2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kasım doğumlarını 6 bebişle kapattık :) Aralık ayı kimleri anniş yapacak bakalım Aralığın ilk annesi kim olacak ✍️
Dr um bana ekimde kasımda doğurma aralıkta ne zman istersen doğur demişti çok şükür o 2 ayı atlatmanın mutlulugu var üzerimde 😊 perşmbe gnu 38. Haftama başlamış olucam Allahın izniyle sonrası artık Allah kerim. Hiç izlenmemiş bir filmin son dakikaları gibi merak uyandırıcı acaba bizleri neler bekliyor 🤷‍♀️🙈🥰

Kızlar okuyamadım başım dönüyor. Merak edersiniz diye yazıyorum. Yoğun bakımda telefon yasaktı. Çıktım sancılarım var baya. İyiyiz ama çok şükür 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Bebekler benimle biri 2100 diğeri 2300 doğdu. Ama şişlerdi şimdi minicikler görseniz. Aşırı küçükler🥺❤️🥰 dua eden herkese çoook teşekkür ederim. Emziremiyorum. Tutmadılar. Mama veriyoruz şimdi. Aklıma gelenler bunlar 🙂 sizi seviyorum 🤗❤️
Çok şükür 🤲
Gözün aydın canım 😍
Darısı biz bekleyenlerin başına 😁

Hiç uyumadım tabii de ağrılar fena ya. Maalesef bebişler ile ilgilenemiyorsun hele de benim gibi sütün gelmediyse. O üzücü oluyor ama birkaç güne gelebilir diyorlar bakalım 🤲🏻
Gelir kzum merak etme 4 gün önce normal doğum yapan arkadasım var hala gelmemişti dün sütü daha yeni yeni su gibi gelmeye baslamış. Bu arada Komple mi uyuttular sezaryende kuzum

günaydın kızlar ❤️ Doğuran var mı 😋
Benim de dün ve bugun sabaha karşı gelen adet sancımsı hissiyatlarım oluyor bugun de tam 5 te başladı yeni geçti daha tam o sırada çocuğum şeyime kuvvetli bir tekme attı ben doğum sancısı sandım tekmeyi aklımı oynatıyodum 🤣 hani hep derler ya alttan alttan öyle bi vuruyo ki sancı 😅 eşime de dün aksam dedim eğer gece işaret gelirse seni nasıl uyandırayım panik olma diye normal uyandır ya panik olmam dedi tmam bi deneme yaparım bi gece dedim sakın yapma bozuşuruz diyo 😅 e dedim hani panik olmicaktın 🤷‍♀️😅

Hiç uyumadım tabii de ağrılar fena ya. Maalesef bebişler ile ilgilenemiyorsun hele de benim gibi sütün gelmediyse. O üzücü oluyor ama birkaç güne gelebilir diyorlar bakalım 🤲🏻
Kuzum hiç üzme kendini 3 gün sürüyor süt inmesi, eğer imkan varsa süt sağma makinesi iste 2 saatte bir sağ, talep var hissi uyansın, ılık kompres yapın diyorlar ama sancıların o kadar izin vermez sanırım. O süt illaki inecek sen stresine girme sadece geleceğine inan 🙏🏻 vücudu beyin yönetiyor malum...

X