2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok kullanmadım sargi kullandim biraz rahatlattı ama onu da devamlı sökmek sarmak gerekiyor illaki suya giriyor elim gece yatarken kullandım bir süre ama gene aynı gene aynı
Valla ben atel aldım sırf doktorum önerdi diye. Ondan sonra romatoloji doktoruma kontrole gitmiştim o kullanma hareket ettirmen gerek eklemi dedi önermedi çıkarttırdı. Uyuşukluk atel deyken dha çoktu ama bak onu söyleyim. Sen de biraz serbest bırak da bir dene

Maşallah kuzum Allahım kucaklayıp evine getirmeyi nasip etsin yakın o vakit

Bir kaç gündür satmıyorum zaten dediğin gibi çokta fayda sağlamadi doğumun ardından ins biter yoksa bebeği taşımak bile sıkıntı olacak bize

Oyy gözümden kaçmış kuzum büyümüş annesi ne güzel az kaldı kavuşmanızı

Kuzum moralini bozma çok zor biliyorum keşke insanlar karşısındaki insanlarla empati yaparak konuşabilse ama günümüzde artık bu tarz insanlara rastlamak çokta mümkün değil peki doktorun ne söylüyor yanına geldi mi konuşabildin mi?

Gebelikte ve Emzirme döneminde süt için beslenme canlı yayını var kızlar katılmak isteyenler için link koydum

Niye abartıyo olasın yaşadıkların kolay şeyler mi birde hastanede tek başınasın herşeyle kendin uğraşıyorsun herşeyi düşün kur kolay mı canını sıkma inşallah herşey çok güzel olacak

Ben de haşlmsına bayılıyorum aslında idrar rengi 3-4 tane yiyince değişiyor biri o kdr yemişti de ordan biliyorum. 1 taneden birşey olmaz sanırm hatta yarısını da eşim yecek sonucta

nurselek kuzum 2 kılo olmus masallah saglıklı bebrk yogun bakımda durmaısnın anlamı varmıdır
Mıllet bırde ozeller devletten para alıyor muhabbet ı yapıyorlar ya ınsanın aklı orda karısıyor
Tamm 2 kılo altında tutuyorlar ama artık 2 kılo sonrası neden
Eslemle aymı olan 2.160 gr bebek var ona da aynı dıyrolar hemen vermıcez dıe
E dıyroum bu cocuk gr gr daha ne kadar kalacak beslenıyor emıyor halı hareketı masallah iyi normal mı sence?

Ama sadece kilo olarak bakmamak lazım yavrum. Beslenmesi de Bi düzene oturması gerekebilir ve miadını yani haftasını bekleyebilirler. YB lar para almıyordu orası alıyor mu

Tabi kız. Kadir ezildi de 6 aylık doğmuş. YB da doktorlar yaşamaz demişler ama bak canavar ekmeğini taştan çıkarıyor insanın yiyecek ekmeği olsun yeter ki

Ama sadece kilo olarak bakmamak lazım yavrum. Beslenmesi de Bi düzene oturması gerekebilir ve miadını yani haftasını bekleyebilirler. YB lar para almıyordu orası alıyor mu
Bızden degıl devletten alıyorlar
Sadece dr un dedıgı ıyıce kılo alsın oyle
Benım arakdaslarım dıo daha kucuk dogam yegenlerımız evdeydı 1800 du felan
Ozel hastame ıste tutuyorlar dıo
Benım yanımdakı kadın maskeyı ınıdrmıs ben farketmedım mesela
Dr geldi uyardı bırazda kızdı
Bı yakınım var 938 gr dogan beebegı
2 kılo yoktu benımkını cıkardılar
Ben hatta tutun dedım bı kac gun daha
Dr ıyı degıl enfeksiyon felan almasın demıs orasıda ozel hastaneydı ustelık

Devletten aldıkları parayı bırak bak sen bunları düşünme yine bunaltcaksın kendini.
Aman boşver Benşm şu şöyleydi kuzenimin çocuğu böyleydi her çocuk farklı bunu sen de iyi bilirsin aslında. Tekrar için rahat etsin doktoruyla irtibat kurma şansın varsa kurarsın ama vardır elbet Bi bildikleri. Ya da sorumluluk almamak için imza alıp çıkarırlar çok şey değil onlar için. Ama hayırlı vakitte çıksın sen aceleye getirmiş olma yine de sabır kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…