2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bebişimin gözündeki çapaklanmayı nasıl geçiricem ben be kızlar hâlâ akıyo yeşil Bi çapaklanmayı değil ama Kilya Kilya senin oğlanda da vardı sanırım. Ne yaptın sen

Bebişimin gözündeki çapaklanmayı nasıl geçiricem ben be kızlar hâlâ akıyo yeşil Bi çapaklanmayı değil ama Kilya Kilya senin oğlanda da vardı sanırım. Ne yaptın sen
Serum fizyolojik ile sil canım şimdilik. Benim de yeşil değildi ama git gide koyulaştı rengi. Anne sütü ile silmek eskilerin çözümü ben onu da denedim. Geçip tekrar etti

Serum fizyolojik ile sil canım şimdilik. Benim de yeşil değildi ama git gide koyulaştı rengi. Anne sütü ile silmek eskilerin çözümü ben onu da denedim. Geçip tekrar etti
Serum fizyolojik yakmaz mı gözünü kaynatılmıs ılık su daha iyi olmaz mı ayy bütün bildiklerini unutuyor insan🙄

Yine anne sütü bekliyoruz demişler ben yoğunbakım da idim bebekleri de benim yanıma verdiler buz gibi bir yer. Parmağımı oynatamıyorum. Diyorum ki bebekler nasıl bakar mısınız acıkmışlardır diyorlar ki yok yok uyuyor onlar annesi sarılığı olan yenidoğan bebe uyur elbette. Sinir oldum defalarca seslendim en sonunda beni odama ne zaman göndereceksiniz odama gitmek istiyorum dedim. Saatler buldu çok üzüldüm yattığım yerde. Sütüm zaten yoktu mama verin dedim. Mama istettim birini alıp götürdüler verdiler mi bilmiyorum bile sinir oldum telefonumu istedim yasak dediler hemşirelerle çatıştık. En sonunda odama gönderdiler çocuk çiş yapmış bezden dışarı gittik ki yaşın içinde nasıl sinir oldum nasıl üzüldüm. Normalde bir gün tutuyorlarmış sabaha kadar o şekilde orada kalsak bebeklerim ne hale gelirdi bilmiyorum. Benim gibi yeni doğum yapan anneler vardı aklım onlarda kaldı inan çıkınca. Anne kendinde değişken bebeği yanında tutuyorsanız bakımını yapacaksınız yani. Çok saçma bir yerdi ya da bana öyle cins çalışanlar denk geldi hepsi oflaya puflaya iş yapıyordu söylenerek anestezi altında kendinde olmayan vardı ama benim gibi kendinde olanda vardı. Şikayet ettim çıkarken. Çok sinir bozucu idi.
İşinizi severek yapmıyorsanız yapmayın gunaahhh kac kısı o iş için caba sarfedıyor onların da hastaların da hakkına gırıyrlar

Bızım yogun bakımdan berı var damla kullanıyorlardı 2.3 gun geccıyordu sonra yıne aynı
Bende evde kaynamıs suyu agzı kapaklı kasrye petege koyuyorum ne zaman aktıgıını gorsem temızlemr pamuğu ıle siliyorum

He bilmiyorum ben hiç mamasız gidilebileceğini düşünmedim sanırım 🤭😂
Valla gaz ya besinden yani anne sütünden ya da beslenme şeklinden olur yani o da yanlış meme tutuşu ya da biberonla mama ya da anne sütü verirsen hava aldırırsan ve beslenme sonralarında gazını çıkaramazsın. Her şekilde gaz muhtemel yani.
Bu arada ben 10 günde Bi kuru aptamil bitirdim ocapımız sönmesin kıııazzz nolcak bu işler diyiverin baken😂😂
Bizimde 20 günde 3. kutu hippteyiz yarın 4.kutuya geçiyoruz 2 kuru evolvia bitti yarım kutuda aptamil ( kabız yaptı diye bıraktım ) eşim diyorki senden öyle bir süt getirmeliyizki mamaya falan hiç gerek kalmasın yoksa başa çıkamayız diyo 😂 ama bende nerede o kadar süt

Neden bebeğimin birini emzirirken öbürünü alıp diğer odaya götürüp severler delircem bn artık yaaa. Aklım orda kalıyo o şekilde emzirmek zorundamıyım bn diğer çocuğumu
Ayy bilemedim ki bu kötü bisey mi aceba suan sen daha iyi biliyorsn ama senin yükünü mü hafifletmek istediler ki🤷‍♀️

Neden bebeğimin birini emzirirken öbürünü alıp diğer odaya götürüp severler delircem bn artık yaaa. Aklım orda kalıyo o şekilde emzirmek zorundamıyım bn diğer çocuğumu
Rahatsız olduğunu söyle kuzum kv bile ağladığı zaman ben bakayım mı diye soruyo o sırada yemek yiyorsam emziğini ağzına verirsen susar diyorum sağa dönmüşse sola çeviriyo o şekilde odalarından hiç çıkarmıyorum huyumu bildikleri için onlarda birşey demiyo

Rahatsız olduğunu söyle kuzum kv bile ağladığı zaman ben bakayım mı diye soruyo o sırada yemek yiyorsam emziğini ağzına verirsen susar diyorum sağa dönmüşse sola çeviriyo o şekilde odalarından hiç çıkarmıyorum huyumu bildikleri için onlarda birşey demiyo
Yok sormadan odadan gözümün önünden niye ayırıyosun ki sen. Benim aklım kalıyo yaa deliriyomuyum ben. Eşim de odada o esnada. Burda sevin diyiverdim arkasından eşim de niye nolcak ki diye bu kadar düz olunur mu ya.
Ya valla delircem ben artık bıktım bunlardan ya.

Yok sormadan odadan gözümün önünden niye ayırıyosun ki sen. Benim aklım kalıyo yaa deliriyomuyum ben. Eşim de odada o esnada. Burda sevin diyiverdim arkasından eşim de niye nolcak ki diye bu kadar düz olunur mu ya.
Ya valla delircem ben artık bıktım bunlardan ya.
Ne zaman herkes evine gidecek o zaman rahat edecez tam anlamıyla içini ferah tut kuzum stresin bebişlere yansır onları düşün ben o gün sinir oldum sütüm azaldı ve hala bir takım stresler devam ediyo birde eşin ve senden başkası alınca maske taktır ilk üç ay özellikle enfeksiyona çok açık oluyorlarmış

Ne zaman herkes evine gidecek o zaman rahat edecez tam anlamıyla içini ferah tut kuzum stresin bebişlere yansır onları düşün ben o gün sinir oldum sütüm azaldı ve hala bir takım stresler devam ediyo birde eşin ve senden başkası alınca maske taktır ilk üç ay özellikle enfeksiyona çok açık oluyorlarmış
Maske mi. Nasıl taktır cam ben bunlara maske öpmemeye daha yeni alıştırdım. O da odaya gördüklerinde güvenmiyorum. Bunlar mı lohusa ben mi anlamadım. Çok sinirlerim bozuk artık inna zaten bebeklerin herleyiyle ben ilgileniyorum böylr yemek yapacaklarsa yapmasınlar yaa

X