2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle yavrum iki bebe ile her şey zor zaten ki ama asıl dördüncü aydakiler sorun yapıyor diyorlar

Geçmiş olsun yavrum aşıları şifa olsun ben düzenli verdim calpol bir gün boyunca ateşleri hiç çıkmadı. Çok korkuyordum ateş olayından. Şimdi nasıllar ?
Amin inşallah yavrum. Şuan uyuyorlar dediği. Gibi gece de uyudular ama sıfır kollu zıbınla altlarında tek kat pijama battaniye falan yok sabaha kadar böylr takip ettim. Böyl4 oldukları halde Bi 37.7 yi gördü. Şuan sadece oğlan 37de diğeri normal. Bi müslin sardım gevşek. Ama hiç belli olmuyor işte. Biraz calpole direndim açıkçası vücut mücadele etsin diye. Ama çok atsaydı elbet vericektşm. Şuan huzursuz olurlarsa ve ateşte yükselme olursa yine vericem elbet de

37 yüksek değil zaten kuzum normal sınırlar içinde 37.5 üstü sıkıntı diyorlar biraz da ben hiç ölçmeden verdim ilacı ebe gidince ver dedi zaten bende eve gelince bir çay kaşığı ikisine de verdim sonrada 6 saatte bir verdim ikinci gün akşam huzursuzlardı bir kere verdim ikinci günde. Yani toplamda dört defa filan vermiş oldum öyle geçti. Aşının etkisini azaltıyor filan diyenlerde var da ben cesaret edemedim

Sagoll kuzumm allah razı olsun

Kızlar göğüslerim yumuşuyor hep süt geliyor ama sertleşme yok kız da basıyor yaygarayi nasıl sertlestirebilirim süt geliyor ama yumuşayınca süt azalır diyorlar ama geliyor uff ne yapsam acaba

Kızlar göğüslerim yumuşuyor hep süt geliyor ama sertleşme yok kız da basıyor yaygarayi nasıl sertlestirebilirim süt geliyor ama yumuşayınca süt azalır diyorlar ama geliyor uff ne yapsam acaba
Aynı şeyi geçende ben de sordum. Ya sıkıyorum geliyor elbet de fışkırmıyor ama var yani. Ama yumuşacık. Almıyorlar. Bunu n Bi yolu olmalı

Aynısı bende de var öyle oluyormuş çaresi yok kuzum. Göğüsler terbiye oluyormuş

Aynısı bende de var öyle oluyormuş çaresi yok kuzum. Göğüsler terbiye oluyormuş
O halde benim memeler çok terbiyeli hep yumusaklar
Kızlarr kızimin tırnagini keserken etini kestm azicik nasil agladi o kadar uzuldum kisiz nasil kesiyorsunuz ya ben hic cesaret edemiyorm ve korktugum basima geldi
Cnm ya oyyy kuzum üzülürsün tabi ama senin de elinde değil ki ben parmaklarının etini elimle basıp tırnağı makasla sıkıştırıp yapıyorum yoksa etini kapma ihtimalim yüksek

Bizdede babasi valla daha iyi kesiyordu benden simdi annemlere gelince keseym dedim ama iste oldu icim cız etti resmen kuzum benim☹ya ben makasla hic kesemiyorm tirnak makasiyla kesiyorum ayagida uzundu biraktim valla babasi kessn die eldivenleri cikarttiniz mi bizimkinin eli cok üsüyor bide cok ciziyor cikartmadm ama herkes yeter cikart diyor

Yavrum ben hiç tırnak markasıyla denemedim onla kaptırırım şuanda ben de. Bak öbür makas daha kolay ucunu görüyorsun nereyi kestiğini görüyorsun tek hamlede. Kıyamam yazık pamuk koy minik parmağına annesi
Sen diyince aklıma şey geldi. 2 kuşumuz vardı bizim muhabbet, rahmetli oldular. birinin tırnağını keserken etini kesmişti kız ondan bile kan geldi canı ne eti ne bas bas bağırmıştı hayvan

Ayy bi bakim makasa o zaman ben o daha zor diye dusunmustum pamuk koyavak kadar olmadi sükür cok hafif ama tabi cıglık koptu yinede evde ahh üzumlü kekim benim

Ben terlediğim gün bitti bu hastalık demiştim geçti say artık
İnşallah cnm ya parolu gece yatarken aldıktan sonra bir daha sabah kahvaltında sonra alıyorum bi almadan 1 saat önce çok hafif sırt ağrım oluyor onun haricinde bir ağrım yok terlemem de bitti bugün şükür iyiye gidiyor

Kizlarr geldik doktordan sonra kizimda ben de uyumusuz Degerimiz dusmus bundan sonra yukselmez korkmayin dedi cok sukur biz yavas yavas mamayi kesmeye bakalim falan dedi stres yapmayin sut tamamiyle stresle alakali falan dedi, uc gunde 150 gr almis minnosum kaybettigini almis nerdeyse haftalik bebeler 150-250 alirmis benimki 3 gunde aldi doktor begendi genel durumunu yalniz dip not soliyim aritma su kullaniyoruz kullanmayin bebeklerde dedi, bende de gaz sancisi oluyo bebe de de biraz basladi yeni yeni sanirim o tetiklio gibi gelio deniye yanila ogrencez iste haberler boyle Kilya iyi olmana cok sevindim tupaaaaa sen de bugun daha iyisindir insallah kuzularim siz ve kuzulariniz nasill iyisinizdir insallah ayyy cok zor kiz girememek su telefona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…