2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum B baby art var B bsrbrk88 var hatirladigim da, baska unutmus olabilirim 😅
🙋🏻‍♀️heyecan ve korku karışık bekliyorum bende pazartesi kontrolüm var normal doğumu beklemekte bi garipmiş her an herşey olabilir insan tedirgin oluyo hayırlısı olsun inşallah ama benim bebek daha aşağı inmedi yukarıda hiç gelesi yok 😏

Sen benim fragman 🤣🤣
Eşim diyorki ikinciyi ne zaman yapacağız dedim senle ikinci çocuk mu 🤪🤪artık huni takar gezerim😅aşırı rahatttttttttttt yastık görünce anından uyuyan bir tip🤣🤣🤣
Hee bi de 2. Yi konusuyo doktor kontrolunde 😅 dedim pardooğğnn. Dr dedi çocuklar en az 2-3 yıl ara 💃 eşim şok😅 hocam kira demesini bekldim de demedi 😂 atoniden sonra dğum fobim geçmeden 2. Zor gibi

🙋🏻‍♀️heyecan ve korku karışık bekliyorum bende pazartesi kontrolüm var normal doğumu beklemekte bi garipmiş her an herşey olabilir insan tedirgin oluyo hayırlısı olsun inşallah ama benim bebek daha aşağı inmedi yukarıda hiç gelesi yok 😏
Maşallah kuzucum sağlıkla gelsin inşallah 40 ı da aşanlar olabilio 😅 heyecan ki ne heyecan benim kalbim dayanmaz buna 😅

Allah a emanetsiniz kuzum insallah saglikla gelsinde diyorum ya cok heyecanli normal dogum sureci her an her sey olabilir gibi gibi😅 son tarihin ne zamandii pekii ?
Canım Allah razı olsun 🙏🏻
Özellikle geceleri çok zor geçiyo, hiç uyuyamıyorum 🥱 heralde vücudum gece uykusuz kalmaya alıştırıyo kendini 🙄
Normal doğum veya sezaryen arasında bi seçim yapmadım, hangisi sağlıklı ise o şekilde gelsin dedim. Doktorum biraz daha sezaryene yakın, zor elde ettik, bebeği strese sokup riske atmayalım diyo.
Benim beklenen tarih 31 Aralık 🥰😇
Dualarınızı eksik etmeyin 🤲🏻📿

Canım Allah razı olsun 🙏🏻
Özellikle geceleri çok zor geçiyo, hiç uyuyamıyorum 🥱 heralde vücudum gece uykusuz kalmaya alıştırıyo kendini 🙄
Normal doğum veya sezaryen arasında bi seçim yapmadım, hangisi sağlıklı ise o şekilde gelsin dedim. Doktorum biraz daha sezaryene yakın, zor elde ettik, bebeği strese sokup riske atmayalım diyo.
Benim beklenen tarih 31 Aralık 🥰😇
Dualarınızı eksik etmeyin 🤲🏻📿
Ben bu haftalarda uyuyamıorum seni hiç düşünemedim 😅 kuzum inşallah sağlıkla gelsin tabi duamızdasınızz herkes öyle 🥰🤲 haber vermeyi unutma bize de anlık gelişir çünkü herşey 😅

Ben bu haftalarda uyuyamıorum seni hiç düşünemedim 😅 kuzum inşallah sağlıkla gelsin tabi duamızdasınızz herkes öyle 🥰🤲 haber vermeyi unutma bize de anlık gelişir çünkü herşey 😅
Sağolasın kuzum ❤️ Uykusuzluğa alışığım sanıyordum özellikle öğrencilik dönemlerimden (benimki biraz uzun sürdü de) ama bu bambaşka. Akşamları tatlı tatlı kaşınmaya başlıyorum, gece artıyo tabi. Mide yanması hiç geçmedi zaten. Bu arada bi de horlamaya 😴 başladım ki, kendi horlamama uyanıyorum 😵‍💫😵 umarım doğumdan sonra geçer bu çünkü eşimin azıcık horlamasına dayanamazken şu an benden çıkıyo o sesler 🤦🏻‍♀️ Yine de şikayetim yok, iyiyiz çok şükür 🙏🏻 onun küçük tekmesini hissedince hepsi geçiveriyo 🥰❤️😍

Sağolasın kuzum ❤️ Uykusuzluğa alışığım sanıyordum özellikle öğrencilik dönemlerimden (benimki biraz uzun sürdü de) ama bu bambaşka. Akşamları tatlı tatlı kaşınmaya başlıyorum, gece artıyo tabi. Mide yanması hiç geçmedi zaten. Bu arada bi de horlamaya 😴 başladım ki, kendi horlamama uyanıyorum 😵‍💫😵 umarım doğumdan sonra geçer bu çünkü eşimin azıcık horlamasına dayanamazken şu an benden çıkıyo o sesler 🤦🏻‍♀️ Yine de şikayetim yok, iyiyiz çok şükür 🙏🏻 onun küçük tekmesini hissedince hepsi geçiveriyo 🥰❤️😍
Ben hemşireyim ki uykusuzluk benim göbek adım hallederiz evelallah derdim kiii
🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️ Yeni emojim
Ben de horluyodum ay çok komikti 🤭 ama geçti 😁😁
O karındaki tekmelerini ben daha şimdiden özledim 😍😍
Zira dışarıda daha sağlam tekmeler bekliyor özellikle uykuna uykuna 🤭😂😂

X