2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnsallahhh canımm saglıkla atlatırız bunlarıda

Noktası virgülüne katılıyorum.

kızlar benim bebeğim de maşallah iyi ama ne zaman gitsem hareketsiz ve yüzüstü duruyor doktor sorun olmaz dedi ama kafaya taktım yinede
Benim de yüzüstü idi sürekli öyle durmuyor ya bir de orası yer çekimsiz ortam fark etmez nasıl durduğu bence hiç kafana takma. Sağlıklı çok şükür

Oofff ıstee yavrum herkese ayrı ayrı dert anlatmak benıde cok yoruyor bakalım ınsallah sonumuz hayırlı olsun
Rabbim sağlıkla nasip edecek evladını cnm dr.un böle konuşması insanı etkiliyor ister istemez ins bir şey olmayacak o kadar güçlü ki

Kızlar bugun de benim kontrolüm vardı 11+1 olan gün 11+4 çıktı dr.da masallah hareketliydi önce durdu korkuttu beni sonra eli ayağı hep tepedeydi eller havaya vaziyette ilk defa görünce gözlerine inanamadim tam muayne biterken eli kaldırdı dr.bak zafer işareti yapıyor dedi dedim hocam 16 senede geldi ya ondandır dedimcinsiyet için bayram öncesi gidicem ikili üçlü testlerden bahsetti senin yaşın var risk çıkar dedi ama kesin sonuç olmaz dedi down sendromlu çıksa aldirirmisin dedi asla deyince gerek yok o halde testlere sadece 20 .haftada ayrıntılı ultrason yapriz dedi şimdi baktığında da boyu ense kalınlığı kafası falan iyi dedi ins sağlıkla hepimizin bebekleri kucaklarimiza doğar...

Maşallah kuzum sağlıkla gelsin gelişsin inşallah

cnm sen en iyisi bir perinatoloğa git kafan rahatlasın biraz.sağlıkla kucağına alacaksın inşallah

maşallah cnm güzel geçmiş muayanen sağlıkla ilerlesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…