2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Her bulduğum fırsatta uyuyorum tabi ne kadar fırsat bulabiliyorum oda ayrı süt sağ hastaneye git gel zaman geçiyo ☺️ Hergün yanlarına gidiyoruz ikisinide emzirmeye başladım çok şükür herşey yolunda 🤲🏻 Bugün mama istediler ama prematüre mama piyasada yok sanki hastanenin olduğu yerdeki bütün eczanelere sorduk hiç birinde yoktu sonra bizim evin yakınındaki bir eczanede bulduk çok şükür 🤲🏻 Doktor diyoki mamaları bile fırsatçılığa çevirdiler
Uyu cnm uyu nasıl olsa uykusuz mutlu geceler yakındır elbet😅

Napalim suslendim puslendim salonda mum esliginde yemek yedik ortami ben kurdum tabi ki yemekler disardan 😂 simdi o bi koltukta ben bi koltukta 🤷🏻‍♀️ Oglen annemler falan gelmisti pasta ufledik bitti gitti iste 😂 seneye kizimla insallahh 🥰
Ayy insallah🙏😍Olsun bi degisiklik olmustur yinede sana da iyi gelmistir

Canlarım ağırlaşmanın ne demek olduğunu şu an itibariyle anlamış bulunuyorum 😳 3000 adım atamadım, sırtımı dik tutamadım kamburum çıktı resmen 🤔 3 sn de bir tuvaletim geliyor 🤗 daha da evden çıkmam artık yoga moga takılırım 😞

Canım aramızda 2 gün varmış
Bende 10 dk dan sonra yürüyemiyorum , aşağıdan çekim oluyo😬

Aminn insallah🙏2 gece mi kaldn hastanede bide genel mi olmustun spinalse su igne cok agrıtiyor mu yaa ne hissettn cok sordm ayy anlattiysanda kacirmisim valla kusura bakma😅
Yok kuzum estağfurullah ☺️ Spinal oldum canım sadece ilk iğne girdiği zaman çok hafif bir sızı oluyor sonrasinda yapılanı hissetmiyorsun o yüzden hiç endişe edip korkma biz ne iğneler yedik 😂

Yok kuzum estağfurullah ☺️ Spinal oldum canım sadece ilk iğne girdiği zaman çok hafif bir sızı oluyor sonrasinda yapılanı hissetmiyorsun o yüzden hiç endişe edip korkma biz ne iğneler yedik 😂
Sagol canim🙈valla dogru söylüyorsn nelere katlandik ama merakta ediyor insan kilyanin dedigi o sezaryen sonrasi kontrol beni korkutuyor azcık sende nasıl olmustu

Sagol canim🙈valla dogru söylüyorsn nelere katlandik ama merakta ediyor insan kilyanin dedigi o sezaryen sonrasi kontrol beni korkutuyor azcık sende nasıl olmustu
Söylemeyi unuttum canım 2 gece yatırdılar. Beni yoğun bakıma almadılar direk odaya çıkardılar yatağa alınca direk kum torbası koydular onu pek hissetmedim birde sanırım uyuşuk olduğu için hissetmedim mesela şuanda.bile karnımda sanki hava yastığı var gibi hissediyorum 😂 arada gelip bastırıyorlardı o birazcık ağrı veriyordu

Söylemeyi unuttum canım 2 gece yatırdılar. Beni yoğun bakıma almadılar direk odaya çıkardılar yatağa alınca direk kum torbası koydular onu pek hissetmedim birde sanırım uyuşuk olduğu için hissetmedim mesela şuanda.bile karnımda sanki hava yastığı var gibi hissediyorum 😂 arada gelip bastırıyorlardı o birazcık ağrı veriyordu
Böyle böyle bebisler gelene kadar sende kendini toplarsn insallah siz sıranızı saldiniz bakalim darisi basimiza insallah🥰

Beni de iğne flan korkutmuyor da o bacakların uyuşukluk hissi korkutuyor bişey hissetmemek çok ürkütücü geliyo ya 😢

Sizce ben hastane çıkılarımı da şimdiden hazır etmişmiyimdir 🤭😂😂
Hepsini taze taze aldım bugün Defne yaprakları da var içlerinde bişe olmaz 🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20211201_230628.jpg
    IMG_20211201_230628.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 41
X