2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm geçmiş olsun ya kayısı yiyebilirsin bu ara hemoroid acısı geçene kadar zorlanmazsın..

İnsanı bence de geren şey belirsizlik bir gün olsa ona odaklanacaksın belki dr un bi gün verir sana İçin raharlar biraz kuzum valla yaşayan anlar ancak seni. Dr lar da bebeğin içerde olmasının daha iyi oldgnu düşünüyorlar elbette ama sen de yıprandın haftalardır. Ama çok değil az kaldı bence 36 bitsin 37 nin başında alırlar gibi geliyor bana

Kilya cnmm dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizden.
Gerçekten hiç Birşey bilmeden beklemek ve kafanın içinde bir sürü endişeli düşünceler olduğunda çok zor geliyordur..İnşallah bugün doktorun açıklamasını yapıp doğumun planını ayarlar biraz rahat edersin

Bu el parmak ağrıları nasıl gececk sabah bileklerim oynamıyor benim de uyuşuk uyuşuk geziyorum saatlerce sonra açılıyor bileklerinden hep sesler geliyor sağlıkla atlatsaydik cnm ins doğumun ardından geçer hemen

Magnezyum kalsıyum takvıyeleer yetersız mı geliyor acaba kuzum

Abaş parmağın devamı olan bilek yerinde şişlik varmı. Ben de öyle bişey de oluştu epeycedir. Şekli bozuldu böyle tıkır tıkır yapıyo yani kırık gibi ve ilk uyandığımda orası bir acıyor kazık gibi hiç oynatmıyorum mesela

Aynen aynen sabah ellerimi tutarak kalkamıyorum bileklerim kırık gibi bağırıyorum hatta eşimde sancım var zannediyorbenim bileklerim oynuyor ama saatler sürüyor normale donmesi

Aynen aynen sabah ellerimi tutarak kalkamıyorum bileklerim kırık gibi bağırıyorum hatta eşimde sancım var zannediyorbenim bileklerim oynuyor ama saatler sürüyor normale donmesi
Ayynen öyle. Biz senle aynı şeyi yaşıyoruz. Atel kullandınmı sen hiç

Ben Bi iki yedim canım abartmadan. Kırmızı pancar turp değilmiydi
Kırmızı turp yedim ama kırmızı pancar yemedim yani bi tane haşlayıp yiyesim var ama o da idrar rengini direk pembe yapıyo korkuturmu beni diye de düşündm bir de hamilelik dönemi yenmez diye duydunuzmu hiç merak ettm

Hmm ben onları hep karıştırırım yaa
İdrar rengin kızarırsa direk ondan bilirsin nolcak. Ben hiç öyle bişe duymadım valla açıkçası şimdi töhmet altında da kalmak istemem ama Bi tane haşlamasından da bişe olmaz yani. Mesela nar yeme derler ben yarım narı son dönemlerde ara ara özellikle tükettim çok sağlıklı sonuçta

Cnm ben yiyorum haşlayıp rendeliyorum süzme yoğurt ceviz karıştırarak tüketiyorum.haftada bir ya da iki haftada bir yiyorum.yediğinde idrar rengimde de hiç renk değişikliği olmadı..
Aslında çok yararlı bir sebze ama A vitamini olduğu için sürekli tüketimi önerilmez..

Hiç duymadım ama yemedim de kuzum aynen beni de kırmızı yapıyor normalde de sevmiyorum.

Ayynen öyle. Biz senle aynı şeyi yaşıyoruz. Atel kullandınmı sen hiç
Yok kullanmadım sargi kullandim biraz rahatlattı ama onu da devamlı sökmek sarmak gerekiyor illaki suya giriyor elim gece yatarken kullandım bir süre ama gene aynı gene aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…