2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sabah az bir şey içtim duphalac, kayısı suyu, sonra zeytinyağı ama çok kötüyüm dünden beri. Çocuk falan kalmadi bu kadar zorlanmaya.
Transferin hayırlı olsun canım.
Benim normalde de kabızlık problemim vardı, transferle birlikte de iyice artmıştı.
Birisi yazmıştı forumda, geceden 1 kuru incir, 2 gün kurusu, 3 kuru kayısı doğrayıp bir bardak suyun içinde bekletiyordu sabaha kadar. Ben de öyle yaptım. Sabah uyanır uyanmaz onun suyunu içiyordum. Kahvaltıdan önce de içindekileri yiyordum.
Baya fayda etmişti. Kahvaltıdan hemen sonra tuvalete çıkıyordum, hem de her gün.
Bi de bu şekilde dene istersen.

Çok teşekkür ederim canım
Transferden sonra da devam etmiş mıydı kabızlığınız?
Benim de kabızlik oluyordu ama transfer sonrası iyice arttı.
Geceden ıslatayım o zaman. Kayisi kaynattım,kavun kiraz armut falan da aldı eşim ama o zorlamayla ya bisey olduysa diye ıçim içimi yedi.
Allah'a emanet inşallah bir şey olmamıştır
Allah razı olsun

cnm en önemlisi su günde 3 litre su içiyorum ve iki tane kuru kayısı yiyorum sabah.şükür sorun yaşamadım.gerçi sende kayısı yiyorsun ama bu rutinin olsun artık hergün böyle yap.kullandığın ilaç da verilen bir ilaç içebilirsin..

Aynen, transferden sonra da devam etmişti canım. Hatta 3.gün müydü hatırlamıyorum tam ama 25 dk tuvalette kalmıştım. Ben de çok korkmuştum senin gibi.
@tupaaaaa’nın da dediği gibi, günde 3lt su da çok önemli.

Canım çok teşekkürler.
Elimden suyu da düşürmedim ne okuduysam yapmaya özen göstermiştim aslında ama oldu. Her sabah suya koyulmuş yiyeceğim suyunu da kaynattım inşallah işe yarar. Umarım bir şey olmamıştır
Hepinizden Allah razı olsun

Sinirden ağladım artık o kadar çabalarım boşa gitti diye. Ben de epey oturdum çok kötü bir his maalesef.
Tavsiyelerinizin hepsine uyacağım. Inşallah bir daha olmaz.
Allah razı olsun, güzel kalbinize göre versin

Canım ben kanamadan hastaneye yatırıldım bırde o aksam vc de kaldım yanıı nasıl anlatsam ne gerı ne ılerı oyle kalmıstım cok kötüydü bırde popodan kanama yasadım ve transfer sonrasıda yasamıstım bı kac kere progestan bagırsaklarımızı gevsetıyor hııznı düşürüyor kabızkıkta kacınılmaz oluyor
İşte olmamaya calısıyorum

Ya a bende cok severek sevdığım seylerı bıle bır muddet sonra yiyemez hale geliyorum acaba hamılelıkten mı damak zevkımız hızlı mı degısıyor ne
Aynen değişiyor kuzum büyük oranda önce tek yediğim yeşil zeytindi şimdi siyah zeytin hastasıyım. Kek poğaça gibi karbonhidrat sevdam hiç değişmedi ama

Evet işte tam dediğin gibi canım ne ileri ne geri oluyor kıvrandım resmen bugün. Kabızlığa değil de tutunmayacak diye çok üzüldüm. Tedbirimi daha çok alacağım artık. Zeytinyağı kayısı kavun armut.. Umarım hepsi şifa olur.
Siz de çok zorluklar atlatmışsınız ama bebeginiz tam bir Savaşçı maşallah
Inşallah benimki de öyledir.
Inanın sabah çok moralim bozuldu,epey de sinirden agladim ama mesajlarınızı aldıkça biraz rahatladım. Hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz,en iyi siz anlıyorsunuz.
Iyi ki varsınız kızlar

Aynenn oyle bende herzaman burada tesellı buldum vakıt harcadım sevıncımı hüznümü paylastım
Benım savaşçı bebegım ınsallah artık benı bırakmaz cok sagol

Aynenn oyle bende herzaman burada tesellı buldum vakıt harcadım sevıncımı hüznümü paylastım
Benım savaşçı bebegım ınsallah artık benı bırakmaz cok sagol
Inşallah sağlıcakla kucağınıza alın.
Hayırlı,sağlıklı evlatlar versin Yüce Mevlam hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…