2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah bir sorun çıkmamış cnm.diş ağrın içinde çok geçmiş olsun kısa sürede atlatırsın inşallah

Hayırlı bir başlangıç olsun cnm senin için.inşallah bu sefer sonu güzel olur

Kizlar aranızda proluton vurulanlar vardı kimlerdi onlara bir kaç sorum olacaktı. Ben haftada bir kullanıyorum bugün vurulmadim diye hemen kanama geldi

Kızlar benim yine kahve akıntım başladı.transferden beridir evden dışarıya çıkmıyordum.bir kaç kes kısa mesafe Yürüyüş yapmıştım ama bugün biraz fazla kaldım dışarıda,çok yorulmasam da oturdum sürekli bu durum yapmış olabilir mi birde progestan fitili koydum çıktım normalde yarım saat bir saat yatardım acaba ondan mi oldu..
Yasamademek123 cnm sende kahve akıntılar rutinini değişincemi oluyordu..

Fitilden kaynaklı da olabilir canım taze kan olmadigi sürece korkmayın diyorlar ama

Bende 2 fitil birden koyuyordum bıyerden sonra önce kırmızı kan sonrası kahverengı gelmeye baslıyor du ılk kanamada
Ikıncıde ıse bıraz ara vermıstım alttan fitile sonradan yıne alttan al dedıler devam ettım yıne oldu yıne ara verdım fıtıle dr lar bana kanama olunca agızdan al dedıler
Ama son gunlerde kı dr larda kanama yapmaz özellıkle bız kanama kesilsin dıe onu verıyoruz dıyorlar
Sımdı artık sabahb1 aksam 1 alttan alıyorum
Bı ara korkudan sabah alttan alsam yatarken yutuyordum sımdılerde yıne altran alıyorum m ama korkuyorum
Valla sebeplı sebeepsız oluyor ama boyle kanama lekelenme yasanan gebelıkler dıgerlerınden hassas oluyor
Özellıkle senınkı daha cok yenı amann dıkkat et
Benım ılk kanamam 9+4 de olmustu 12 haftayı doldurmaya calıstım rısk faktoru azalsın dıe
Halen rısk oluyor ama bı yerde bebek buyuyor işte
Rabbıme emanetler sende hıc bıseyı hafıfe alma herkeesın gebelıgı bır degıl bunu unutma senın bebegının hassasıyetını kımse bilemez keske demektense elınden gelenı yap gerısı rabbımın işi
Dua oku kuran dınle bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…