2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bu arada Eslemın kontrolu vardı
Ordan geldık ayy anacımmm ne cadı kıza sahibim uykudan uyanmıs oldu ok sakşn sakin uzerını altını degsıtırdım
Sonradan bı aglama krizine gırdi babam geldı goturmek ıcın yanlızdım zaten
Ayy arabaya bindik ama yokk cıglıklar ayyuka cıkıyor katıldı
Babamı durdurdum mamasını yapıyorum yanı bıberonda toz mama hazır uzerıne termosundan su koyucam alt tarafı onu yapana kadar ıyıce katıldı gozlerınden nasıl yaslar gelıyor krıze gırdı resmen 🥵
Neyse 90 cc mamayı ıctı uyudu kucagında sakinleşti nasıl üzüldüm yaaa o nasıl aglamaktı oyle

Dr amcamızın muane bulgularında şükür bısey cıkmadı gazı var dedı
Bıogaia yı kullanmaya devam et dedı
Metsıl de 10 damlaya cıkart dedı
Ama kılo ve boy gelısım orantısı bıraz az buldu boy 2 cm kılo 770 gr 😔
Sadece anne sütü mü alıyor dedı gunde 1 veya 2 defa bazen 60 cc bazende 90 cc verıyroum dedım

Mama sının markasını yazdı BEBELAKın bi maması varmıs sindirimi dahha kolaymıs
Elinde ki bitince bunu al dedı
Bırde gunde 3 kere 150 cc ver o ara emzırme dedı 😢

Kızlar kılo boy orantısı aylık gelısımde bızım gıbı olan varmı 😕

Kız zaten annen senden gitti sen niye daha annene gittiysen 😂😂
Ayy resmen esime psikoljik baskı yaptilar dedesi hic görmedi felan diye annemde aylardir bizde babam yanlizdi oda kiyamadi annen bizi cekti o kadar babanda görsn bide cocugu kontrolu var giderken yol üstü onu yaptiririz ordan eve geceriz yoksa tekrar gel git olur dedi kaldk ama bakma artk annem bana alinmaya basladi ne desem cocugu iyice.kendi cocugu gibi benimsedi ben yabanci kaldm nerdeyse hicbiseyi ben yapamaz moddaym yani bide bizim yerimize karar alip dusunmeler basladi artk hic hosuma gitmiyor bu durum yani

Ordan geldık ayy anacımmm ne cadı kıza sahibim uykudan uyanmıs oldu ok sakşn sakin uzerını altını degsıtırdım
Babamı durdurdum mamasını yapıyorum yanı bıberonda toz mama hazır uzerıne termosundan su koyucam alt tarafı onu yapana kadar ıyıce katıldı gozlerınden nasıl yaslar gelıyor krıze gırdı resmen 🥵
Neyse 90 cc mamayı ıctı uyudu kucagında sakinleşti nasıl üzüldüm yaaa o nasıl aglamaktı oyle

Sadece anne sütü mü alıyor dedı gunde 1 veya 2 defa bazen 60 cc bazende 90 cc verıyroum dedım

Canim bizimki 49 cm dogmustu gecen ay 3 cm uzamisti sadece kiloda 650 gr mi ne tam hatirlayamadm en asgari duzey demisti doktor simdi cuma götürucem tekrar bakalm ne dicek banada mamayi 100 e zorla demisti

Ayy resmen esime psikoljik baskı yaptilar dedesi hic görmedi felan diye annemde aylardir bizde babam yanlizdi oda kiyamadi annen bizi cekti o kadar babanda görsn bide cocugu kontrolu var giderken yol üstü onu yaptiririz ordan eve geceriz yoksa tekrar gel git olur dedi kaldk ama bakma artk annem bana alinmaya basladi ne desem cocugu iyice.kendi cocugu gibi benimsedi ben yabanci kaldm nerdeyse hicbiseyi ben yapamaz moddaym yani bide bizim yerimize karar alip dusunmeler basladi artk hic hosuma gitmiyor bu durum yani
Aşırı sahıblenme oluyor bı yerde
Benım 3. Bebek bu
Kv dogumdan sonra bebegı sadece 2 dk gordu
Sonra salona gectı ordada bana emzırmeyi tarıf ettı 🤣🤣🤣🤣🤣

Kizlar bide şey sorcam ne zamana kadar kundak kullandınız uyku tulumuna geçiş ne zaman uygun olur sizce
Hiç kundak kulanmadım. Uyku tulumuna geçmeyi de düşünmüyorum. Evimiz de odamız da çok sıcak oluyor. Üzerini ince battaniye ile örtüyorum sadece.

Kizlar bide şey sorcam ne zamana kadar kundak kullandınız uyku tulumuna geçiş ne zaman uygun olur sizce
Bizimki hic sardirmadi kollar disarda sardim hep gece sariyorum ayaklari soguk oluyor icine ince tek patikli giydiriyorum uyku tulumu icin cok kücük geliyor bana tulumlar büyük seneye daha rahat olur gibi

Cnm bizimde boyu iyide kilosu zayıf demişti kontrolde zaten ilk ay kilo alımı daha azdi bu ay kontrolü gelince anlicaz artık kiloyu 😩alır kilo takılma dicek bende takılıyorum ama olsun ya sağlıkları yerinde olsun da varsın zayıf olsun

Evet o yönden mantıklı olmuş tabi. Ama anneler benimsiyor haklısın. Ben birlikte kalmadığım halde annemin sahiplenen halleri oluyo ara ara. Senşn gibi olsaydı. İpi elimde hiç tutamazdım vallahi. Niye böyle yapıyor ki anneler yaa

Hiç kundak kulanmadım. Uyku tulumuna geçmeyi de düşünmüyorum. Evimiz de odamız da çok sıcak oluyor. Üzerini ince battaniye ile örtüyorum sadece.
Yaaa kolları uyandırır diye kullanmak istiyorum tulumu aynen evimiz 26 derece bizim de gerek yok aslında biliyorum da kolları uyandırırım diye çekiniyorum

Ben yaklaşık bir aydır kundak yapmıyorum canım. İstemiyorlardı. Rahat da uyudular her daim üstlerini kalkıp örtemedim tabi. Sonra dedim anlamadan çocukları hasta ederim. Öylr pahalı falan değil de e bebekten uyku tulumu aldım 0.5 tog. İçim rahat etti vallahi. Memnunum da aklınızda olsun. Biz 2.5 aylığız 1.5 aylıkken kundağı kestim yani kuzum anlayacağın

Ben yaklaşık bir aydır kundak yapmıyorum canım. İstemiyorlardı. Rahat da uyudular her daim üstlerini kalkıp örtemedim tabi. Sonra dedim anlamadan çocukları hasta ederim. Öylr pahalı falan değil de e bebekten uyku tulumu aldım 0.5 tog. İçim rahat etti vallahi. Memnunum da aklınızda olsun. Biz 2.5 aylığız 1.5 aylıkken kundağı kestim yani kuzum anlayacağın
Yaa nasıl bisey aldın resmini atar mısın

X