2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa cnm benimmm.burada birbirimizi tanımadan çok büyük bir var kurduk.üzüldük sevindik birbirimizin adına allahım herkese hayırlı olanı nasip etsin

Gözün aydın canım çok mutlu oldum inşallah güzel bir şekilde katlanır değerin
yaaaa tuba çok sevindim gerçekten değerin çok yüksek maşşalah. Rabbim sağlıkla büyütsün onu içinde. Bak eşine babalar günü hediyesi oldu Senin belirtilern var mıydı. bBen dayanamadım erken gebelik yaptım çıkmadı tabiki 5.gün bugün ( 3.gün embriyosu)

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr 529.4 çıktı değerim çok ama çok mutluyum elim ayağım titriyor.Tarif edilemez bir duygu
aaa tuba çok sevindim gerçekten değerin çok yüksek maşşalah. Rabbim sağlıkla büyütsün onu içinde. Bak eşine babalar günü hediyesi oldu Senin belirtilern var mıydı. bBen dayanamadım erken gebelik yaptım çıkmadı tabiki 5.gün bugün ( 3.gün embriyosu)

Canım 3. Gün embriyosu 5. Günde daha ancak yerleşmekte... En erken çıkan yanılmıyorsam 9. Gün testte görmüştü çok erken yapmışsın, sakın üzme kendini...

Yaa benım gibi var mı yıne aglama krızlerım basladı sabahtan beri aglıyorum istemsizce aglamasam bıle gözumden yaşla r süzülüyor
Hıc sevmiyorum bu huyumu yıne geldı yapıstı gören benı derkı herhalde bu kadına bısey oldu yazarken bıle aglamaktan zorlanıyorum
Ne kadar zormus gercekten
Özellıkle maşallah tüpbebek olup ta calısanlara da cok imreniyorum ben bı türlü normal hayata dönemedım

Kuzummm hıc üzme kendını herkesın hormonları aynı hızda yuselıp ıdrara da kana da gecmeye bilir cok zor beklemek ewet ama başka çare yok sureklı merak edıyrouz bak benım bugun 12+6 yıne delı gıbı merak edıyorum hep sıkıntılı oldugumdan acaba ne durumda bebek dıe deli gibi aglıyorum darlanıyorum felan yanı test oluyor kese zamanı sonra kalp atısı vsva bu surec boyle oyuzden sen üzülmeye erkenden baslama sonra sinirler yıpranmış oluyor benim gıbı aglak aglak gezersın

Canım 3. Gün embriyosu 5. Günde daha ancak yerleşmekte... En erken çıkan yanılmıyorsam 9. Gün testte görmüştü çok erken yapmışsın, sakın üzme kendini...
yok çıkmayacağını biliyordum ama evde bir test vardı yaptım test kalmadı şükür. 9.günde gören idrarda mı görmüştü. Zaman geçmek bilmıyor o yüzden bir mucize olsa silik çizgi görsem diye yapmıştım. Neyse sonu güzel olsun inşallah

canım biz o aşamaya gelmedik ki daha valla pozitifi görmek için dua ediyoruz

erken gebelik testi miydi normal test mi belki 8. gün kan veririm neden 11 dediler ki zaten tutmuşsa belli olmaz mı kanda
Yok canım normal testi. Genelde 10 11 12.günler kan testi isterler. İstersen ver elbette ama daha sık kan vermek zorunda kalabilirsin öyle olunca. 2 günde bir katlanmaya baktıkları için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…