2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kendime iyiyim diyorum yani emiyo emmiyo değil ama kriz oldu mu zoruma gidio işte telkin ediyorum kendimi yazılar okuyorum pozitif bir sürü şey ama içten içe işte gelio o negatiflik sanki aa emziremiyomusun dicek herkes gibi geliyo

Dünyanın sonu değil bunu biliyorum ama annelik psikolojisi işte o yetememe hissiyatını atmak lazım üstümüzden sanki herkes anne sütüyle mi beslenio ama işte gel gör ki içten içe söylediklerim beni de tatmin etmio kaygılanıyorum Geçicek kuzum napalım çok şükür sağlıklılar önemli olan o üç dört ay mamayle beraber emse yeter diyorum

H Hazel9 ne yaparsan yap lohusa ıken buhranlar gelıyor ınsana cunku hormonlar senı yönetiyor kım ne derse desın senı kesmeyecek sen düşünmek istediklerini düşüneceksin sende degıl beynin ve hormonların senınle oyunlar oynayacaklar herkesın bı hıkayesı var bu zamanlar da ama bu zamanların gececgını düşün sakin olmaya calıs herseyı akısına bırak gerekırse online destek al belkı bızım bılmedıgımiznsneın kendınce dogru yapmaya calıstıgın yanlıslar vardır
Ben 2 kere kullandım verim alırsın ama dıvru kullanımda tek basına da yetersız kalır
O ürünler destekleyici ürünler
No stres no panik
Yes bok su yyes bol mutluluk
Gerısı teferruat
Sen mutlu huzurlu olmazsan bebegıne verimli zaten olamazsın
Benı düşün ozaman kı yasadıkalrımı bırcok seyı yansıtmamaıstım bıle ameliyatlı hastaneden durek psikiyatri merkezıne gıtmıstım heryere gıdıyrodum kendıme care arıyrodum bebegım ıcın kendımı hızkı toparlamak ıcın cunku kendımı ıyı hıasetmem gerekliydi yoksa verımlı olamazdım sımdı cok sukur

Kemeri var bi de şekli çanak gibi bebegi sarmalıyor sanki.fischer price teşhir olarak her ürününü açık sunmuyormuş .ben mağazadan aldım ama kutuluydu yani görmeden aldım. terredütlüydum açıkçası ama memnun kaldik.annen ve k.validem biraz pimpirikli onlar bile tehlikeli bulmadı diğer modelin teşhiri vardı o daha alçak ve daha korumalı duruyordu dedigim sebepten bunu aldım bi de titreşim falan var .başka markalarda da rahat modeller var bence internetten değilde görerek al karar verirsen.

Bestlak tan memnun kalan varmıydı peki kullanan kızlar ?
Ben damla hiç kullanmadim çaylardan içiyordum bi ara fayda etti mi bilmiyorum ama 2 gün önce göğüslerim yumuşacık oldu sut azaldı sanki halam bi öneride bulundu cidden işe yaradi tarhana çorbası sütü artırırmış iki gün ust üste içtim baya dolgunlasti bi de tahin,muz,Süt,çörek otu ve yulafı blenderdan geçirip içiyorum o da fayda ediyor. Aslina bakarsan psikoloji çok etkiliyor sinir bozukluğu,kafaya bişeyleri takmak hiç iyi gelmiyor süte. Bi de duş almak ve dinlenmek işe yarıyor

Canim o bunalimi asagi yukari hepimiz yasadik inan kuytu kösede agliyordm biliyosn hic emmedi sayilir bizimki1 haftacik sadece ama bu tamamen hormonlarla alakali inan hala icin sizliyor cocugum anne sütü almiyor mama iciyor diye ama bazi seylerin önüne biz gecemiyoruz cok sükür suan sütün var ve daha cok yenisin o sut emdikce artacak zaten herkesin ki farkli benimki sagdikca artti ben bestlaktanda memnundum bazi doktorlar onermiyormus ama kimyon cayida arttirdigini dusunmustum ve ictim inan nasibin onune gecilmiyor ben elektirikle ile sagarken diger taraftan da manueli takiyordum akani toplasin die 200 cc sut cikiyordu ama sonuc ne o süt kesildi ve kizim mamaya kaldi sadece kim derdi o kadar sut kesilsin ama suan belki 30 cc süt cikan hala azda olsa bebegini emzirip oyle mama veriyordur nasip kismetmis bu isler sen yipratsanda kendini olmuyor o yuzden sen en iyi annesin bebegine sadece sen iyi gelirsin mama +süt gitsen nolcak sanki böyle düsün sicak uygulama gayet guzel arttiriyor emzirme oncesi ben oyle sagardm daha cok sütüm gelirdi taze annemiz hepsi gececek inan bu hormonlar duzelecek sende daha iyi hissedeceksn

Valla belki de. Yaa Kucağa alınca uyuyorsa sorun yok ki. Ben bile isteye aldım kucağıma alışır dedilerse de. En kıymetli zamanlar hiç kaçırmak istemedim valla
Simdie sey baskisi basladi sen kucagina alip uyutuyosn alistir alistir yarin birgün bakici sallar oyle cocgunuzaten cok mutsuzum bu konuda ben ister miyim ya bebegimi birakmak insanlar cok acimasiz

Buralardayız sürekli ağlayan bir bebe var ne istiyor anlamıyoruz valla. Ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Bu arada bizim kız sürekli elini yalamaya emmeye başladı nedendir ki?
Hic bilmiyorum bizimki de yebi yeni kesfetti elini oda yaliyor bas parmagini denk getiremiyor getirse emecek bi reflekste olabilir aslinda bu

Simdie sey baskisi basladi sen kucagina alip uyutuyosn alistir alistir yarin birgün bakici sallar oyle cocgunuzaten cok mutsuzum bu konuda ben ister miyim ya bebegimi birakmak insanlar cok acimasiz
Ya gerçekten insanlar acımasız. Yani hangi zaman hangi nokta hassas yeri ordan nasıl yakalayıp vurabiliyolar anlamıyorum. Boşver alışsın ten tene geçirdiğim her an kıymetli de diyene. Vakti gelince olcak olanı vakti gelince düşünürüm şimdi evhamlanamam de. Ben bile isteye kucağıma alıştırdım. Napim. Bak bunla ilgili çok yazılar var aç oku dağıt kafanı.
Onlara soracaktın. Yok 9 ay karnında taşıdığını nerende taşıycaktın onu diyene mi taşıtcaktın pardon. Salla hepsini ver cevabını

Haklısın kuzum özellikle böyle şeyler görerek alınmalı

Valla her döneme göre vuracaklari yer ayrı gercekten hep onlar biliyor dedigin gibi olan vaktimi degerlendirmek istiyorum varsn alissin naphm gezdiren ben degil miyim ah insanlik ahh☹

Aah hazel kuşum yeni gördüm ya ben bunu. Noldu sana pozitifim
Canını sıkan şeyler elbette olacak hayatın akışı devam ediyor kuzum ve insanlar çok acı ki lohusa psikolojisinden Bi haber.
Bak böylelikle anlamış oldun ki sütünğn yetip yetmemesi olup olmaması senşn düşünmenle alakalı. Bi kere en başta bunu büyük bir mesele haline getirmemekle başla kuzum asla bu süt mevzusu dünyanın sonu değil ve sen ne yaparsan yap en son olacak olan oluyor en nihayetinde. Kendini bunu kafaya takarken bulduğunda hemen bebeğini düşün onun sana ne zorluklarla geldiğini ve bu mevzunun onun yanında ne kadar önemsiz olduğunu
He yine de ben yine de bişeyler yapayım içim rahat etsin dersen yap tabiki hepimiz yapıyoruz. Tahinli helva, yulaf lapası yapıp üstüne kuru meyveler muz ve tahin karıştırma, komposto da benim yaptıklarım işte. Bestlak da güzel etki ediyor anlık gibi geliyor bana ama. Su içmediğim günler olan sütüm de çok çok azalıyor mesela su herşey. Yaptın hepsini gerisi Allahtan sakın ola takma kafana sarıl bebeğine hemen

Boyle zihniyetin canı cehenneme cok sinirleniyorum ben valla benım ablam yıllarrcaa bakıcılık yaptı cokta guzel bakıyordu ogretmen bebegıydı kızını buyuttu ogluna hamıle kaldı kız okuka baslayınca onuda buyuttu ablam kadın hatta sırf senı bırakmamak ıcın kocamı ıkna etsem bı tane daha dogurucam demıstı
Yaniii tum bakıcılık yapanlar ınsafsız mı bebek nasıl ısterse oyle yapıcak uyku seklınıde hem bı sekılde sende kamera taksan psıkolojık te aana da ıyı gelır

Herkese günaydınlar nurse harveys takip edip yazicam demiştim harika bir damla asla bırakmam bunu dün bir kaçamak yaptım ve kızıma haliyle geçti çok şükür aşırı ağlama olmadı ama inanılmaz gaz çıkışları oldu kızım da bu damla bize yaradı kullanmaya devam edeceğim anlatayım size dedim

Kızlar bebek arabası alanlar markaları nedir memnuniyet düzeyleriniz nedir? Baston almak istiyorum ama satıcı özellikle Arnavut kaldırımlı yollarda filan hiç iyi değil dedi kafam karıştı avm arabası dedi. Birde genelde hep 15 kg a kadar baston arabalar. Pratik olması hoşuma gidiyor diğer taraftan kullanımı korkuttu

Ben kanz s go almistim travel sistem cok memnunum kullanimi cok rahat ve kolay tek basima rahatlikla idare ederim agır degil

Valla öyle insanin yeterki moralini bozacak birsey bulsunlar cok acimasiz olmus herkes insallah ucretsize ayrilabilirim olmazsa da insallah helal sut emmis insanlarla karsilasiriz ne deyim

Kızlarr hepinize teşekkğr ederim yine beni rahatlattınız dr dan geldim şimdi herşey yolunda kilo alımı çok iyi, sütüm yetmiyo diyemezsin dedi sağdığından fazlasını alıyo çocuk memeden dedi daha çok yeni bir düzen bekleme dedi sabah uyuyup gece uyumaması normal o anne karnında henüz dedi. No stress dedi anlicağınız cuma bi daha kontrol e çağırdı bu devam etceğimiz çocuk dr umuz çok sevdim gelenekselci baya çocuğu fazla kurcalama dedi yok burnu yok tırnağı diye dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…