2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Of cnm yaa ne yapsan olmuyor..Allah kolaylık versin geçsin girsin biran önce
Suan hicbisey gözümde degil inan cocugum halsiz kaldi kusmaktan mamayi kabul etmedi diyor doktor ama boyle nolcak bilmiyorum keske su mantar olmayaydi sut tuhaflasmasaydida ben tek mastitle savasıp sağsaydım

Yok cnm mama takviyeskiz olmuyor dediğin gibi gece sanki bir yere ağrıyor gibi basıyor yaygarayi

Cnm mamayı değiştir başka marka ama al denekuzum ya kusmasida seni de yipratiyor
Acildeki doktor sma alın demis ama yarin cocuk doktoruna götürücem o ne derse ona geciyim muhtemelen aptamili kabul etmedi gercekten cok üzgünüm o böyle oldukca simdilik bir kac paket buzlukta sütüm var sabaha kadar onu vericem

Aksilik gibi sütümde düzelmiyor sürekli sagiyorum bi umut diye kirec gibi oldu süt iyice
Ben sma optipro kullanıyorum çok şükür gaz yapmadı kusma bizdede oluyor ama öyle aşırı değil cnm ya stres yaptıkça kendine de sikinti yapıyorsun ins gececk bu kusmalari sütun düzelecek biraz daha zaman bak mantar falan kalmayacak

Benım kızda banyoda yaptırdıgım halde oglenden berı uykuya gecıs yapamıyor
Dalıyor gerı sıcrıyorr basbassbagırıyor
Yapmadıgımıznsey kalmadı okumakta dahil
Hatta aksamın bu sogugunda arabası ıle cıkarıdk gaz sancısı varsa ıyı gelır dıe uyuyor yerıne koyuyorum etını koparıyorlar gıbı gerıye uyanıyor
Kollarımda uyudu yakamdan tutuyo
Gücüm yetse kımıldamadan saatlerce durcam oylece
Sımdı acaba benden kopma korkusu mu yasıyor dıe yanıma yatırıdm bakalım ne olacak
Ozellıkle kuvezde kalan bebekler tekrar annenden ayrılma korkusu yasarlarmıs
Ben evde konusmalara bıle dıkkat ettiriyorum aman diyorum anne gıttı mı vs demeyın sakın

Valla benim konuştuğum kişide nasıl yapılmadı dedi ama on tane ASM en az gezmişizdir verem aşısı yok diyip durdular var bir şey ama bakalım ne çıkacak ardından

Kıyamam ben kuzuya kuzum huy değiştiriyor büyüyor bir çok sebepten olabilir dediğin gibi boşluk hissi oluşuyordur belki bilemiyorum ama geçer inşallah

Yok cnm mama takviyeskiz olmuyor dediğin gibi gece sanki bir yere ağrıyor gibi basıyor yaygarayi
Ne diyeceğim en son gittiğim çocuk doktoru şekerli şeyler yeme demişti. Yemeyince sütüm çook azalıyor diye sallamadım. Gazdan dolayı zaten bir şey yemiyorum. Ama bana dediği şeyde haklı olabilir şeker sütede yoğun olarak geçiyor ya huysuz olur uyandığı an. Hemen meme ister çığlık koparır filan acaba şekerli yemeyip birkaç gün deneseniz faydası olur mu ? Labellaaa

Selam kızlar
Bugün kontrol0müz vardı kilo alımı gayet iyi dedi. Doğum kilosunu geçmişiz çok şükür halbuki bana zayıfladı gibi geliyordu mamayı fazlalaştırır diye düşünmüştüm. Daha az ver dedi mama için anne sütü devam. Nerde az vermek hastaneden beri ciyak ciyak bağırıyor. Bebekler ağlar aranırlar sürekli annede aç olduğunu sanar yetmediğini düşünür ve mamayı verir doymadığı için dedi.
Ama aç bu bebe ne yapayım sürekli emmek istiyor 5 dk emiyor yarım saat emzik gibi tutuyor. 1 saat bile olmadan yine istiyor. Valla beynim yandı tek sağımda 30 cc anca çıkıyor nasıl yetiyor anlamıyorum

Bende kuvezdeıken sagdıgım sütten verıyorum gunde en az 1.2 kere
Ama ondanda bı kac tane kaldı sanırım bende 1 kutu almak zorunda kalıcam gögusler yumusuyor hamur gıbj oluyor cocugun agzında bemde azıcık süt dolsun dıe dısardan takvıye verıyroum napayım bızım dr da 3 saatte bır ver dıo mıde sureklı gergin olmasın dıe de cocuklar aglayinca sıra ıle ne yapıcagımızı sasırıyoruz

Kac kg suanda annesı

Off ben her sn şekerli şeyler yiyorum ya. Bi dr bana şekeri düşüyordur memeden istedigi şekeri alamayıp krize giriyor mama istyor dedi. Annm de meme öncsi şekerli su verdiriyor. Üf çocuk allak bullak oldu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…