2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bana da kv Bi kere ne dedi biliyo musun biz emzirip koyardık yerine Bi daha ne zman ağlar isterse
Oo dedim Ben de siz de çocuk mu bakmışınız. Tabi içimden

Aynı ben. Memeyi emmeye başlıyor herşey süper 5 dk sonra memeye sinirlenme yüz ekşitme memeye kafa atma. Alllah allah süt mü bitti diyrum sıkıyorum e süt var hatta yüzüne fışkırıyo gülüyorum ama meme yumuşuyor onu m beğenmiyo acaba diyorum sonrası ağlama ve mecburen mama oluyor. Mamadaki kimyasalı ve hızlı akışı arıyor diye düşünüyorum. Bi yandan da memede süt bitmesi gibi birşey olmaz bbek emdikçe vucut emdiği kadarnı geri üretiyormuş saniyede o yüzden emzirdikçe çoğalıyormus. Ve gercekten bebek süt üretimni arttıran faktör. Sağıö yapıyorum bitiyor süt mesela artk pıt pıt akıyor. Ardından bebeğe veriyorum memeyi cok cok süt çıkarıyor

Evet benmki sütle bir iki pırt çıkarıyor. Mamanın ardından oooov diyorum şok oluyorum kakaya bir bez dolusu kakiş

Ben uyanmıyosa kaldırmıyorum arrtık. Ama o zor uyumalar bende de basladı baya deliksiz uyurdu şimdi saatlerce uyutmaya çalışıyorum uyuyo 5 dk sonra mık mık haydi bi daha pış pış. Ama 4-5 saati geçmişse beslenme üstünden ve yeni uyutmussam rüya öğünü yaparım şahsen.

Kuzum saolasın annemden babama da bulaştı bugün kötü o da elim kolum bağlı napıyım evdeler en azından aşılılar diye seviniyorum biticek inşallah
Ah cnm geçmiş olsun ben kacirmaiim galiba ins hafif şekilde atlatirlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…