta yanıma eldiven dezenfektan alıp kullanmaz mısınız desem

QUOTE="Kilya, post: 68691346, member: 942855"]
Güzel haberlerini bekliyoruz kuzum
Cok sükür cıktım hersey yolunda dedi valla sükurler olsun cok korkuyordumAllah ım insallah darısı tüm isteyenlere olsun bizde saglikla aliriz kucagimize insallah
[/QUOTE]
Hafi gözün Aydın kuzum ne kadar oldu susam tanesi

cnmm gözün aydın..allah kucağına almayı nasip etsin inşallahbaş ağrın içinde çok geçmiş olsun.

Hadi gözün aydın şükür canım. Var mı ekstra bişey
Valla cok sükür bende cok korkuyordmm ikili test istedi yaptirdim hersey yolunda dedi cok sukur
[/QUOTE]

Oh iyi hadi bakalım çok gözün aydın şükür ondan da güzel sonuçlar alırsın inşallah
Bu arada sana bir bilgi vereceğim ama şimdi mi versem bilemedim

Valla iyi yapıyormuşsun kuzum çarşaf olayı mantıklı Hiç el dezenfekte filan görmedim dezenfektan görmedim ortalıkta yanıma eldiven dezenfektan alıp kullanmaz mısınız desem
Aslında bazen yapmak lazım dediğini ama bizler yapamayız hemşirelerden yana bu süreçte ben çok şey yaşadım ya doktoruma artık rahatsız ediyordum dedim progestan bacaktan yapabilirsin dedi bacağa geçtim sonra hemşire yaparken heralde damara getirdi kan geldi iğneyi çektikten sonra yarısını diğer bacağımdan yaptı iki gün boyunca bacaklarımı neredeyse kaldıramadım sonra başka yerde basıl becerdiyse oksaparın içine progestan ampulleri çekti onu nasıl yaptı hala daha anlamış değilim farkında varmasam onu vuracaktı bundırum yalanınca şikayet ettim ama sorumlularına ben yine farkettin ama başkası farketmeyebilir ve istenmeyen sonuçlar yaşanabilir yeniden belkide yeniden eğitim vermeniz gerekir dedim bunlar yaşandıkça hastane değiştim geçen günde progestan iğnenin içine ağrı kesici koymuş eşim farketti onuda yeniden kendilerinden hazırlayıp yaptılar artık her gittiğimde soruyorum korkumdan

Evet biz çocukken öyleydik ama maalesef bunlar bu zamanın olumsuzlukları

Valla cok sükür bende cok korkuyordmm ikili test istedi yaptirdim hersey yolunda dedi cok sukur

Oh iyi hadi bakalım çok gözün aydın şükür ondan da güzel sonuçlar alırsın inşallah
[/QUOTE]
Ay idari izin mi kaldirildi yoksa

Oksapara nasıl çekmiş anlamadım cidden zoru başarmış hayır neden karıştırmış progestan ağrı kesici o da tuhaf ki hamilelikte riskli bir durum ortaya çıkarabilir yani. Allah korumuş. Ben hiç bakmıyorum bile inşallah bir şeyler katılmıyordur

QUOTE="Kilya, post: 68691346, member: 942855"]
Güzel haberlerini bekliyoruz kuzum
Cok sükür cıktım hersey yolunda dedi valla sükurler olsun cok korkuyordumAllah ım insallah darısı tüm isteyenlere olsun bizde saglikla aliriz kucagimize insallah
[/QUOTE]

maşallah..kontrolünün güzel geçmesine çok sevindim cnm.pazartesi darısı başıma inşallah

[/QUOTE]
Genelge yayınlandı dün. Devam fakat sağlık bakanlığı ve milli istihbarat hariç çok komik dimi

Genelge yayınlandı dün. Devam fakat sağlık bakanlığı ve milli istihbarat hariç çok komik dimi
[/QUOTE]
Saka gibi ya biz insan degiliz cünkü gebelerde de demi ayrım olur arkadas ne cıkarttilarsa saglikci haric icinde calisan benim izin olmayan yone benim

Saka gibi ya biz insan degiliz cünkü gebelerde de demi ayrım olur arkadas ne cıkarttilarsa saglikci haric icinde calisan benim izin olmayan yone benim
[/QUOTE]

Yok kimse yanlış anlamasın da masa başında çalışan gebe memura verip hastanede mikrobun içinde ve ayakta eşek gibi çalışana verilmemesi epey komik yani veriyorsan ver daa herkese. Sen sağlık bakanlığı mı yoksa başka biryermiydi

Yok kimse yanlış anlamasın da masa başında çalışan gebe memura verip hastanede mikrobun içinde ve ayakta eşek gibi çalışana verilmemesi epey komik yani veriyorsan ver daa herkese. Sen sağlık bakanlığı mı yoksa başka biryermiydi
[/QUOTE]
Yani benimde en cok zoruma giden bu kaldiriyosan herkese kaldır bizi böyle ayırmak nedir en riskli benim hastayla bire bir temastaym kala kala gebe calisanlara mı kaldınız yani ay git cok sinirlendim

[/QUOTE]
Saglik bakanligi Canım egitim arastirma hastanesi

Yani benimde en cok zoruma giden bu kaldiriyosan herkese kaldır bizi böyle ayırmak nedir en riskli benim hastayla bire bir temastaym kala kala gebe calisanlara mı kaldınız yani ay git cok sinirlendim
[/QUOTE]
Saglik bakanligi Canım egitim arastirma hastanesi
[/QUOTE]
Ya ben tıp fakültesi YÖK e bağlıyız da ordan yürüyebilirmiyim acaba dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…