2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyyy cadilaraa bak sennnn 😍😍😍 masallah onlaraa annesiii yaa 🥰🧿 sen iyimisin sez agrisi falan oldu mu, emziriyormusun napiosun cikartcaklar mi bebeleri insallah yakin zamanda ??? İyi ol ❤️
Başım ağrımadığı sürece sıkıntım yok kuzum dikiş ağrısına razıyım ☺️ Sağıp götürüyorum artık ne kadar çıkarsa birde doğumdan sonra sütüm yok diye sakın stres yapıp üzülmeyin geliyo bir şekilde belki bir günde belki iki günde belki üç günde ama geliyo.
Süt sağma makinesi almayanlar alacaklar olanlar içinde ebebekte nüby diye bir marka var onu önerebilirim ben çok memnun kaldım
Geçen gün hemşire emzirmeye çağırabiliriz dedi kuzum beslenme durumuna bakıp öyle karar verilecek dedi inşallah yakın zamanda kavuşacam 🤲🏻🥰

Gidiyor yavrum doktorum istediği için kendileri bir şey yapamazmış da hala sancı çıkıyor zaten bugün nst ye çok girdim sancı çıktığı için duşa da izin vermediler 😞 koktum koktum. Serum da Pump mı ne dedin ona bağlı söküyorum bir kiloluk serum ile lavaboya gidiyorum. Bir de idrar ölçtürüyorlar ay bin yıl düşünsem şunları yaşayacağım aklıma gelmezdi. Magnezyum bazılarında ödem yapıyormuş da onu takip etmeleri gerekiyormuş içtiğim suyu idrar miktarını not ediyorum. Geliyorum tekrar makineye takıyorum serumu. Gece tam hazırlandım serumu taktım ışığı kapatmayı unutmuşum sinir oldum tekrar söktüm tekrar gittim ışığı kapadım geldim. Bunları biri ile yapmaya da utanırım ne yapcan mecburen işte oflaya puflaya geçiyor. Yarın sabah gelen doktora yalvaracağım kendi doktorumun hemşiresine de mesaj atacağım. Ay vicdan da yapıyorum böyle diyince 🙄 hemşire dayan filan dedi ya ama ne bileyim ki bebekler içinde iyi mi bu halim bilmiyorum sürekli ilaca maruz kalıyorlar
Ah canım yaa, öyle bir anlattın ki ben de burada seninle birlikte sinir oldum o ışık mevzuuna.
Doktoruna güven ve azıcık daha sık dişini canım.
Ya bu hafta ya da haftaya alacaklar zaten.
Bak belki de bu kadar bekledikleri için hiç yoğun bakıma gerek kalmayacak.
Bebeklerinle birlikte çıkacaksın hastaneden.
Dualarımız seninle canım.

Başım ağrımadığı sürece sıkıntım yok kuzum dikiş ağrısına razıyım ☺️ Sağıp götürüyorum artık ne kadar çıkarsa birde doğumdan sonra sütüm yok diye sakın stres yapıp üzülmeyin geliyo bir şekilde belki bir günde belki iki günde belki üç günde ama geliyo.
Süt sağma makinesi almayanlar alacaklar olanlar içinde ebebekte nüby diye bir marka var onu önerebilirim ben çok memnun kaldım
Geçen gün hemşire emzirmeye çağırabiliriz dedi kuzum beslenme durumuna bakıp öyle karar verilecek dedi inşallah yakın zamanda kavuşacam 🤲🏻🥰
Allahım inşallah en kısa zamanda yanına alıp eve götürmeyi nasip etsin inşallah prensesleriiii 🧿 maşallah barikallah bol bol olur sütünde hele bi başlasınlar cok cok emmeyee ohh 😍 sen iyi ol güçlü ol onlar da zaten hissederler minik savaşçılar 💪

Allahım inşallah en kısa zamanda yanına alıp eve götürmeyi nasip etsin inşallah prensesleriiii 🧿 maşallah barikallah bol bol olur sütünde hele bi başlasınlar cok cok emmeyee ohh 😍 sen iyi ol güçlü ol onlar da zaten hissederler minik savaşçılar 💪
Amin kuzum inşallah 🤲🏻🥰 Rabbim sizlerede sağlıkla sıhhatle evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsinn 🤲🏻

Kuzuuu napıosunn kendi derdime düştüm yazamadım hiç buralaraaa 😐 nasıll kaynananla arann keyfini iyi mi 😍
Ay boşver napcan sıkıntın olmuş benim kaynanamla aramı soracak halin yok heralde 😂😂
İyyii yani işte ne iyi ne kötü. Eşi kolu heryeri doldurup gelmiş kadın yemekliği, kurusu, mantısı, kabağına kadar Allah razı olsun valla o yönlerden 😁 geldi 2.gün dolma sardı. Tam ocakçı her gün yemek pişiriyor. Başka Bi desteği yok tabi temizlik memizlik yapamaz. En başta dedim anne ben uzun oturamıyorum ortadan kaybolduysam bil ki yatıyorum odamda. Tek şeyi yatak odama kapandım yemeden telefondan izliyorum bişe izliyceksem falan. Cumadan da annem geliyor pazarları dönüyor o kardeşim var okula giden Bi de engelli ablam onlara. Bende durumlar böyle 😊😊

Ah canım yaa, öyle bir anlattın ki ben de burada seninle birlikte sinir oldum o ışık mevzuuna.
Doktoruna güven ve azıcık daha sık dişini canım.
Ya bu hafta ya da haftaya alacaklar zaten.
Bak belki de bu kadar bekledikleri için hiç yoğun bakıma gerek kalmayacak.
Bebeklerinle birlikte çıkacaksın hastaneden.
Dualarımız seninle canım.
Allah razı olsun kuzum 🌸💕 İnşallah bebeklerimle çıkabilirim. Pazartesiyi çok zor bekledim 😞 Rabbim büyük. Hastanede olmak çok zor

Bakteri mi bilmiorumda lokosit yazio iste 😂 dun agri olunca bende suphelendim idrar yolu die ama dedim ya onemsemedi sorun degil bu falan dedi 🤷🏻‍♀️ Bakalim ne dicek doktorun ama sen bol su ve o sicak su torbasini yap ayagina, ben de yapiyorum iltihap varsa die 😅
Haber geldi içebilirmişim ama sadece ben sen değil 🤣🤣🤣
Günde 2 ye kadar ancak çıkmıştım bu mideyle bugün zorladım 3 lt içtim.
Kız ille kendinde iltihap yaratacak 🤣 ne uğraşıyon kendinle rahat rahat otursana😅

Ay boşver napcan sıkıntın olmuş benim kaynanamla aramı soracak halin yok heralde 😂😂
İyyii yani işte ne iyi ne kötü. Eşi kolu heryeri doldurup gelmiş kadın yemekliği, kurusu, mantısı, kabağına kadar Allah razı olsun valla o yönlerden 😁 geldi 2.gün dolma sardı. Tam ocakçı her gün yemek pişiriyor. Başka Bi desteği yok tabi temizlik memizlik yapamaz. En başta dedim anne ben uzun oturamıyorum ortadan kaybolduysam bil ki yatıyorum odamda. Tek şeyi yatak odama kapandım yemeden telefondan izliyorum bişe izliyceksem falan. Cumadan da annem geliyor pazarları dönüyor o kardeşim var okula giden Bi de engelli ablam onlara. Bende durumlar böyle 😊😊
Allah razı olsun kız yemek düşünmemek en büyük lüks 😍 olsun yat dinlen üstüne alıncak hali yok ne güzel açıklamışsın durumunu ☺️ Anneciğinde destek işte daha ne olsun bi kaldı hayırlısıyla doğurmak inşallah bakalım ne dicek doktorunda asıl maraton o zaman başlicak 🥰

En azından büyüyünce öyle olmasa bile yanına kâr kalsın 😂😂
Ben bebekken çok ağlamışım annem öyle der hep bak şimdi tam anlamıyla ses çıkaramıyorum. Şiştik şiştikkk 😂🤣🤣
Benim bebekligimde pek sessizmis annem hic zararin olmadi bana misafirlige götürdm uyurdun diyo ben bu hayati bastan kaybetmisim🤣🤣

Haber geldi içebilirmişim ama sadece ben sen değil 🤣🤣🤣
Günde 2 ye kadar ancak çıkmıştım bu mideyle bugün zorladım 3 lt içtim.
Kız ille kendinde iltihap yaratacak 🤣 ne uğraşıyon kendinle rahat rahat otursana😅
İyi hadi iç bakalım şifa olsun 😂😂 su iyidir şimdi iç bol bol son haftalarda fazla içince ödem yapıomuş 😂 ağrım yok çok şükür ağrırsa darlicam bende doktoru 🙊😂

Allah razı olsun kız yemek düşünmemek en büyük lüks 😍 olsun yat dinlen üstüne alıncak hali yok ne güzel açıklamışsın durumunu ☺️ Anneciğinde destek işte daha ne olsun bi kaldı hayırlısıyla doğurmak inşallah bakalım ne dicek doktorunda asıl maraton o zaman başlicak 🥰
Ayın 6sjnda birdahaki kontrol daha çok var 😐
Ayak ağrıları diyormuş büyükler. Tarifledim anneme anlattı, benim onlar da başladı. Adet ağrısı gibi kasık ağrıların bacağıma doğru ilerleyen ağrı ve aşağı tarafa felaket baskı. Bildiğin sancılanıyorum şu yalancı sancı dedikleri de anlamıyorum işte. Dönemiyorum artık hiç okadar büyüdğ ki ikiz hamile göbeklrri görürdüm yok artık derdim resmen öyle oldu çok zorlanıyrum.haftaya kontrole kadar çıkarsam Allahın izniyle 15ine gün verir büyük büyük olasılıkla, tam 37 oluyorum ozamn çünkü. Daha da beklemez. Yani öyle olursa da 2 haftam vaaarrr 😊😊

Allah razı olsun kuzum 🌸💕 İnşallah bebeklerimle çıkabilirim. Pazartesiyi çok zor bekledim 😞 Rabbim büyük. Hastanede olmak çok zor
Eminim çok zordur.
Ben yarım saatlik serum taktırdığımda bile zaman hiç geçmiyo, sen günlerdir oradasın.
Sırf bu çektiklerinden dolayı Allah bebeklerini eve götürmekle mükafatlandıracak seni, inanıyorum buna. 🍀

nurselek nurselek Sorma valla😁 ya sizde gerginlik sinir varmı ben çok gerginim yaa. Aslında haksız şeyler değil ama geriliyorum yani bişeylere. Herkes benden çok alıngan hryheyleniyorum

Ooo olmaz mı kuzum valla iple çekiyorum doğurmayı 1-2 hafta daha gecsın insallah hayırlısıyla kurtulayım diyorum
Kuzum yüz şişmen varsa muhakkak doktoruna bildir tansiyonunu da takip et
Yavrum eşim abartıyor şişlik yok aslında takılıyor baya 😅

X