2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlaayyy bebelere gaz olmasın diye yediklerine dikkat et dedi bana doktor ama yicek bişi bulamıyorum siz neler yiyosunuz bana bi list atın yahu 😅

Maske mi. Nasıl taktır cam ben bunlara maske öpmemeye daha yeni alıştırdım. O da odaya gördüklerinde güvenmiyorum. Bunlar mı lohusa ben mi anlamadım. Çok sinirlerim bozuk artık inna zaten bebeklerin herleyiyle ben ilgileniyorum böylr yemek yapacaklarsa yapmasınlar yaa
Kuzum bende senin gibiyim herşeyleriyle ben ilgileniyorum ve inan o kadar çok yoruluyorumki mecalim kalmıyo bir banyolarını ben yaptıröıyorum annemle kv yaptırıyo. Ama sağolsun kv bendende heralde yemek yapmamı falan bekliyo geçen gğn ima etti bende dedimki benim tek işim çocuklarım hani sen yapmasan eşim yapacak sen gidince annem yapacak dedim alındı surat astı falan ama ne yapayım sinir oldum.
Yakında doktor kontrolünüz varsa doktor söyledi de mecbur takarlar ben bebekleri eve getirip getirmez herkes maske takıyo dedim çok şükür takıyorlar

Neden bebeğimin birini emzirirken öbürünü alıp diğer odaya götürüp severler delircem bn artık yaaa. Aklım orda kalıyo o şekilde emzirmek zorundamıyım bn diğer çocuğumu
Yavrum nasıl seviyorlar hırpalıyorlar mı bilmiyorum tabii de artık bu manzaralar maalesef çok yaşanacak

Kuzum bende senin gibiyim herşeyleriyle ben ilgileniyorum ve inan o kadar çok yoruluyorumki mecalim kalmıyo bir banyolarını ben yaptıröıyorum annemle kv yaptırıyo. Ama sağolsun kv bendende heralde yemek yapmamı falan bekliyo geçen gğn ima etti bende dedimki benim tek işim çocuklarım hani sen yapmasan eşim yapacak sen gidince annem yapacak dedim alındı surat astı falan ama ne yapayım sinir oldum.
Yakında doktor kontrolünüz varsa doktor söyledi de mecbur takarlar ben bebekleri eve getirip getirmez herkes maske takıyo dedim çok şükür takıyorlar
Yok artk sen yemek yapacaksan o niye orda yani hizmet almaya mi gelmis insallah benimkide oyle bir beklentiye girmez valla belli olmiyor saglari sollari bazen sanki gelmeseler daha mi iyi bilemedm

Yok artk sen yemek yapacaksan o niye orda yani hizmet almaya mi gelmis insallah benimkide oyle bir beklentiye girmez valla belli olmiyor saglari sollari bazen sanki gelmeseler daha mi iyi bilemedm
Yirmi günü geçmiştim heralde kendisi yürüyüş yapıp geldi yorulmuş işte eşimde hazırlanıyodu işe gidecekti çok yoruldum falan dedi eşimde dediki anne tavuğu çıkardım akşama yaparsın diye baktım diyoki dedim belki bugünde siz yaparsınız ( laf bana geliyo tabi çünkü eşim arada yapıyo yine yemek ) bende öyle söyledim ama cidden çok sinir oldum zaten yaptığı birşey yokki bir yemek birde bulaşıkları makineye bırakmak yani arada diyo süpürgeye vereyim hayır diyorum sen bizim yemeğimizi yap yeter
E zaten yardımcı olmak için geldin senden bir beklentimde yok çocuklarıma bak ben çıkıp gezeyim edeyimde demiyorum eşim zaten kemdisinede banada yardım ediyo ama ona rağmen yine böyle bir beklentiye giriyoya sinir oluyorum kendi evimde yabancı gibiyim ya cidden kendimi kötü hissediyorum az kaldı diye kendimi teselli ediyorum

Yirmi günü geçmiştim heralde kendisi yürüyüş yapıp geldi yorulmuş işte eşimde hazırlanıyodu işe gidecekti çok yoruldum falan dedi eşimde dediki anne tavuğu çıkardım akşama yaparsın diye baktım diyoki dedim belki bugünde siz yaparsınız ( laf bana geliyo tabi çünkü eşim arada yapıyo yine yemek ) bende öyle söyledim ama cidden çok sinir oldum zaten yaptığı birşey yokki bir yemek birde bulaşıkları makineye bırakmak yani arada diyo süpürgeye vereyim hayır diyorum sen bizim yemeğimizi yap yeter
E zaten yardımcı olmak için geldin senden bir beklentimde yok çocuklarıma bak ben çıkıp gezeyim edeyimde demiyorum eşim zaten kemdisinede banada yardım ediyo ama ona rağmen yine böyle bir beklentiye giriyoya sinir oluyorum kendi evimde yabancı gibiyim ya cidden kendimi kötü hissediyorum az kaldı diye kendimi teselli ediyorum
O kadar iyi anlıyorm ki seni zaten iyi bisey yapsa bile batar artık gözüne insallah biran önce gider ne deyim kendileri de zamaninda dogum yapmis halden anlamalari gerekirken yaptiklari gercekten cok ayıp sizlerin dogumunda valla anladm ki biran önce kendi düzenini kurup heralde cekirdek aile kalmak en iyisi

Yemeği de sen yapacaksan kendisi saksı olmaya mı gelmiş eve k. bakma da. İyi valla taktrdıysan helal olsun sana

O kadar iyi anlıyorm ki seni zaten iyi bisey yapsa bile batar artık gözüne insallah biran önce gider ne deyim kendileri de zamaninda dogum yapmis halden anlamalari gerekirken yaptiklari gercekten cok ayıp sizlerin dogumunda valla anladm ki biran önce kendi düzenini kurup heralde cekirdek aile kalmak en iyisi
Aynen öyle kuzum dört gözle bekliyorum birde annemler kv burada diye ablamlarda kalıyor onlarada üzülüyorum benim için geldiler kv rahat etmez diye onlarda orada kalıyo gidip geliyorlar sürekli beni yalnız bırakmamak için birde evde annem olsa benim için hiö bir sıkıntı olmayacak hani insanın nazı yine annesine geçiyo
Mesela geçenlerde kızımın sancısı vardı şekerli su verelim diye tutturdu yok dedim iyi değilmiş işte kızıda kızına veriyormuş falan filan neyse verdirmedim bugünde diğer kızımın sancısı tuttu ayaklar sürekli yukarıda toplanıyo ve sürekli ağlıyodu ben kızımın yanındaydım sonra mutfağa geldim baktım eşim şekerli su hazırlıyo dedim hayırdır annen mi söyledi evet dedi bi deneyelim ne olacak falan hayır dedim iyi değilmiş doktorlar önermiyor git internetten bak dedim bakmış anne iyi değilmiş diyo bende dedimki tutturmuşsun bir şekerli su sürekli ben vermiyorum dedim yine kızından örnek verdi dedim siz onlara verin bizimkilere karışmayın doğrusuyla yanlışıyla biz büyütelim daha sesi çıkmadı e eminim iki gün sonra birşey olacak yine birşeyler söyleyecek inşallah kırmadan gönderirim eşim arada kalıyor ona üzülüyorum

X