2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm atlamışım msjı Hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah Herşey bebeler için çalışmaya devam o vakit

Kizlar ben bebekleri mama ağırlıklı besliyorum çünkü sütüm günde 40 50 anca cikiyo çıkanı da bebeklere paylastiriyorum mama verenler mama dan sonra su veriyo musunuz ebe ver dedi ama benimkiler suyu pek sevmedi

Kizlar ben bebekleri mama ağırlıklı besliyorum çünkü sütüm günde 40 50 anca cikiyo çıkanı da bebeklere paylastiriyorum mama verenler mama dan sonra su veriyo musunuz ebe ver dedi ama benimkiler suyu pek sevmedi
Bende mama takviyesi yapıyorum sutumden doymuyor kızım ama şu verin demediler bana be vermiyorum su
gerçi Dr. Mama da verme dedi ama ne yapayım su mama yaparken koyuyorsun ama bilemedim cnm

Bende mama takviyesi yapıyorum sutumden doymuyor kızım ama şu verin demediler bana be vermiyorum su
gerçi Dr. Mama da verme dedi ama ne yapayım su mama yaparken koyuyorsun ama bilemedim cnm
Benimde kafam çok karıştı valla kuzum

Ohh çok şükür cnm ikiniz de sağlıklısınız ya
Allah analı babalı büyütsün

Resmen bunu düşündüm. İyi bakamıyorum mu ben herşeylerini ben yapmaya çalışıyorum püripak bakıyorum yine bunlar oluyo diye. Anlamadım bu işi yani. Bazı şeyleri istesem de yapamıyorum. Alt açınca havalandırma olayı mesela. Açarım Bi güzel serme bezin üstünde 5 10 dk havalanır o ara sohbet ederiz diyorum nerde. Öbür bebem ağlıyor o sıra. Sadece bakım esnasında diyaloğa geçebiliyoruz. Kendim tek başıma bakmaktan inan müzdarip değilim çünkü birçok anlamda kafam rahat. Ama bunu yaparken yanlış bişeyler mi yapıyorum kendime güveniyodum ben noldu diyorum.
Bak o göz masajı bana önerdi. Günde 3 kez anne sütüyle yap dedi. 3 3 6 kez yapıyo ikisinin . Yok anacım birinde yapsam diğer bakımım paldır küldür geçiyo. Yani geçmek zorunda. Bilmiyorum Zeynep emeğin karşılığını alamayınca üzülüyorum hepsi üstüste gelince

Hic oyle dusunme valla hepimiz psikolojik olarak cok gerginiz ve kendimizi suclamaya cok meyilliyiz hepimizde ilk cocugumuz genel olarsk ve bildigimizi bile unutuyoruz bakma ayri biseymis nasil yetisicen ki tek basina ilgileniyorsan zaten helal olsun daha napıcan sen zinde iyi olmazsan insn cocuga da yansiyor bu durum bende mesela memeyi ben tutturamiyorum diye kendimi sucluyorm sabirli degilim galiba diyorum ama aglamasina kiyamiyorum sutu de hep duzenli saatlerle sagamiyorum geciyor zaman kesilirse napicam butun antikorlar onda bnm yuzumden hasta olacak diyorum inan daha neler neler...ama hepsi bize zarar veriyor ve sonrada bebeklere elimizden geleni yapiyoruz artk bunu dusunelim napalim oldugu kadar artk bi yerde de bizim de bi kapasitemiz var valla ne deyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…