2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canim sanci icin duzenli olup olmamasi onemli dedi bana doktorum agri sanci hep olacak onemli olan duzenli olup olmamasi sende kendini bi kontrol et duzenli sancilar mi diye yoksa.agirlasmadan kaynakli sirt agrilari cok oluyor zaten son zamanda
Dik duramıyorum yatınca falan da ağrıyor anlamadım gitti devamlı ağrıo ama kesilen bir ağrı yok yarın bakalım neyse çıkar ortaya nst de Allahın gücüne gitmesin ama çok bunaldım artık

Aynılarını tum bebeklerde yasanıyor kuzum
Bem sımdı esıme diyorum derdını anlasam aglamasa dert degıl
Altına bak
Karnını doyur
Gazını al
Uyutmaya calıs
Kısır döngü bu sekılde ya biri tutarsa
Bazen huzursuzlukları tutuyor dertlerını amlatamıyor yavrucaklar büyüyecek ler ıste oyle boyle

Dik duramıyorum yatınca falan da ağrıyor anlamadım gitti devamlı ağrıo ama kesilen bir ağrı yok yarın bakalım neyse çıkar ortaya nst de Allahın gücüne gitmesin ama çok bunaldım artık
Hepımız oyleydık kendını kotu hıssefme bunaldıgın icin yanlız degılsın
En son ben kontrole gıttıgıım gun dr bana ne kadar sinir krızi gecırırsen gecir bu bebek Aralık ta dogacak dedı almicam dedı
Usg ye gectık baktı kendı bu sefer hemen yatıs verdı
Bebek artık benım yasadıklarımdan etkılenmeye baslamıstı
Herseyın hayırlısı kuzum Rabbım senıde hayırla kurtarsın ınsallah

Merhaba herkese, ilk deneme, tek embriyo transferi sonrası 10.gün beta hcg değerim 8 çıktı.5.gün embriyosuydu.Bu durumda olup sonradan yükselen ve hamile kalan oldu mu? Negatif mi kabul etmeliyim? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Yınede sen 12. günü bekle istersen dr lar öyle uygun görüyor

Amin kuzum valla çok zor psikolojik savaş verdik en başından beri, artık ben gücümü kaybetmeye başladım sonlara doğru iki haftadır hep stresli şeyler yaşayınca bezdim yemek yapmaya kalkcak halim yok artık sabahları zorluyorum kendimi hadi eşim aç gitmesin hadi belli etmiyim kimseye diye ama gerçekten yoruldum

Ben başından beri yalnızım kuzum eşimle beraber bakıyoruz. Bir şekilde oluyor düşünme canım. 2-3 günlük k.v geldi ama pek işe yaradığını söyleyemeyeceğim.
Benim ki almaya başladı kuzum ama bende yettiğini sanmıyorum mama da alıyor sağım da yapıp veriyorum hala aranıyor bizim kuzu. Valla ne yapacağımı bilemiyorum.

Kuzum hazırlık kasılmalardır belki benim günlerce oldu düzene girmeden önce dur bakalım yarın belli olur bunalmak da hakkın artık az kaldı kolay değil 9 ay insan besliyoruz her şeyimiz alt üst oldu

Inan hepimiz oyleydik artk sabrin kalmiyor bi yerden sonra bazen sancim olsada dogursam diyodum valla ama inan dogunca da zaman bir hizli geciyor ki anlatamam o yuzdne son zamanlar azcik daha sabret annesi
Valla oyle buyuk adam gibi emzik agzinda homur homur homurdaniyor bi bakiyorm araniyor hoop yeniden başa dön

Canim inan esinin evde olmasi bile buyuk avantaj 2 gecedir esim yanimda hic degilse o sut icirirken ben sağım yapıyorm o aradan cıkıyor gazini aliyor bende altini temizliyorum bunlar bile valla fark ediyor yoksa sagmasam goguslerimin agrisindan oluyorm hemen sertlesiyor mastite dönüyor zaten

Canim bu listeye gore yiyecek hicbisey yok ki bence vucttan bebekten bebege bile degisiyodur bu durum diye dusunuyorum
Yaa hersey bana gaz yapıyor ordanda bebegeo degılde bızde 7 den sonra yıne elektırk gıttı cıldırıcam 12 de gelecek dedıler tabıı gelırse abim almaya gelıyor bızı gecee 12 ye kadar orda olcZ gelemzse orda kalcam
Babamında sesı catallasmıs oraya gıdemıyırum
Eltımler ablamlar hepsı cov ıd abıme gitmeye bile cekınıyorum ama napayım off

Aha emzik tutturan biri nasıl yaptın anlat çabuk benim bebe hala tutmadı neler denedim en son bakkal emziği bile aldım nasıl tuttturacagim ya dışarı çıkınca emzik iyi oluyor keza bugün aniden başladı ağlamaya hast emzirme odası aradım koşa koşa anca sustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…