2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sabah az bir şey içtim duphalac, kayısı suyu, sonra zeytinyağı ama çok kötüyüm dünden beri. Çocuk falan kalmadi bu kadar zorlanmaya.

Teşekkür ederim yine de tavsiyeler için canım

Teşekkür ederim Kilyacim. Bi armut kaldı yemedigim ona da sanırım gerek kalmadı bunca zorlanmaya tutundugunu sanmıyorum

canım olabilir bende de çikolata kisti var çünkü aklıma geldi belkide onun kalıntıları dökülüyor

Sabah az bir şey içtim duphalac, kayısı suyu, sonra zeytinyağı ama çok kötüyüm dünden beri. Çocuk falan kalmadi bu kadar zorlanmaya.
Öyle deme canım benim transferimin olduğu gün tansiyonum fırladı mahvetti beni dedim olmayacak bu iş çok riskli tansiyon zaten. Şükür Rabbime bir şey olmadı. Sen elinden geleni yap hala da olmazsa doktoruna danış başka başlıkta biri hastaneye gidip lavman yaptırmıştı en son çare olarak. Kendini zorlayıp sıkma inşallah geçecektir

Teşekkür ederim Kilyacim. Bi armut kaldı yemedigim ona da sanırım gerek kalmadı bunca zorlanmaya tutundugunu sanmıyorum
Bak gün içinde bana da fayda etmiyor sabah aç olman gerek üzerine de hemen kahvaltı yapma. Aklına da kötü şeyler getirme Allah ın izni ile hiç bir şeycik olmayacak

Bak gün içinde bana da fayda etmiyor sabah aç olman gerek üzerine de hemen kahvaltı yapma. Aklına da kötü şeyler getirme Allah ın izni ile hiç bir şeycik olmayacak
Ayy bilmiyorum sinirlerim çok bozuldu.
Inşallah bir sey olmamıştır.

Ayy bilmiyorum sinirlerim çok bozuldu.
Inşallah bir sey olmamıştır.
Öyle oluyor insan bir pürüz çıktığında ama İnan yaşanan şeyler. Bir çoğumuz yaşadık. Gönlünü ferah tut bol su iç dinlen hala etki etmezse hastaneye gitmekten çekinme önce doktorunu ara tabii

Haha ben de öyleyim canım normalde alıyoruz çöpe gidiyor. Şuan karpuz yetişmiyor 1 karpuz yiyoruz diğerinin de yarısnı kesip gece yiyoruz ertesi güne 2 karpuz daha alıyoruz sabah ben de dedim şekerim çıkarmı acaba ya diye

Yani bana hiç normal değil bu durum şekerde var ailede korkuyorum da açıkçası. Rabbim esirgesin

Ben çok zorlandım terler döktüm birşey olmadı ama uzun zamandır yapmıyorum gelirse benimdir gelmezse gelmesn diyorum o bebek tutacaksa öyle bir tutar ki minik bir hücreye ıkınmayla zarar veremeyiz kuzum. Dr bana ıkınmayla çocuk düşmez dedi. Ikınarak rahmin içine ulaşamazsın dedi. Haklı buldum sonucta o zorlanmayla wc mizi bile yapamıyoruz

O kadar emek harcayıp şu kabızlığa bi çare bulamamak. Bu kadar zorlanmaya gitmiştir diye düşünüyorum ama Rabbim koruyacak olan inşallah kalmıştır benimle. Çok teşekkür ederim canım.

Yaa gerçekten mi siz de mi zorlandınız
Ama çok şükür ki hamilesiniz. Benim de gelmezse sorun değil ama var da gelmiyor sıkıntı orda zaten. Otur kalk Ötür kalk kesin gitti demistim inşallah öyle olmamıştır. Zaten nazlı bebekler tutunsak mi tutunmasak mi diyorlar. Allah yardımcımız olsun. Çok teşekkür ederim

O kadar emek harcayıp şu kabızlığa bi çare bulamamak. Bu kadar zorlanmaya gitmiştir diye düşünüyorum ama Rabbim koruyacak olan inşallah kalmıştır benimle. Çok teşekkür ederim canım.
O orada kuzum Allah ın izni ile hiç üzülme düşünme. Canı veren Allah. Alacak nefesi varsa hiç bir şey önünde duramaz. Öyle düşün rahatlamaya çalış. Güzel haberlerini alacağız inşallah

Inşallah duruyordur canım. Keşke bi imkan olsa arada içerde neler oluyor bi baksak
Test gününe kadar gel de çatlama.
Allahım korusun gözlesin başka sığınacak dalımız yok.
Çok sağ ol canım

Hemen hemen hergün yiyorum desem valla soğuk soğuk iyi gidiyor. Abartmadan ye canım bir şey olmaz gebelikte çok yararlı. 3-4 dilim yesen yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…