2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen mama vermiyonuydun🤭
Yok kuzum gecen hafta kontrolunde dr umuz gerek yok demıstı
Ama o doluluk sertlık memede kalmıyor sanırım ya bebek buyudukce yada süt yogunlugunu kaybediyor 😐
Cokk gaz. Yapıyor cocuk artık mora yakın kıpkırmızı oluyor bırde gobek fıtıgı da var korkuyorum artık 😔

Yok kuzum gecen hafta kontrolunde dr umuz gerek yok demıstı
Ama o doluluk sertlık memede kalmıyor sanırım ya bebek buyudukce yada süt yogunlugunu kaybediyor 😐
Cokk gaz. Yapıyor cocuk artık mora yakın kıpkırmızı oluyor bırde gobek fıtıgı da var korkuyorum artık 😔
He bilmiyorum ben hiç mamasız gidilebileceğini düşünmedim sanırım 🤭😂
Valla gaz ya besinden yani anne sütünden ya da beslenme şeklinden olur yani o da yanlış meme tutuşu ya da biberonla mama ya da anne sütü verirsen hava aldırırsan ve beslenme sonralarında gazını çıkaramazsın. Her şekilde gaz muhtemel yani.
Bu arada ben 10 günde Bi kuru aptamil bitirdim ocapımız sönmesin kıııazzz nolcak bu işler diyiverin baken😂😂

Valla gaz ya besinden yani anne sütünden ya da beslenme şeklinden olur yani o da yanlış meme tutuşu ya da biberonla mama ya da anne sütü verirsen hava aldırırsan ve beslenme sonralarında gazını çıkaramazsın. Her şekilde gaz muhtemel yani.
Bu arada ben 10 günde Bi kuru aptamil bitirdim ocapımız sönmesin kıııazzz nolcak bu işler diyiverin baken😂😂
Yavrum sen 2 bebegı bı aradan cıkarı verıyon masallahh ☺️
Allahım yardım eder az zaman sonra zaten ek gıda vs derken senın corba dan da ıcerler 🥰😃

Dün gece mesaide değildim 😃 ama bazı geceler bizde de oluyor aynı mesai. Gündüz çok uyuyorsa gece uyumuyor ya da gaz sancısı oluyorsa gece uykudan ölse de uyuyamıyor. Ama genellikle öğlen bir uyuyup akşama kadar uyanmadıysa gece tam biz yatacakken uyanıyor ve gözünü bile kırpmadan öylece ilgi bekliyor. Beni en çok zorlayan o oluyor. O yüzden gündüz ya da akşam birkaç saat uyanık tutmaya çalışıyorum. Ya duşa sokuyorum ya da bezini değişirken uyandıysa tekrar uyumasına fırsat vermeden kucaklayıp oturma odasına getiriyorum, mıncıklayıp seviyoruz 😃

O zaman gece daha uzun yatıyor. Emzirmek ve bez değiştirmek için uyandırsam bile iş bitince aynen uykuya devam ediyor. En güzeli de akşam duşa sokmak. Duşun ferahlığı zaten uyku getiriyor, bir de duş anında uyanık da olduğu için duştan sonra emerse hemen uyuyor. Saatlerce de uyanmıyor. Ohh miss 😃

Bende ilk defa dün gece uyanan oğlum uyanmadı normalde uyanip saatlerce ağlardı bugece uyanmasına fırsat vermeden besledim ve gündüz de dediğin gibi bir iki saat uyanık kalmasını sağladım biraz ondan dolayı mı bilemedim ama uyanmadilar çok şükür gece gündüz ayrımını öğrenmeleri için sanırım böyle yapmam lazım 😃

Al benden de o kadar lohusalık geçince herşey düzelirmi acaba 😅 pskolji çökük çnkü bnde 😅
Ya annem burda 2 ay kalcam diyor ama ben şimdiden gidecek o gidince napcam diye düşünüyorum o an yanımda kimse olmasa höykürerek ağlamak istiyorum resmen sonra onları kucağıma alınca hersey geçip gidiyo onlar ne zamanki uyuyo yetişemeyeceksin yapamayacaksin deyip kendi caresizligime kendimi gömüyorum lohusalik ne zaman biter acaba yada bu saçmalıklar inşallah lohusaliktandir yoksa hiç böyle biri değilim niye oldum anlamadim

Ben 14. Gün 2. Kutunun dibi görünmüş 🙈

Ya annem burda 2 ay kalcam diyor ama ben şimdiden gidecek o gidince napcam diye düşünüyorum o an yanımda kimse olmasa höykürerek ağlamak istiyorum resmen sonra onları kucağıma alınca hersey geçip gidiyo onlar ne zamanki uyuyo yetişemeyeceksin yapamayacaksin deyip kendi caresizligime kendimi gömüyorum lohusalik ne zaman biter acaba yada bu saçmalıklar inşallah lohusaliktandir yoksa hiç böyle biri değilim niye oldum anlamadim
Ben annemle gideceğim canım. Biraz ele avuca gelsinler öyle döneceğim düzenleri bozulacak ama bakımları daha önemli şu an benim için. Lohusalık ne demek nasıl bir şey ki 😅🤣 vaktim olmadı lohusa olmaya 🤣

Ben annemle gideceğim canım. Biraz ele avuca gelsinler öyle döneceğim düzenleri bozulacak ama bakımları daha önemli şu an benim için. Lohusalık ne demek nasıl bir şey ki 😅🤣 vaktim olmadı lohusa olmaya 🤣
Ne güzel benim öz annem olmadığı için açacak kapım da yok ikizlere de tek başına yetişilir mi bilmiyorum tek başına bakan var mı acaba grupta benim için de lohusalik ağlama hissi ve korku şuan başka herhangi birsey diyemem 😃

X