2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ya bebisler büyüdükce ay ay ne dikkatlerini cekiyor gelisimleri icin ne tur oyuncaklar almak gerekir aldıkca birbirimizle paylasalim olur mu suanlık hepimiz sanirim kartlar cıngırak oyun halisi ile gidiyoruz

Kizlar selam, bebeğin ikinci ay aşısını yaptirdim ancak ateşini dusuremiyorum, 37. 4 den aşağı inmiyor. Calpol da verdim ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz
Bize 38 i geçerse şurup verin dediler cnm 37.4 ateşli değil ama dikakt et benim kızda 37.5 çıkmıştı ins böyle geçer gider kuzudan ateş çıkmaz

Benim de bebeğim uyumuyo kızlar 😂 3 te uyandı bu saat oldu uyumadı şaka gibi emziriyorum mama veriyorum uyutiyim derken enee gene acıkıo gene baştan meme ver diye diye gidio 🤣 dr da 1 haftalık yaz bana butun sureci saatiyle dedi tee Allahım emcükle kaka yap emcükle kaka yap uyku yok ama 😂
Kız cok ilginc aslinda suan bol bol uyumasi seninde onu zorla uyandirman lazim yok yok bu tüp bebekler bi baska normallerinddn🤣

Ben doğdugu günden beri evde kullanıyorum çok memnunum hem normal bebek arabsını kulandım hem pusetli. Dışarda kullanan arkadasım önermişti zaten o da çok memnundu. Kanz x go plus

Ben de aynı markayı kullanıyorum bebek arabasında. Biz de genelde evde kullanıyoruz. Nadiren dışarı çıkardığım da oldu. İçeride de dışarıda da çok memnunuz. Bebişimiz de rahat. İçinde uykuya bile çok rahat geçiyor.

Herkese selam kızlar. Perşembe günü bende soğuk algınlığı belirtileri başlamıştı hatırlarsınız, test yaptırmadım ama belki de coviddi. Gerçi covid olsa daha uzun seyrederdi sanırım çünkü iyileşmeye başladım ben. Dün oğluşa geçti yalnız. Oğluşta ateş yaptı. 38 olmadan düşürdük neyse ki. Calpol içirdik epey işe yaradı.

Yalnız şu 19'dan beri uyuyor, neredeyse 3 saat oldu uyanmadı. Gece uykusuna mı geçti yavruşum bilemedik. Bizi gece uyutmayacak belli ki. Bir de bugün tam 3 aylık oldu. Uyansaydı banyo yaptırıp güzel güzel giydirip fotoğraflarını çekecektik. Ah bi uyansa oğluş

Valla ya işin ne uyu 😂 Sabah uykusuz gece değişiyo şöyle 3 saat uyumadı hiç doğduğundan beri max 2,5 saat 😅 büyüyünce uyur inşallah 😅
Hani hep diyolar ya kırkı cıkınca görürsn uyanacak diye seninkide uyuyacaktır kız belki😅ama güzel olan su masallah ki sarilik degerleri iyi ki uyumuyir biz cok cekmistik uyandirmakta uyanmiyordu sarılıkta vardi belliydi buda guzel bisey yani

Bize 38 i geçerse şurup verin dediler cnm 37.4 ateşli değil ama dikakt et benim kızda 37.5 çıkmıştı ins böyle geçer gider kuzudan ateş çıkmaz
37.5 de mudahele ettin mi canım, Benimkinin hemen gözleri gidiyor, inlemeye başlıyor o yüzden 37.5 de hemen mudahele ettim. Senin bebeğin kaç gün o derecede kaldi

37.5 de mudahele ettin mi canım, Benimkinin hemen gözleri gidiyor, inlemeye başlıyor o yüzden 37.5 de hemen mudahele ettim. Senin bebeğin kaç gün o derecede kaldi
Yok etmedim.ilac vermedim hafif giydirdim sadece devamlı takip ettim bizim kide inledi uyudu 36.5 de kaldı şükür yükselmedi sabaha karşı 36 Lara düştü

Hani hep diyolar ya kırkı cıkınca görürsn uyanacak diye seninkide uyuyacaktır kız belki😅ama güzel olan su masallah ki sarilik degerleri iyi ki uyumuyir biz cok cekmistik uyandirmakta uyanmiyordu sarılıkta vardi belliydi buda guzel bisey yani
Bizim problemimiz meme de uyuyo tam ememiyo son sütü uyandırmaya çalışıyorum yok anacım olmuyo 🤷🏻‍♀️ Aman saldım artık napıyım vallaa saatlerdir uyumadığı için sağımda yapamadım ordan da eksideyim takviye alcaktım onda da eczane de kalmamış evren bana ters geliyo bugünler de 🙄

Herkese selam kızlar. Perşembe günü bende soğuk algınlığı belirtileri başlamıştı hatırlarsınız, test yaptırmadım ama belki de coviddi. Gerçi covid olsa daha uzun seyrederdi sanırım çünkü iyileşmeye başladım ben. Dün oğluşa geçti yalnız. Oğluşta ateş yaptı. 38 olmadan düşürdük neyse ki. Calpol içirdik epey işe yaradı.

Yalnız şu 19'dan beri uyuyor, neredeyse 3 saat oldu uyanmadı. Gece uykusuna mı geçti yavruşum bilemedik. Bizi gece uyutmayacak belli ki. Bir de bugün tam 3 aylık oldu. Uyansaydı banyo yaptırıp güzel güzel giydirip fotoğraflarını çekecektik. Ah bi uyansa oğluş
Masaallah paşaya üç aylık olmuş.🥰sevindim ateşin çıkmamasına bırak uysuun kuzum ya elleme hiç 🤣🤣
Valla ya işin ne uyu 😂 Sabah uykusuz gece değişiyo şöyle 3 saat uyumadı hiç doğduğundan beri max 2,5 saat 😅 büyüyünce uyur inşallah 😅
Kız gene iyi uyumuş 2,5 saat benim kız bir aylık olana kadar toplasan 1 saat dolu dolu uyumadı hiç gözler hep fildir fildirdi😃😃😃

Bizim problemimiz meme de uyuyo tam ememiyo son sütü uyandırmaya çalışıyorum yok anacım olmuyo 🤷🏻‍♀️ Aman saldım artık napıyım vallaa saatlerdir uyumadığı için sağımda yapamadım ordan da eksideyim takviye alcaktım onda da eczane de kalmamış evren bana ters geliyo bugünler de 🙄
Hic sıkma caninı sagımı sadece arttirmak icin yap ama bebise bos meme kalmasin saatlerine dikkst etde ben orda hata yapmistim takviyede evde bile yaparsn kız komposto felsn bestlak alacaksan eger e bebekte de satiliyordu haberin olsn

Oofff cokk yorulldumm
Cocuk sabah yastık dösek ne varsa kustu
Ablamı cagırıdm onlar ı temızle yıkamya at felan ablamda nıyetlıymıs bebege o bakarken kahvaltı yao bulasık yıka 3 cesıt yemek 1 cesıt tatlı o ara oglan geldı okukdan yemek ver bulasık cıkanalrı hallet arada bebege emzır gıt gel sansıma ablamın bugun mayıısklıgı uzerındeydı bebekle uyukladı durdu 🤣 sonra benım kız geldı okuldan aksam ustu yemeklerı ısıt ye ıc toparla bebegu yıkıyalım dedım esım geldı emzırırken arkadas aradu oraya gelıyrıuz bı daha toparlan vs cay yap arkadasla yıkadık uyuttuk 2 cay ıceyım dedım yyok akaam saatı krızlerı tutru ve sımdı uyudu
Regl mden yıkanmam lazım banyoya girmek ıcın haızrlanıyroum babası yanında kucagında yokk em sonunda uyud dedım gırıdm cıglıklarını duydum yarı yokanmadan cıktım ama gecede uyumasmıtı oyuzden pertım 😕😬🤪😊😬

Oofff cokk yorulldumm
Ablamı cagırıdm onlar ı temızle yıkamya at felan ablamda nıyetlıymıs bebege o bakarken kahvaltı yao bulasık yıka 3 cesıt yemek 1 cesıt tatlı o ara oglan geldı okukdan yemek ver bulasık cıkanalrı hallet arada bebege emzır gıt gel sansıma ablamın bugun mayıısklıgı uzerındeydı bebekle uyukladı durdu 🤣 sonra benım kız geldı okuldan aksam ustu yemeklerı ısıt ye ıc toparla bebegu yıkıyalım dedım esım geldı emzırırken arkadas aradu oraya gelıyrıuz bı daha toparlan vs cay yap arkadasla yıkadık uyuttuk 2 cay ıceyım dedım yyok akaam saatı krızlerı tutru ve sımdı uyudu
Regl mden yıkanmam lazım banyoya girmek ıcın haızrlanıyroum babası yanında kucagında yokk em sonunda uyud dedım gırıdm cıglıklarını duydum yarı yokanmadan cıktım ama gecede uyumasmıtı oyuzden pertım 😕😬🤪😊😬
Okurken yoruldum 😂Allah hepimize kolaylik versin .benim içinde çok yoğun bir gündü şimdi yazmaya üşendim 😊gerçekten bebekle biseylere yetişmek çok zor evin işi bir yandan yemek bir yandan duşa girecek zaman bulamıyorum bazen bu olaylar ne zaman düzene girer acaba???

Sağım saatlerini nasil ayarliyorsun canım
Artk sagmıyorm canım ama ayarlayamamistm meme reddi olmustu bizde sürekli 3saate bir sagmak zorunda kalmistim bence emdigi sürece sagmaya cokta gerek yok zaten bebek daha fazlasini aliyor arttirmak icinde bence emdikten sonra ara saatlerde sagım yapilabilir bence

Oofff cokk yorulldumm
Hakikaten okurken yoruldm temponu düsünemiyorum helal olsn valla😅

X