2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hic kafama yatmadi bu durum anlamadm kızlar nst de 2 kez hareket etti 150 civari kalp atisi pozisyonu cok kötü tamamen sirtini dönmüş dedi nst de sanci var bende yok 40 60 arasi tekrar takip et haberleselim dedi
Kuzum benim Allaha emanetsiniz korkma çok şükür haftanda iyii hayırlı haberler olur inşallah sen sıkma canını son günler artık Allahın izniylee azcık daha dayanın

Kuzum benim Allaha emanetsiniz korkma çok şükür haftanda iyii hayırlı haberler olur inşallah sen sıkma canını son günler artık Allahın izniylee azcık daha dayanın
Ayy resmen hic hazir degilmisim doguma onu anladm o kadar korktum ki hadi simdi alsalar napicam diye aklimdan neler gecti neler

Ayy resmen hic hazir degilmisim doguma onu anladm o kadar korktum ki hadi simdi alsalar napicam diye aklimdan neler gecti neler
Ahhh balım yaaa kıyamam sanaa haklısın bi panikle gittiğin için öyle olmuştur. Nolcakk baby yapıcak bişeyin yok kii anne olcaksın inşallahhh çoook az kaldıııı öyle ya da böyle doğcak gelcek o gün kuzum inşallah planlanan tarih olur da yaramaz kızın acele etmez

anladım canım tansiyonumda normal seyrediyor ama bilemedim haftaya istedi tahlili bendende sonuna geldik bakalım hayırlısıyla bi kucağıma alsaydım oğlumu

Hic kafama yatmadi bu durum anlamadm kızlar nst de 2 kez hareket etti 150 civari kalp atisi pozisyonu cok kötü tamamen sirtini dönmüş dedi nst de sanci var bende yok 40 60 arasi tekrar takip et haberleselim dedi
150 gayet iyi de artıp azalıyordur değil mi? Bende hissetmiyordum kuzum ama o gün sancı da var diye apar topar aldılar beni doğuma. Doktora hissetmiyorum dedim şaşırdı. Dediği gibi takip et kuzum

anladım canım tansiyonumda normal seyrediyor ama bilemedim haftaya istedi tahlili bendende sonuna geldik bakalım hayırlısıyla bi kucağıma alsaydım oğlumu
Aynen senin haftan gayet iyi kuzum. Yükselse de doğuma alırlar en kötü çünkü sonuna gelmişsin. İlacı da sorarsın kafana yatmadı ise. İnşallah sağlıkla o günlerde gelir

Dur bakalım cnm stres etme hemen takip et bugün de çok stres edersen akşam hastaneye gidip akşam tekrar nst çektirirsin

39. Günümüz
Annem her zaman 40 basmadan cocugun 40 ı cıkarılır derdı
Bende oyuzden 1 gun ewel yaptım canım Saol

Öyle geliyor ama o an olup bitiveriyor kuzum hiç öyle düşünme. Rabbim o dirayeti veriyor. Benim eşim bile yoktu kimse yoktu doğum için hazırlan dediklerinde. Ameliyathaneye indiğimde geldi eşim oradan çıkıp görüştüm ama hiç düşünmedim bile aklım yavrularımda idi sadece. Son haftalar artık Allah’ın izni ile de çok güzel geçecektir

Cnm endişe etme etkileniyor ins sıkıntı çıkmayacak çıksa da doğum olsa da maşallahı var riskli zamanlar geçti senin de ins sorunsuz geçer bundan sonrası bugün benim mide az hareket ediyor sabahtan beri daha şimdi vurdu hiç hareket etmesi arada oluyor cnmm
Kızlarrrrr doktordan çıktım şimdi herşey çok güzel gününe göre gelişimi gayet uyumlu veee %80 erkek
Oyy masaallahh bir paşa daha geliyor
39. Günümüz
Annem her zaman 40 basmadan cocugun 40 ı cıkarılır derdı
Bende oyuzden 1 gun ewel yaptım canım Saol
40 ini sevsinler onun kızımız büyümüş kırkı da çıkarmış

Yaa masallahh vallaa ne ara oldu bıttı dıyrouz degıl mı

Kuzum senin bile yarı korkun olmuş ne çabuk geçti ya sağlıkla büyüsün paşalar
Ah kuzum Allah razı olsun öyle gerçekten kendimi göremediğim gibi günleri de bilmiyorum gerçekten şükürler olsun geçiyor zaman da Rabbim sağlık versin. Biri sancıdan inliyor şu an mesela ay insanın içi parça parça oluyor başka şey düşünemiyor ne zormuş anne olmak Herkesin evladına sağlık sıhhat nasip etsin Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…