2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hic korkma canim bende tedirgin olmustum yanlis hatirlamiyorsam 24.gunu mu ne transfer oldum bende hatt diger adet tarihim gelmisti cok sasırmstm insallah hersey guzel gidecek Allah in izniyle Allah yardimcn olsn insallah🥰
İnsan tedirgin oluyor niye bu kadar geç diye 🤭 çok teşekkür ederim canım inşallah bu sefer olur 🤲🏻❤️

H Hazel9 tupaaaaa tupaaaaa Çıktık kızlar çıktık sükür bizim dr gebe takibini bırakmış artk baska doktora yönlendiriyormus biz eski hastasi oldugumuz icin bize bisey dememis ama anladigim her seferind eböyle bekliycez son 2 kontrol insallah bebisim pek kilo almamis bu hafta ama boyu uzamis doktor her hafta alacak diye bisey yok belki de dogum kilosu bu artik ve onumuzdeki haftalar almayacak dedi kan akimi felan iyi olcumleri iyi dedi bu hafta azcik daha yediklerime dikkat edicem yine de bakalim insallah bizden haberler bu 😊
Yaaa demek ki çok yoğun ama yine de bekletmemesi lazımdı bu kadar neyse ki az kaldı ☺️
Gelişimi durmamış boyu uzamış kilo almamış sadece senin kız fit olacak 😅

Yaaa demek ki çok yoğun ama yine de bekletmemesi lazımdı bu kadar neyse ki az kaldı ☺️
Gelişimi durmamış boyu uzamış kilo almamış sadece senin kız fit olacak 😅
Yaa aynen durmamos sükür insan korkuyor inan sonlara geldikce ben 1 aydir kilo almiyordum ama bebis aliyordu bu hafta ben aldm bebis almamis eve gelirkn de ekmek alacaktk yokmus esim tam bugday almis tamam diyorum kizin almadi ben aldim diye bu kadarda ince bir mesaj verilmez ki ama🤣🤣🤣

Geri çıkıcak diyolar ama bilmiyorum valla 🙄 ayy sağlıkla doğursaydık bi de sonra yağımızda kavruluruz bi şekilde 😐
Cikar iner cok sey dönüyor galiba da iste 🤷‍♀️aynen öyle valla hayirlisiyla sag salim bi gelsin yavrucaklar da napalim herkese ne oluyorsa bize de o olur artk

Yaa aynen durmamos sükür insan korkuyor inan sonlara geldikce ben 1 aydir kilo almiyordum ama bebis aliyordu bu hafta ben aldm bebis almamis eve gelirkn de ekmek alacaktk yokmus esim tam bugday almis tamam diyorum kizin almadi ben aldim diye bu kadarda ince bir mesaj verilmez ki ama🤣🤣🤣
Oy annesi çok kaldı ya seninde kavuşmana 😍 sen kaşara devam alır bu haftalarda 🥰🥰
ay ben ekşi mayalı ekmek yerdim sağlık için hamile kaldığımdan beri giyemiyorum midemi ekşitiyor somon ekmek yiyorum ya çıldıriciğimmm sonum iyi değil😅

Oy annesi çok kaldı ya seninde kavuşmana 😍 sen kaşara devam alır bu haftalarda 🥰🥰
ay ben ekşi mayalı ekmek yerdim sağlık için hamile kaldığımdan beri giyemiyorum midemi ekşitiyor somon ekmek yiyorum ya çıldıriciğimmm sonum iyi değil😅
Aynen insallah valla🙏ama masallah sizde iyi büyüdünüz valla saglikla gelsin minnoslar amann taktidigin kilo olsun valla bosver kiz neler cektik biz bu anları yasamak icin aslanlar gibi vermesinide biliriz😂

Aynen insallah valla🙏ama masallah sizde iyi büyüdünüz valla saglikla gelsin minnoslar amann taktidigin kilo olsun valla bosver kiz neler cektik biz bu anları yasamak icin aslanlar gibi vermesinide biliriz😂
Ahhh cnm evet bugün 15 bitti..zaman o kadar çabuk geçti ki koca 15 hafta geçti yarıya çok az kaldı😍😍 öyle tabi de veririz yeter ki sağlıkla gelsinler dünyaya,bende Aslan familyasından kedi gibi verebilirim herhalde 🤣🤣🤣🤣

Canlar 🌸 gelebildim şükür 🙏🏻
Covid im hala pozitif. Bebek spinal sezeryanla doğmuştu ya, benim için ameliyat da çok zor geçti 🤦🏻‍♀️ 1 gün sonra imza verip hastaneden çıkmak istedim, bebeği de alıp eve gelebilmek için. Neyse maskeli falan takılıyoruz sadece emzirmek için alıyorum onu da 🥴 oksapar yüzünden sezeryandan sonra Bi komplikasyon gelişti. Dikiş altından başlayıp vajina ya kadar giden bir deri altı kanma alanı var deri simsiyah şişlikleri saymıyorum bile... Uykusuz her gece modu da açıldı değmeyin keyfime 😅 tek güzel şey yavrum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canlar 🌸 gelebildim şükür 🙏🏻
Covid im hala pozitif. Bebek spinal sezeryanla doğmuştu ya, benim için ameliyat da çok zor geçti 🤦🏻‍♀️ 1 gün sonra imza verip hastaneden çıkmak istedim, bebeği de alıp eve gelebilmek için. Neyse maskeli falan takılıyoruz sadece emzirmek için alıyorum onu da 🥴 oksapar yüzünden sezeryandan sonra Bi komplikasyon gelişti. Dikiş altından başlayıp vajina ya kadar giden bir deri altı kanma alanı var deri simsiyah şişlikleri saymıyorum bile... Uykusuz her gece modu da açıldı değmeyin keyfime 😅 tek güzel şey yavrum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canim peki karantina süren doldu mu artik som prosedur ne bilmiyorumda sure dolunca pozitifligi onemsemiyorlardir bulastiriciligi kalmadi diye malesef grupta pek kimse sezaryeni normal atlatamadi herkesi bir aksilik buldu Allah yardimcimiz olsn napalim minnoslar icin son ona da katlaniriz insallah negatife de donersin bebisinle musmutlu zamanlariniz olur😊

X