2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum moralini bozma çok zor biliyorum keşke insanlar karşısındaki insanlarla empati yaparak konuşabilse ama günümüzde artık bu tarz insanlara rastlamak çokta mümkün değil peki doktorun ne söylüyor yanına geldi mi konuşabildin mi?
Doktorum şimdi döndü canım 10 gün sonra diyor ve bu cümle sonrası bana bir şeyler oluyor 🥴

Devletten aldıkları parayı bırak bak sen bunları düşünme yine bunaltcaksın kendini.
Aman boşver Benşm şu şöyleydi kuzenimin çocuğu böyleydi her çocuk farklı bunu sen de iyi bilirsin aslında. Tekrar için rahat etsin doktoruyla irtibat kurma şansın varsa kurarsın ama vardır elbet Bi bildikleri. Ya da sorumluluk almamak için imza alıp çıkarırlar çok şey değil onlar için. Ama hayırlı vakitte çıksın sen aceleye getirmiş olma yine de sabır kuzucum
Öyle sadece merak tan soruyorum kuzum içeride kı işleyısten
Sımdı gereksız se her dr un yonlendırmesı de bır degıl ya orda tutmamak daha mı ıyı oyuzden sana sorayım dedım tabıkı en saglıklı sekılde olsun 🤲
Insan ıste herseyı dusunuyor 😬

Öyle sadece merak tan soruyorum kuzum içeride kı işleyısten
Sımdı gereksız se her dr un yonlendırmesı de bır degıl ya orda tutmamak daha mı ıyı oyuzden sana sorayım dedım tabıkı en saglıklı sekılde olsun 🤲
Insan ıste herseyı dusunuyor 😬
Yok her doktor değil de yabrum takip eden doktoruna detaylıca sor bakalım. Aklında kalacağına. 2kilonun üstünde ya hocam bundan sonraki tutma sebebimiz nedir diye sorabilirsin mesela. Yok elbet düşünür de hani psikolojini biraz zor toparladın yine bu kez bunları düşünerek bunaltma kendini diye diyorum

Kızlar nereye bayılayım :silah::kızgın::KK35: doktorum 10 gün sonra diyor. Yangın vaaar diye bağırasım var.Doğurtacak doktora ihtiyacım var.
Yaa kızımm emojılerden yazdıgına adapte olamadım 😬
Imza atıp cıksan samcın olunca baska hastaneye gıtsen orda sancın cıkınca senı alsalar 😬

Yok her doktor değil de yabrum takip eden doktoruna detaylıca sor bakalım. Aklında kalacağına. 2kilonun üstünde ya hocam bundan sonraki tutma sebebimiz nedir diye sorabilirsin mesela. Yok elbet düşünür de hani psikolojini biraz zor toparladın yine bu kez bunları düşünerek bunaltma kendini diye diyorum
Ewet haklısın
Evdr beslenme problemı yasayıp gerı geliyorlar dıo
Ama bunun garantısı var mı kı 2.500 gr olunca beslenme problmı yasamaz anlamına mı geliyor
Emın olsam bıseylerden cıkarmak istiyorum hocam derım
Ama rıske atamam oyuzden detaylı ogrenmek laızm

Yaa kızımm emojılerden yazdıgına adapte olamadım 😬
Imza atıp cıksan samcın olunca baska hastaneye gıtsen orda sancın cıkınca senı alsalar 😬
Ben böyle de doğurtmayan doktor duymadım. Bilsem başıma bunlar gelecek en baştan başka doktor arardım. Bizim için yarım saatlik iş yarım saatte alırız. Bebeklerin gelişimi için bekleyeceğiz diyor.

Ben böyle de doğurtmayan doktor duymadım. Bilsem başıma bunlar gelecek en baştan başka doktor arardım. Bizim için yarım saatlik iş yarım saatte alırız. Bebeklerin gelişimi için bekleyeceğiz diyor.
Valla dicek söz kalmadı kuzum benim ya 😔 Allah a emanetsiniz biraz daha sıkcan dişini çok sürdü ama güvenmek zorundasın doktora napıcaksın 😐

Valla dicek söz kalmadı kuzum benim ya 😔 Allah a emanetsiniz biraz daha sıkcan dişini çok sürdü ama güvenmek zorundasın doktora napıcaksın 😐
Öyle kuzum bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Elinden gelse 40 haftaya zorlayacak resmen ya 😳 çok fena kandırıldım. Birkaç gün denilerek başladık konu nerelere geldi. Bir ay burada kalmış olacağım. İnşallah kuzularım iyidir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 İnşallah sağlıkla doğarlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Öyle kuzum bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Elinden gelse 40 haftaya zorlayacak resmen ya 😳 çok fena kandırıldım. Birkaç gün denilerek başladık konu nerelere geldi. Bir ay burada kalmış olacağım. İnşallah kuzularım iyidir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 İnşallah sağlıkla doğarlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Bu kadara sıkıntıya inşallah küvöz görmeden bebelerinle çıkıcaksın çok inanıyorum 🤲🧿 Allahım çok büyük kuzum kaldırmicağı yükü vermez kuluna 🥰

X