2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm maşallah pasamiza sağlıkla buyusun darısı başımıza iğne ve aşıları sağlıkla atlatmak nasip olsun

Ewt gerçekten kendini bırakıp sadece onun için endişe ediyorsun Allah korusun
Daha da iyi olacak annen inşallah cnm
Ne demek cnm her derdimizi burada paylaşıyoruz aklına birşey takıldı mi ilk sizin yazdıklarınız geliyor rahatlıyorum
nstye girdin mi haberdar et bizi

Ahh ahh annem derdı ki bı eve buyuk olacagına buyuk bır taş ol
Oda ne demekse bılmıyorum ama
Burda en onden gelen ler cekıyor sız arkadan gelenler daha rahatsınız
Korku endıse tedırgınlık vs insanı yıpratıyor valla o konuda şanslısınız

Cnm Allah yardımcınız olsun iki bebek ,gazlı ve uykusuz zor ama sonrası rahatlık inşallah..

Cnm benim geçmiş olsun umarım öyle değildir kısa sürede atlatır.doktoruyla görüşsen o daha doğru Bilgi verir..
Sen nasılsın

Kizlar mama ile devam edenler bebisleriniz kakalarini ne sıklıkla yapıyor 2 gün oldu bizimki yapmadi normalde gunde 2 3 kez yapardi
Benimki başından beri yapıyor kuzum 2-3 kez oluyor günde. Senin yeni başladı düzene girer canım. Bizim bile düzenimiz değişince problem yaşıyoruz. Bence normal düzelir.

Mama kullanımının ilk zamanlarinda 2 gün de bir oluyor sonra düzene giriyor 3.cu gün olmadan yapar cnm
Rahatsiz olmaya basladi iyice insallah yapar
Benimki başından beri yapıyor kuzum 2-3 kez oluyor günde. Senin yeni başladı düzene girer canım. Bizim bile düzenimiz değişince problem yaşıyoruz. Bence normal düzelir.
Oda dogru ama rahatsiz oluyor iyice insallah yapar biran önce alisikti gubde 2 3 kez yapmaya

Kizlar mama ile devam edenler bebisleriniz kakalarini ne sıklıkla yapıyor 2 gün oldu bizimki yapmadi normalde gunde 2 3 kez yapardi
Sen sütü tamamen kesiyormusun şimdi ben anlamadm. Ve her öğünde kaç cc verceksin. Benmki mesela emzirme üstüne 60 veya 90 rahat rahat içiyo. Valla bende artık takmıcam emzircem üstüne mama ne kdr istyosa vericem napaym ağlıyor cocuk vermeynce

Aynen bende öyle kuzum valla daha çok üzülüyorum böyle olunca ben emzirme üstüne 40 cc veriyorum şimdilik yetiyor gibi ama sadece emzirme yapamam gibi geliyor. Benim tek sağımda 30-40 cc anca çıkıyor. Tek mama veren ben değilim diye kendimi teselli ediyorum.

Kuzum mama veriyorum ben hala yapıyor günde 3 kez flan her pırtı kaka zaten benm kızın
Ya masallah bizimki daha alisamadi galiba cok zorlaniyor yapamiyor
Suan veremiyorum sagıp döküyorm rengi gri duzelecek gibide durmuyor zaten mamaya gevtik mecburen sutum azaldi mamayi 60 iciyor anne sutu akirken 100 cc icerdi valla.ver nolcak obez olmayacak ya su kucuk zamanlari toparlasn kendinj zyaif olunca daha cok moralim blzukuyor benim en alt seviyede kilo almis daha kötü 2 olcek mama tek iciyor zorlasam kusuyor napym

2. Ay aşısının 2. gününden selam kızlar. Şimdilik daha çok uyumak dışında bir yan etki yaşamadı oğluşum. Gece birkaç defa ateşini ölçtüm, en fazla 37,5 çıktı kulaktan. O da yataktan yeni almıştım, sıcaktan öyle olmuş olmalı ki birkaç dakika sonra ölçtüm 37,2 ye düşmüştü. Daha da yükselmedi. Inşallah böyle devam eder.

Hepimizin bebişleri böyle kolay atlatsın inşallah aşı dönemlerini

Kızlar Çok kötüyüm bana bir şey diyin. Gebelikte vardı doğum sonrası da ama şimdi aşırı arttı hapşırma ard arda burun akıntısı su gibi sinüsler dolu beynim şişmiş gibi resmen. Alerjik rinit imiş bugün KBB ye gittim. İlaç veremiyor emzirme nedeniyle. Sprey verdi. O da ancak bir iki haftaya rahatlama sağlarmış. İnşallah sağlasın da Dün bir dakika uyumadım. Ya kendimi aşağıya atasım geldi. Bütün sinir bozucu rahatsızlıkları yaşıyorum. Sürekli şıp şıp burnum damlıyor sürekli siliyorum yedi sekiz kez ard arda hapşırıyorum yara içinde kaldı burnum bir günde. Diğer günler ne olacak bilmiyorum. Bugün gözler sulanıyor. Ne illet bir şeymiş Allah ım ne olur ferahlık ver. Kaşıntıdan sonra hiç böyle bir şey yaşarım demiyordum. Aynı derecede sinir bozucu. Emziremiyorum bebeklerimi bile. Çook eziyetle. Tıkıyorum anında ıslanıyor peçeteler ve hapşırma atağı başlıyor. Psikolojik olarak çöktüm artık sinirlerim dayanmıyor.

Cok gecmis olsun canim benim esim surekli olur ama ilacla rahatlar hep o insallah en kisa zamanda rahatlarsn sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…