2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm yaa geçmiş olsun..biran önce düzelir inşallah herşeySütün olsa dert olmasa ayrı dert.
Yaparsın cnm bir şekilde halledeceksin Allah verecek o gücü
Valla oyleymis dert bitmiyormus ama buna sukur bari yavrunun karni doyuyorda cektigim bi ise yariyor ne deym Allahtan hayirlisi artk

Bizmki de zorluyor bu aralar hiç uyumuyor geceleri valla derman bırakmıyor aşı zamanı gelince nolcak bilmem. Annem gitmişti işe başladı. Geri çağırdım cnku mumkun değil bu kdr uykusuz bi insanın hayata tutunması

Heyecan dorukta kuzum valla istiyorum ki kendime şöyle güzel bir bakım günü planlıyım saç el ayak bi kirpik taktırıyım bi bişey moral olsun
Ooo çok güzel olur yapabilirsen tabi
Kucuck bedenleri neler çekiyorlar covidden kaçtı covide yakalandı nasıl bir şey bu sen ginlunu ferah tut komşun umarım usutmustur covid değildir
Biizmde yarın kirkimiz çıkıyor ins bende komşuya gitmek istiyordum ama gitmicem kızımı alıp yanımda pastane var oraya gidip birşey alıp dönüncem eve herşeyden herkesten korkar olduk.

Sagoll canımm ust kattakı ablam
Komsu kımse ıle gorüsmuyroum zaten
Bu sıralar bende kemık haslıyroum ılikli
Dünde hatta dana paça aldım hasladım bunlardan corba yapıyorum baklagıl yasak tarhama yasak dıe ınsallah şiifa olur

Cnm ya komşu diye kendim için yazarken sana da komşu yazmışım bir yandan yazıp bir yandan kızı uyutma cabasi pis piss diyerek yazdım neyseki pissss kızıma yazmadım
İyi yapmışsın bende hafta sonu çıkıp alacağım eşime diyorum ama illa ki eksik birşey alıyor..ins şifa olsun. İnsss

Ahh yerim senıı yaa benıımde basıma bı kac kere konustugumla yazdıklarım aynı cıktı ama farkedıp sildim
Al kuzuu bem getır den sıparıs verıdm
Getır carsıda et balık kurımundan aldım cok ıyıydı

Sorma canım ya hiç sevmiyoruz valla içim parçalanıyor ağlamasına acele acele Alt değiştiriyoruz ıslak mendil bile kullanmıyorum ılık suyla Temizleme Pamuğu ile siliyorum. İnşallah alışır. Alt değiştirme Harici birşey yapmıyorum.

Maşallah güzel kilo almış cnm
O aşıları kız kardeşim de yaptırdı oğluna ve ağlarken devam ettiler aşçıya.bir anda özellikle kafa bölgesi benek benek oldu alerji zannedildi hemen ambulans çağırıldı hastaneye götürdüler biz duyunca bütün aile hastaneye kadar koştuk peşlerinden.bir sürü test yapıldı şükür alerji değildi o an nasıl bir travma yaşamışsa kılcal damat patlaması olmuş dedi doktor.hemşire 30 yıllık hemşireyim hayatımda böyle birşey yaşamadım dedi.o yüzden bende bu aşı işlerinden çok korkuyorum ve bebeklerde travma olabiliyor.iyi yapmışsın kucağına alıp sakinleştirmekle cnm..

Günaydın kuzularım bizden haberler daha iyi çok şükür ayaklandı anneciğim babam da ağrıları var sadece Şubat ayına girdikkk Allah mani vermezse son 16 günüm
Çok şükür cnm yaa.. ağrıları da biran önce geçsin inşallah
Ayyy kızz son 16 mı

Ayy canımm yaa benımkıde o kadar bayılıyor ki aglasa altını acarken dırek susuyor o anı degısıyor tamamen her bebek farklı

Aaayyy demee oofff Allah korusun yaa

Günaydın kuzularım bizden haberler daha iyi çok şükür ayaklandı anneciğim babam da ağrıları var sadece Şubat ayına girdikkk Allah mani vermezse son 16 günüm
Oyy kuzum az kalmış baya sağlıkla gelsin inşallah taze bebek kokuları saracak burayı desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…