2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen yaa o foto muhabbeti bizde de var resim çek de atsana. Ya da çektiğimi gösteriyorum hemen peşine bana atsana. Eminin ablalarıyla WhatsApp grupları var oraya atıyo. Sinir oluyorum artık valla 10 günde. Yok valla hassas dönem mönem değil. Ne hamilelik nazı yaptım ne bişe. Lohusa nazı da olmcak anlaşılan neymiş bizdeki şans arkadaş ya

Eşimin pek umrunda değil kendni işine vermiş benmle pek konusmuyor bile tripliyim ona şimdi de arkadaslarıyla bulusmaya gitti. Olan kadınlara oluyor valla geliyo iki babacm babacm aşırı sinirliym ya ona
Bende dıyroum hıc ılgılenmıyorsun
Adam dıo bana ver gazını cıkarayım
Alıyor
Sonra yok olmadı ıcım rahat etmedı bana ver
Dıo napim altını alıyorsun emzırıyorsun gazını alıyorsun yatırıyorsun ben nasıl ılgılenebılırım
Oyuzden adamlar mecbur normal hayata devam ediyor

Ee eşinde işe gitmek zorunda sen bakıcaksın illa ki kuzum hayat devam ediyor Annen de gitcek kv de gitcek bir süre sonra yani olmaı gereken o sorumluluk senin olcak geri kalan herkes fasa fiso işte sevmeye iki yardıma gelirlerr ama düzeni sen kurcaksın eşinle evladınla

Anaaam taktınız kocalaraaa yaaaa ayy kesin benimki de batar gözüme ama annelerin yanında demez bişi kuzum ya çocuklar büyüyene kadar bir bağ kurmaları imkansız anca konuşcaklar baba falan diceklerde öylee yanii o da sadece sevmeye butun yuk sende olcak. Siz de anneler gidince napcaksiniz asil onemli olan o iki cocuga tek sen bakcaksin

Ay sen de benim gibi bakmamışsın. Hiç bilmiyorum elim bile gitmiyor yumuşacık Bi de benimki çok büyüyüp gerilmişti
Kesinlikle mahfetmişler bizim içeriyi

Kuzum B baby art var @bsrbrk88 var hatirladigim da, baska unutmus olabilirim
Biz takip altındayız. Doktorum Uludağ’a kar tatiline gitti geçen hafta, bi haftadır yüreğim ağzımda bekliyorum. İnşallah yarın gelecek. Pzts kontrolümüz var. İşte bu arada bi defa bebeğin hareketlerini hissedemedim, o zaman nst’ye girmiştim. Ama o kadar serin kanlı takılıyorum ki, hastaneye geldikten sonra doktora haber verdim, nst çekildikten sonra görüntüsünü attım. Çok şükür iyi çıktı o da. Bekliyoruz biz

Allah a emanetsiniz kuzum insallah saglikla gelsinde diyorum ya cok heyecanli normal dogum sureci her an her sey olabilir gibi gibi son tarihin ne zamandii pekii ?

Annem gidince kmse gelmesin istyorm ben ondan 40 ıma kadar tek bırakmazlar cnku tek kalmıcaksam annem kalsn

Sorun valla o değil kızz biz kendmz ilgi bekliyoruz çocuga bakılır baya alıştık artık rutin aynı altnı temzle emzir doymadıyds mama ver gezdir uyut 2 saat sonra tekrar aynıları

Sinirden isimli yazmısın yine kuzum ben de isimli yazıyorum kendmi kaptırıp siliyorm sonra

Sorun valla o değil kızz biz kendmz ilgi bekliyoruz çocuga bakılır baya alıştık artık rutin aynı altnı temzle emzir doymadıyds mama ver gezdir uyut 2 saat sonra tekrar aynıları
Kuzucum haklisin valla ben daha lohusa olmadigim icin ne hissetcem napcam bilmiyorum bisey diyemiorum tam da her söylediğim düşünce sadece

Sen benim fragman
Eşim diyorki ikinciyi ne zaman yapacağız dedim senle ikinci çocuk mu artık huni takar gezerimaşırı rahatttttttttttt yastık görünce anından uyuyan bir tip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…