2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gece tam yatağa yatıyordum bi ağrı girdi bi anda anlık böyle durdum bi ah dedim sonra yattım bi sıcaklık geldi bir baktım kan şok oldum. sonra wc ye gittim bakayım dedim. bir kan geldi şıp şıp akıyor yerlere çok kötü oldum dedim bitti sanırım sevincim buraya kadarmış 😩 acile gidince de kalp atışı vardı ellerini sallıyordu. Biraz rahatladım ama kanama çok kötü etkiledi beni. Progestan 50 mg iğne yaptılar. Fitiline de sabah akşam devam et dedi. Zaten bu ilaçları keserken çok korkuyordum. Ve düşük tehliken var yatıcaksın dedi 🥺
Cnm çok çok geçmiş olsun ins bir daha böle kanama olmaz bu son olsun sağlıkla kucağına al ins cnm...🤲

Aslnda 14+3 ama ultrasonda 15+3 çıkıyor kuzum. Sadce fitile devam et dediler şuan kanama da kahverengi akıntı da yok çok şükür ama korkarak gidiyorum wc ye inşallah tekrarlamaz. Tüp bebek bölümüne sordm. Bazen Kanama olabiliyor ama devam etmesini istemeyiz dedi bebek iyise fitiller yeterli olacaktır dedi.
İnsallahh cnaım yaa bı daha görmeyız kanama felan 🤲🥰🤱

İnşallahh inşallahh canlar ama kasıklarımda böyle baskı gibi birşey var bomba patlayacak gibi bir his Yasamademek123 Yasamademek123 sende de oluyormuydu canm
Olmaz mı karında hep bır hassasiyet var rahımde agrı 1 saatten fazla oturamıyorum bazen o kadar bıle oturamıyorum en ıyı halim 1 saat oturdugum halim sonrasında dırek bacaklarımı uzatıp dınlenme hıssi kuyruk sokumumda acıyor yürümeme bazen engel oluyor 9 aylık gibi hassas adım atmak zorunda kalıyorum

Olmaz mı karında hep bır hassasiyet var rahımde agrı 1 saatten fazla oturamıyorum bazen o kadar bıle oturamıyorum en ıyı halim 1 saat oturdugum halim sonrasında dırek bacaklarımı uzatıp dınlenme hıssi kuyruk sokumumda acıyor yürümeme bazen engel oluyor 9 aylık gibi hassas adım atmak zorunda kalıyorum
Hehh şuan tam beni tarif ettin bi anda ayağa kalkınca kan boşanıcakmış gibi bi his yürürken hassas yürüme çünkü sızı giriyor. Oturmak kalkmak ayrı dert 🥺

Hehh şuan tam beni tarif ettin bi anda ayağa kalkınca kan boşanıcakmış gibi bi his yürürken hassas yürüme çünkü sızı giriyor. Oturmak kalkmak ayrı dert 🥺
Ewet benı gören ayyy sen sımdıdıen boylesın son aylarında napcaksınnn dıyorlar
Sankı ben boyle olmaya cok meraklıyım kendımde aramaya calısıyorum bırde neden boyleyım dıe ☠️🔫

Kızlar hayırlı pazarlar
Çarşamba transferim oldum. Cuma'dan beri çok afedersiniz kabızlık çekiyorum. Gidiyorum oturuyorum gelmiyor. Kayısı kayısı suyu iciyorum beslenmeme de dikkat ettim ama geçmiyor. Nolur nasıl çözüm buldunuz siz bu duruma, sabah az duphalac içtim zararı olur mu? Bir de tuvalette epey oturdum bir şey olmuş mudur 😔😔😔

Kızlar hayırlı pazarlar
Çarşamba transferim oldum. Cuma'dan beri çok afedersiniz kabızlık çekiyorum. Gidiyorum oturuyorum gelmiyor. Kayısı kayısı suyu iciyorum beslenmeme de dikkat ettim ama geçmiyor. Nolur nasıl çözüm buldunuz siz bu duruma, sabah az duphalac içtim zararı olur mu? Bir de tuvalette epey oturdum bir şey olmuş mudur 😔😔😔
Canim hergün aynı saate gitmeye dikkat et tuvalet aliskanligi icin önemli duphalac zateb icebilirsiniz diyorlar birsey olmaz kabak yemegi felan ye armutta iyi gelmisti bana bide kefir icmistim ama hepsi bir arada degil düzene koymustum 2 gune bir kefir iciyodum gunluk armut elma yiyordum bol bol da su ic ne olursa olsun ıkınma ama

Canim hergün aynı saate gitmeye dikkat et tuvalet aliskanligi icin önemli duphalac zateb icebilirsiniz diyorlar birsey olmaz kabak yemegi felan ye armutta iyi gelmisti bana bide kefir icmistim ama hepsi bir arada degil düzene koymustum 2 gune bir kefir iciyodum gunluk armut elma yiyordum bol bol da su ic ne olursa olsun ıkınma ama
Çok teşekkür ederim canım 🙏Daha dün yoğurtlu kabak yedim. Ama hiç ise yaramıyor sanki. Öyle çok ıkınmadım ama epey oturdum.
Inşallah bir şey olmamıştır

Kızlar hayırlı pazarlar
Kayısı kompostosu aç karnına iç, lifli gıdalar tüket, zorlama kendini canım geçer ins

Kayısı kompostosu aç karnına iç, lifli gıdalar tüket, zorlama kendini canım geçer ins
Ictim sabah canım aç karnına inşallah faydası olur. Çok kötüyüm. Hiç bu kadar zorlanacagimi tahmin etmemistim bu kadar sağlıklı beslenmeye 😬

Labellaaa Labellaaa canım nasılsın gecen nasıl geçti aktif kırmızı kan gelıyor mu
Canım valla şuan iyiyim çok şükür 🤲 gece devam etmedi sabahta açık karamel renk geldi peçeteye ama akan bişey yok şükür kalan kalıntılar sanırım geliyor ayaga kalktıkca. Kırmızı kan görmedikçe artık cok takılmıyorum. Bende çikolata kisti vardı küçük 1-2 tane annem diyor acaba rahim büyüyor diye onlara baskı oldu da patladı mı. Böyle bişey olabilirmi acaba 🤔

Kızlar hayırlı pazarlar
Armut yedim canım ben armut kiraz kavun bana iyi gelmişti. İlk gebeliklerde duphalac iç demişti dr bana ama bu gebelikte duphalac içme probiyotik şeyler ye dedi. Gelmiyorsa zorlama dedi he bir de zeytinyağı iç dedi. Ben de transferden beri kabızlık yaşıyorum. 15 günde 1 çıkıyorudm wc ye şimdi anca 4-5 güne düştü süre. Dr da bulantıdan birşey yiyemedğin için normal bir süre dedi ve ilaç vermedi.

Kızlar hayırlı pazarlar
Canım öncelikle hayırlı olsun. Tuvalette çok oturmamaya ve kendini zorlamamaya gayret et. Gelmiyorsa bekleme zorlama yürüyüş yap kısa kısa. Kayısıyı sabah aç karnına ye üzerine bir bardak su kahvaltını yarım saat sonra yap. Ya da aç karnına kiraz ya üzerine su iç kahvaltıyı yarım saat sonra yap. Benim aklıma gelenler böyle. Armut da biri önermişti bana iyi geldi ya da tesadüftü bilemiyorum.

Canım valla şuan iyiyim çok şükür 🤲 gece devam etmedi sabahta açık karamel renk geldi peçeteye ama akan bişey yok şükür kalan kalıntılar sanırım geliyor ayaga kalktıkca. Kırmızı kan görmedikçe artık cok takılmıyorum. Bende çikolata kisti vardı küçük 1-2 tane annem diyor acaba rahim büyüyor diye onlara baskı oldu da patladı mı. Böyle bişey olabilirmi acaba 🤔
Aaa olabilir kuzum kistte kanama yapmış olabilir ama en doğrusunu doktorun görür muayenede

Kızlar benim gibi yani deli gibi sürekli karpuz yiyesi olan var mı 🙄 her saat karpuz yemek istiyorum. Şekerim fırlayacak diye korkuyorum. Normalde sene de bir iki ağzıma değer pek aramam eve de dolapta yer tutuyor yenilmiyor iki kişiyiz diye almazdım yani bir yerde filan yerdim iki çatal. Şimdi off kokusu gitmiyor burnumdan. Ne yapayım bilemedim 🤷🏻‍♀️

X