2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzucum mesajnı şimdi gördüm ben kaçırmışım amin canım benim inşallah hayırlısıyla. Bu arada artış olarak 11.gün 973 çıktı 9.günde 362 salı gidicem bakalım hayırlısıyla sağlıklı şekilde ne olursa kabulüm

Kuzum ya eski mesajlarımıza baktım hamilelik öncesi beklerkenn makara gırgır had safhdaymış özellikle sen lütfen eski haline döner misinnnn her gün yeni bilgi veriyodun aaaa… noldu o enerjinizeee ya biraz Allah aşkına güzel şeyler düşünün bakalım cinsiyet ne çıkcakk çin takvimi falan yaptınız mııı ne hissediosun seeen

Artış çok güzel olmuş maşallah canım. Rabbim hayırlısını nasip etsin sağlıkla ilerlesin inşallah

Yaaaaaa seni de ayrı yicemmm duygusal kaplan seni salı doktora gidiorum sandalet giycem babyyy aklım sende
Biraz neşe lütfeeenn

Biz büyüdük ve kirlendi dünya hiç anlamam takvim filan bakmadım kuzum. Nedense cinsiyet merakım pek yok arada illa konuşuyoruz ama daha çok merak ettiğim şöyle birkaç yıl geçmiş ele avuca geliyor filan pıtır pıtır geziyorlar şebeklikler yapıyorlar alıp gidiyorum gezmelere tek endişem hafiften artan ateşleri beğendiremediğim yemekler en çok hayal ettiğim zamanlar onlar ya mümkünse hamilelik ve doğum ile ilk aylarını sarsak şöyle ileriye…. İnşallah Rabbim nasip eder o zamanları da İşte sonrada diyorum ki o kadar hayal neyine bir sonraki doktor muayenen iyi olsun diye otur dua et

Aminn kuzum azcık kaldı inşallah şu yaz bi bitsin hop o hop bu inşaallah zaman su gibi geçicek oo daha odalarıydı yok bebek arabasıydıı ne detaylarla boğulcaksınn inşallah kuzum kendine yapma iyi şeyler düşün iyi şeyler olsun açıp açıp instagramda reelslar izliyorum pinterestte hamile kıyafet modası bakıorum falan filann daha bişi yokken ortada bile yapıodum herşey Allahın izniyle çok güzel olcak kış bebeleri geliyoooo

Ya kıyafet önersene azıcık madem bakıyorsun hayır alışveriş yapmayı aşırı severdim bakasım gelmiyor haftalardır çatlak kremi alacağım kıyafetlerim olmuyor yani pantolonlar rahat edemiyorum sıkmak istemiyorum da. Dışarı çıktığım yok ama doktor muayeneleri için şöyle rahat bir alt almam gerek elbise etek rahat olmuyor muayene de

Ayy ben de baktım kız çıktı ama ablama sordum bir keresinde tuttu bir keresinde tutmadı dedi sağlıklı olsunda hiç öyle içimden de bişi geçmio sizin az kaldı öğrenmeye dimiiii
Ne bıleyım benım kadarken ogrendım dıyende var 6 ayına kadar göremeyende var işte aynen ınsan merak edıyor hayal kurarken bıle ona göre kurmak ıstıyor

Kuzumm ben coktan basladım hamıle esortmanı taytı felan aldım bol salaş kıyafetlerden atıyroum uzerıme
Evdede gıyınmek ıcın bana normalden 3 beden büyük tsortten aldım bı kac tane onları da giyiyorum ıdare edıyroum

Ayy kuzum öyle boş bakıorum ama beli lastikli çok güzel keten pantolonlar var hem yazlık üsütne tshirt ya da gömlekle giyilebilir Spesifik marka veremem de ben geçen gün h&m den sipariş verdim yumuşacıktı Bir de instagramda 5in1 canpolat diye bir butik var orda da çooook güzel elbiseler pantolonlar var bol bol hamilelere de uycak şeyler oluyo bakabilirsin çatlak kremi için benim bütün arkadaşlarım lierac önerdi kuzum tam bilmiyorum bende araştırmadım ama o iyiymiş diye duydum yakın arkadaşlarımdan

Ne bıleyım benım kadarken ogrendım dıyende var 6 ayına kadar göremeyende var işte aynen ınsan merak edıyor hayal kurarken bıle ona göre kurmak ıstıyor
Yaa en garanti 16. Hafta diye biliorum bende bizim bi kuzene erkek dedi ilk hemencecik bir ay sonra kız dedi yavaş yavaş öğrenir işte Allahın iznlye ne isterseniz yaparsınız alırsınız

Aaa bu ben

benim kardeşimde lierac kullandı gayet memnun kaldı.hiç çatlaması olmadı.ama suyuda hiç bırakmadı elinden sürekli su içti buda bir etken.kişiden kişiye değişir tabi..

Elbiselerim olur ama onlar ile doktora gidemiyorum göbek açma durumu olduğu için t shirt ihtiyacım da yok şu an tek derdim altıma bir şeyler kalçalarım genişlemiş

Keten oysho da beğendim çok pahalı geldi 5in 1 i biliyorum orada da vardı ama ben alana kadar kalmamış bedenleri dedim ya hiç içimden alışveriş yapmak gelmiyor ama bir de diyorum büyük beden ketenleri giyince dev gibi görünürüm doktor lierac önerdi canım benim keyfim yetip de almadım. Bir de deli gibi dondurma yiyorum ona masum bir çözüm bulmam gerekiyor işte kişisel blender alıp yoğurt meyve atıp bızıtlayıp buzluğa atayım onu tüketeyim diyorum valla bir aydır da onu alacağım duruyor ben kutu kutu dondurma yemeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…