2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

RAAT RAAT masallahh canım senın oglana benım kız senınkının yanında mınnak =)
Bu arada aNnemlerın yanında bı kadın dogum yapmıs annem anlata anlata bıtıreemıyor ya telefonda ya gordugunde zaten torununu da belkı 3 defa gormustur abımın esıde aynı bayanın bebegu ıcın
Ama ıste o okadar esırgemıyor bebegını alıatıryor sogukta da cıkarıyor bılmem ne
Dedım ne kadarlık bu bebek senınkınden 2 ay buyuk dıo
Bırde zamanını doldurup dogan bebbek yanı gelısım olarak benım kız ondan 3 ay kucuk
Dedım benım kızımı onunla mı yarıstıryorusnuz benım kızım bana yetıyor kımse ıle yarısmıyoruz bız
Annemde sureklı cunku onun kı masallah küp gibi
Anası heryere goturyor capcanlı földür földür bılmem ne dedım yarıstırmayı bırakın benım kızımı kızdım artık
Herkesın yapısı genetıgı darkklı bırde kız erkek yapısı bıle farklı dr gelısımj guzel dedı bu sefer agzından ılkkez guzel dıe bı kelıme cıktı
Hem burda bı arakdasım var hamıleleıkte aramızda 10 gun vardı
Onun bebegı zamanında dogdu
Sımdı benımkı onunla aynı
Dıyorum benımkı zamanında dıgöadı ama şükür emsali ıle aynı oyle gelısımsız gerıde bı couck da degıl
Olsa bıle ınsan bı anneyı uzmemek ıcın bunları dememesı gerekirken bemım kendı aılem bunu yapıyor hayat işte...

Kizlar selam, bugün covid testim pozitif çıktı ve bebisimlr farklı odalarda yaşamaya başladık, 44 gün boyunca tek gorustugum kişi kv ve annem olmasına rağmen ve tek gittiğim yer kontroller için hastane olmasına rağmen beni de buldu. Dikkat ediniz, sanırım sağlık ocağında kaptım. Inanin benim kadar pimpirikli bir insan göremezsiniz covid konusunda, okadar dikkatime ragmen kaptım.
Cnm geçmiş olsun..inşallah hafif şekilde geçer gider..
Bende çok dikkat ediyorum ama nereden geleceği hiç belli olmuyor Allah korusun
🙏🏼

Günaydın kızlarr nasılsınız hayırlı cumalar 🤲 çok bunaldım her sabah bebek oynuyo mu iyi mi stresiyle kalkmaktan ya ne zor beklemek kontrol yarın, hep tedirginim hiç bu kadar olmamıştım doğsun da gözümün önünde olsun artık 😔 bi yandan annem yine fenalaştı aklım orda gidemiyorum göremiyorum off valla elim kolum bağlandı benden de haberler böyle😔
Bende hhsreketlerini hissetmeye başladığımdan beri hep öyleyim biliyor musun 4 ay basıl geçecek diyorum böyle😅 doğum yaklaştıkça stres daha çok artıyordur eminim..birşey kalmadı cnm bir kaç güne tekli sayılara inecek 😍😍
Nasıl şimdi annen düzeldi mi 😕

Bende hhsreketlerini hissetmeye başladığımdan beri hep öyleyim biliyor musun 4 ay basıl geçecek diyorum böyle😅 doğum yaklaştıkça stres daha çok artıyordur eminim..birşey kalmadı cnm bir kaç güne tekli sayılara inecek 😍😍
Nasıl şimdi annen düzeldi mi 😕
Kuzum analık işte rahme düşünce başlıo endişeler korkular Allah sınamasın hiçbiriyle 🤲 yarın gitcem yine nst ye bakalım ne çıkcak erken doğurcam annem gelemicek diye ödüm kopuyo hiç iyi değil yani psikolojim 😔 annem e her gün gelip serum takıyolar daha iyi çok şükür benim evim yakın ama gidemiyorum ki çorba yaptım yicek bişeyler hazırladım anca onu yolladım eşimle Allah razı olsun her gün gidio kontrol etmeye 🤲 çok zor gene de şükür evdeler diyorum… içimi döktüm kuzu hakkını helal et 💕

Aynen dedigin gibi onlar ne kadar isterse onu icsinler valla yeterki saglikli olsunlar her cocuk ay i kiloda olup ayni olcude icecek degil ya saglikli olsun valla yeter valla inan ne sezaryen agrisini gözüm gördü ne kendime bakabildm su mastitten mantardan nasip buymus artk ne deyim valla suyu da püskürtüyorlar Allah ım ne cekicez biz bunlarin elinden😝mama olarak sen ne kullaniyorsn
Öyle yavrum sağlıklı olsunlarda sağlıklı olalım da makine değiller ya. Biri su içiyor ama biri içmiyor maalesef 😑

Kızlar tiny miracle tiny miracle hıc yazıyor mu bem mı denk gelemedım benden sonra dogum yapmisti hıc goremıyroum nasıllar acaba
Kızlardan fırsat bulup giremiyorum canım dört kişi başa çıkamıyoruz acayip gazlılar hiç durmuyorlar biri başlıyo biri susuyo bir arada ikisi birden başlıyo 😔 bi bebeğin uyuması gereken uykuyu uyumuyorlar bir tık olsa hemen gözleri açılıyor annemler gidince nasıl başa çıkacam bilmiyorum şimdiden onu düşünüyorum 😔

Kızlardan fırsat bulup giremiyorum canım dört kişi başa çıkamıyoruz acayip gazlılar hiç durmuyorlar biri başlıyo biri susuyo bir arada ikisi birden başlıyo 😔 bi bebeğin uyuması gereken uykuyu uyumuyorlar bir tık olsa hemen gözleri açılıyor annemler gidince nasıl başa çıkacam bilmiyorum şimdiden onu düşünüyorum 😔
Ya o sese duyarlılık bizimkilerde de var aşırı duyarlılar hemen kalkıyorlar ama uyuma dersen zorla

Valla yaa zor işin benım 1 tane var gazlı benden baska kımse de yok bneım gıbı bakacak ancak aglamazsa uyursa o anda dısarı cıkıp hava alıp eve gıryroum kımse avutamıyor ki baba sagolsun tutmayı bıle kavramak onun ııcn zor ben guvenemıyorum buyuk kızımda bebek aglayınca eli ayagı sasıyor dıyroum arada bırakıp nefes alacagım kımse yok akaama kadar agladıgı zaman bıle oluyor ınsam kasılıyor yoruluyor bugun dısarda ıyıydı hareket halındeydık sallana sallan gezdı uyudu
Eve geldık yıne aynı mınık parca fitil yıne verdım erken dogdugu ıcın dr 4 aya kadar boyle olur dedı normalde 3 ay dedı sımdı kalan 1 ay 1 haftayı beklıyorum 😬
Sana da allah yarıdm etsın bırbırlerını bıle uyandırırlar zor surec ama 6 aydan sonra sen cok rahat edıceksın 2 si bıan da buyuyecek evını dagıtmaya baslayacaklar 🤪

Haklısın kuzum cok zor surecler
Valla dısarda 4 saat vaktimiz gectı 2 kere aglayınca yanımdakı sütü verdım arabasında gitgel uyudu eve geldık yıne aynı cıglıkcıglıga
Mınık parca fitil verdım uzerıme bır fıskırttı
Kakasını pantolonum cekyat ortusu battaniyesi battı ama kızım rahatladı dıe ohh be dıe gülüyorum esım bama ıslak havlu yetıstırmeye calısıyor ama bı muddet sonra sancıdan yıne aynı nolcak bılmıyorum
Ayy onlar rahatlasnda valla heryer batsn bizim kız da bugün kaka yapmadi huzursuz insallah yapar oda😐gaz cikarincada bende elimi hemen agzina götürdum yine kusacak diye iyice panik olduk valla

Kizlar iyi dilekleriniz için teşekkürler, sanırım oğlum da covid oldu. Sabahtan beri mahvoldum. Ateş düşürmek için fikri olan var mı ne ypmliyim . Carpol verdim 2.5 mg lik. Sanırım 4 saatte bir verecekmisim başka fikri olan vrmi
Canım çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.
Bilenler paylaşacaktır.
Şimdiki covid normal grip gibi diyorlar, içini ferah tut sen.

Kizlar iyi dilekleriniz için teşekkürler, sanırım oğlum da covid oldu. Sabahtan beri mahvoldum. Ateş düşürmek için fikri olan var mı ne ypmliyim . Carpol verdim 2.5 mg lik. Sanırım 4 saatte bir verecekmisim başka fikri olan vrmi
Cok gecmis olsun ılık bi dus aldirip yatirsan biraz rahatlar uyur en azindan

Kuzucukta mi Corona oldu 😔😔ilaç hakkında bilgim yok cnm eğer 4 saat arayla dediyse sende öyle ver faydası olsun ins sende bebiste atlatırsıniz biran önce 🤲

Canım çok geçmiş olsun hepimiz geçireceğiz sanırım ben de iyi değilim bugün. Dolven miydi adı tam bilemedim diğer grupta biri yazmıştı tabii onların bebeği biraz daha büyük. Doktoruna danış istersen Covid ateşine o iyi gelmiş onlarda. Carpol etki etmemiş. Bol bol emzirmeye çalış maske ile tabii. Yapabilirsen kuzum. Her ne kadar ikinizde de olsa virüs yükü artmasın diye. Pek bir şey yapmıyorlar bildiğim kadarıyla başka

X