2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Off ben her sn şekerli şeyler yiyorum ya. Bi dr bana şekeri düşüyordur memeden istedigi şekeri alamayıp krize giriyor mama istyor dedi. Annm de meme öncsi şekerli su verdiriyor. Üf çocuk allak bullak oldu ya
Şöyle ki nasıl biz şeker yedikçe yiyesimiz geliyor. Bebekte şekerli süt içiyor sonra bir anda midesi kazınıyor ağlama krizine girip süt mama talep ediyor çünkü şeker bir anda yükselip düşüyor. Yine istiyor öyle benim doktorun söylediği. Ben uymadım pek sütüm yok zaten diye. Bilemiyorum kuzum

Çok geçmiş olsun canım ayırmasaydın bebeğini genel de ayırmıyolar bebekleri korona olunca bişey olmaz sütün den de antikor geçer Allahın izniyle

Günaydın kızlarr nasılsınız hayırlı cumalar çok bunaldım her sabah bebek oynuyo mu iyi mi stresiyle kalkmaktan ya ne zor beklemek kontrol yarın, hep tedirginim hiç bu kadar olmamıştım doğsun da gözümün önünde olsun artık bi yandan annem yine fenalaştı aklım orda gidemiyorum göremiyorum off valla elim kolum bağlandı benden de haberler böyle

Az kaldi canim benim insallah hepsi gececek ama bitmiyor bak görüyosnAllah annenlere de insallah sifalar verir sıkma kendini hic hersey güzel olacak insallah

Geçmiş olsun ins çabucak hafif olarak atlatırsın cnm artık gezme tozmaya bakmıyor bı rsekilde gelip seni buluyor bu hastalık

Cnm kilo alimi iyiyse şükur ah o bilmeceyi kimse cozemedi zaten
Dr de sma demis olmadi bi deneyim bizimki bildigin tolere etmiyor oldugu gibi cikariyor cok sagol valla iyiki varsnz
Cnm burası iyiki var sende iyiki varsınız burda ogreniyoruz çoğu şeyi iyi ki varsınız
Evet son haftalar endişeyle korkuyla uyku uyuyamıyorum birde annecigini dusunuce iyice senin modun dusuyordur tabi ins iyileşecek annen sen gidemiyorum diye kendini yıpratma elinde olsa koşa koşa giderdin cnm ins hepsi geçip gidecek

Bana çok mantklı geldi bu kuzm ya

Kızlarr doktordan geliyorum sizlerede belki bir faydam olur göz çapaklanmamiz vardı geciyor tekrarliyordu damla verdi hepatit asimizi yaptirdik biogaia verdi 5 damla olsada olmasada ver denildi d vit devketin verdigi iyi gelmemisti ocean almistim oda ayni oldu artk gaz damlasi kullaniyosun haftada 3 te olsa ocean ver dedi gelelim kusmaya anlattm buzluktakini verdim olmadi dedim cok iyi yapmissin boylece mamadan kustugunu anladik dedi aptamil kaynakli yani insallah sabah sma optipro aldik korkudan 30 verdim 1 olcek kusmadi gaz cikardi tabi cocuk ac nasil agliyor bir 30 daha verdim oda kusmadi cok sukur doktor artk haftasina uyumlu ver dedi 120 vermem gerek ama korkudan 90 yaptim oda 50 icti insallah yarar yavruma doktor gekisimi iyi dedi ama aile hekimi hemsiresine begendiremedik 400 gr almis 1 ayda cok az gelismemis cocuk bilmem ne sütünü sag drvam et he siz iyi annesiniz ben kotü anneyim diyesim geldi valla böyle iste kızlar

H Hazel9 kuzumm yaa cokzor r haklısın ama az kaldı az daha sabır annene de cok gecmıs olsun
ZEYNEPP5555 kuzumm ınsallahh bebegın ıcınde en ıyı seklını Rabbım belırlesın sana nasıp etsın ne dıyelım bızım hıc bır bılgımız yok olan dr lar bıle celıskılı ama oyle boyle buyuyecek sen dr ına bak dıgerlerııne bosver

Bu arada bemde bebegı arabasına koydum buyuk kızımla beraber dr araba ıle gezmekte gazına ıyı gekır demıstı
Sonra bı delılık yaptık hadı dedık sahıle ındık vallaa normal hayata dönmeye calısmak cok iyi gelıyor ınsana aymı moodda evde hep herılım stres ınsan 2 katı yoruluyor ınsallah sag salim gıderız evımıze

Ooo geç bile kalmış senin kız, Bi de benimkilerin ablası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…