2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynenn oyle bende herzaman burada tesellı buldum vakıt harcadım sevıncımı hüznümü paylastım
Benım savaşçı bebegım ınsallah artık benı bırakmaz 🤲🥰🤱 cok sagol
Insallah canim 🙏 cok üzülüyorum diye biraz uzaklasayim diye yazmadım gruba ama sizi takip etmeye çalıştım iyisiniz şükür sagliklica gelsin kuzulariniz kucaklariniza..darisi benim gibi umutla bekleyenlere olsun insallah🙏

Insallah canim 🙏 cok üzülüyorum diye biraz uzaklasayim diye yazmadım gruba ama sizi takip etmeye çalıştım iyisiniz şükür sagliklica gelsin kuzulariniz kucaklariniza..darisi benim gibi umutla bekleyenlere olsun insallah🙏
Aminn insallahh sizlerın sürecler daha keyıfle gecer korkusuz güzel gecer
Yoksa sürekli kaybetme korkusu artık sinirlerini bozuyor ınsanın
Guzel haberler daha da artsın cogalsın 🤲🥰🤱

Aminn insallahh sizlerın sürecler daha keyıfle gecer korkusuz güzel gecer
Yoksa sürekli kaybetme korkusu artık sinirlerini bozuyor ınsanın
Guzel haberler daha da artsın cogalsın 🤲🥰🤱
Tabi hamile kalınca hersey tum endiseler bitecek saniyor tedavinin başındayken insan ama asil endise heyecan ozaman basliyor eminim...Rabbım emeklerimizi umutlarımızı bosa çevirmesin insallah🙏

Ne bileyim kuzum bu haftalarda hiç almıyor millet 😬bir de iyi beslenmiyorum o var asıl sorun. Sağlıkla gelişsinlerde yavrular ne yapalım hayırlısı
Bende seker ciktiydi da diyetisyene gitmiştim ya anlatıyordum hani macera coktu bende:KK70:

Mutlaka haftada 2 gun balik yoksa ton balığı yoksa ceviz semizotu vs
2 gun et 1 gun tavuk diger gunler bakliyat demisti..
Ve hergun mutlaka cig sebze haftada 2 sebze yemeği vs vs...Aman dikkat et canim tamam zararli seyler canin çekiyorsa da ye ama yararlı da ye gunde 1 yaw..

Canım bende yarın Dr a gidicem bakalım eğer herşey normalse transfer hazırlığına başlayacağız sen naptin
Cok sevindim canim insallah bu kez guzel olacak hersey🙏🙏

Ben de basladim iste bir umut daha...
Carsamba kontrolüm var 2 yumurta var 2 side büyüyor sanirim cumartesi toplama olur..bakalim artik hayirlisi

Öz be öz kilo kız gaz filan çok olmuyor bazen yediklerimden oluyor 😬 benim ekstra dikkat etmem gerekiyor ama sağlıklı beslenemiyorum. Hep faydasız şeyler canım çekiyor sonra aman bugünlük böyle olsun diyorum oysa proteinli beslenmem gerek ama nıc 🙄
Valla gecen ben tartıldım evde sonra ertesı gun hastamede tartıldım evdekınden 1 kılo fazla cıktı sonra kı gun karnımı hafıf hıssederek kalktım tartıldım dr unkınden 2 kılo eksık cıktım
Benım gazlarla eskıden berı basım belada Simdi de daha da katlandı yanı düşün tedavı oldum bebek tutundu felan ılaclardan gaz dedım bebek 4 ayı bıtıırecek neredeyse karnım en basındakınden beri aynı cunkü gaz ama gorenler daha buyuk bebek sanıyor ben alıstım artık bu duruma 🙈🔫

Cok sevindim canim insallah bu kez guzel olacak hersey🙏🙏

Ben de basladim iste bir umut daha...
Carsamba kontrolüm var 2 yumurta var 2 side büyüyor sanirim cumartesi toplama olur..bakalim artik hayirlisi
Çok sevindim kuzumm az kalmış valla senin inşallah bizlerde bu sefer güzel haberler alırız aminnn 🤩🤩🤩

Bende seker ciktiydi da diyetisyene gitmiştim ya anlatıyordum hani macera coktu bende:KK70:

Mutlaka haftada 2 gun balik yoksa ton balığı yoksa ceviz semizotu vs
2 gun et 1 gun tavuk diger gunler bakliyat demisti..
Ve hergun mutlaka cig sebze haftada 2 sebze yemeği vs vs...Aman dikkat et canim tamam zararli seyler canin çekiyorsa da ye ama yararlı da ye gunde 1 yaw..
Balık zaten havalarda malum sıcak çok severim normalde ama zehirliyor bazen beni cesaret edemedim bu süreçte perişan eder beni diye ton balıkta bir kere zehirledi beni de her şeyden öte gebelere hiç önermiyorlar ceviz arada yemeye çalışıyorum. Off havalar o kadar sıcak ki bakliyat kırmızı et çok zor gidiyor günlerdir yumurta bile yemiyorum ☹️ Tavuk da sevmem. Ben ne yiyorum merak ettim şimdi 🧐 neyse başlarda özen gösteriyordum şimdi saldım çayıra modunda gidiyor.

Balık zaten havalarda malum sıcak çok severim normalde ama zehirliyor bazen beni cesaret edemedim bu süreçte perişan eder beni diye ton balıkta bir kere zehirledi beni de her şeyden öte gebelere hiç önermiyorlar ceviz arada yemeye çalışıyorum. Off havalar o kadar sıcak ki bakliyat kırmızı et çok zor gidiyor günlerdir yumurta bile yemiyorum ☹️ Tavuk da sevmem. Ben ne yiyorum merak ettim şimdi 🧐 neyse başlarda özen gösteriyordum şimdi saldım çayıra modunda gidiyor.
Kızz sen ne yiyosn😅bende tavuktan tiksindim normalde cok severdim yumurtayi biraktm tek dikkat ettigim süt iciyorum gunluk bide kuruyemis vs yiyorum insallah yetiyordur yavru kuslara😄

X