2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum hiç unutur muyuz haydi Bismillah inşallah çok güzel sonuçlar elde edersin bana gün olarak normal geldi ama bilmiyorum yavrum önemli olan rahmin durumu gün hesabı çok doğru değil gibi. Herkesin her ay farklı işliyor mekanizması sonuçta

Ah canım yaa kıyamam zor bir süreç oldu son düzlüğün ama çok şükür mucizen kucağında yanında sağlıkla duruyor inşallah toparlarsın bir an önce şu lanet covidde biter varyant falan seninki herhalde böyle uzun sürdü

Kuzum yanlış hatırlamıyorsam benim de 20 ya da 21. Gün olmuştu. Saydım 21 miş hatta seninle konuşmuştuk rahim de 17 mm olmuştu demiştim tutmayacak yanlış yapıyor bu Dr içini ferah tut bakalım
Bugün bitiyor kuzum karantina, bence zaten sorun yok ama annemler kv ler falan gelemiyor pozitif olduğum için
Uzayan pozitif lik diye Bi şey varmış kuzum ondan oldum sanırım

Actigimda bana da oyle geldi bez aslinda stok yapmadm Allah tan 1 pk var elimde dedigin gibi kullanalim bakalim nolcak

H Hadi inşallah bende sizlerin kervana katılırım bir an önce dua edin bana beybim

Ah evet hatırladım , demekki oluyor rahatladım kuzum valla

kızlar bebek odasına halı alan varmı karar veremedim bi türlü çok ince sanki hepsi hediyelikte yaptırmadım halen neyi bekliyorum bilmiyorum kararsızlık beni bugünlere getirdi
Henuz oda yapmadigim icin fikir veremiycem valla ama ben olsam yinede makinede yıkanabilir alırfım hediyelikte ben sadece cikolata yaptirdm

Henuz oda yapmadigim icin fikir veremiycem valla ama ben olsam yinede makinede yıkanabilir alırfım hediyelikte ben sadece cikolata yaptirdm
bende sadece çikolata yaptırıcam gibi duruyo onuda bu haftasonu çarşıda halledicem pztsi hazır olur demişlerdi çok güzel hediyelikler beğendim aslında ahşap atlı karınca uçan balon vs ama tanesi 20lira 30tane yaptırsam dünya para az siparişte almıyorlar vazgeçtim o yüzden kolonya yada anahtarlık yaptrym dedim (5-6 lira tanesi) o da içime sinmedi

Aynen hediyelikler pahali dedigin gibi azda almıyorlar aman cikolatada yeter daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…