2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi bakalım cnm..
Sen yolu yarılamışsın birşey kalmamış.
Ne güzel doktor her türlü durumu düşünüp herşeyi planlamış
Hayırlısıyla bu sefer olacak inşallah sağlıkla ilerleyip kucağına alacağın günleride göreceğiz

Evet canım sağolsun bu drum düşündü herşeyi. Şimdi tek tereddütüm bu hasimato kaldı oda sanırım vereceği serumla istediği değere düşer ve gebelik oluşur. İnsanin herşey normalken hiç gebelik dahi olusmamasina canı sıkılıyor umarım bu sefer bende çift çizgi görürüm

İns sıra sende bizim bebelere arkadaş kardeşler lazım rabbim nerde varsa nasip etsin öğrendiğimde beri duam bu yönde

Zaten serumla bağışıklığı baskılayacak cnm..
Şuan ilaç kullanıyor musun.
Serum tedavisi yapacak ya sonrasında mı ilaç başlatıyor

Hic bozma moralini 5.denememizdi ve hic gebelik olusmuyordu transfer öncesinde bi serum uygulandi hemde tableti basladik 4 aylik olana kadar da 2 haftada bir devam ettik ben cok inaniyorum o serumla ilgili olduguna hapida 3 ayda biraktik insallah sende öyle olacaksn moralini yuksek tut

Zaten serumla bağışıklığı baskılayacak cnm..
Şuan ilaç kullanıyor musun.
Serum tedavisi yapacak ya sonrasında mı ilaç başlatıyor
Yok canım kullanmiyorum ve sonrasında da ilaç filan vereceğim demedi benim tsh normal çıkıyor ama anti tpo yüksek çıkıyor

İnşallah canım peki sana neden serumu başlatmıştı sende de mi hasimato vardı? Verdiği hap ne hapı niçin vermişti

Ya evet haftalar farklı yerlerde farklı çıkabiliyor anlamadım. İyi sabrettin bebekler için. Felaket yükselmiş gerçekten doya doya kolestaz sın 36 yı da geçirirler mi ki acaba biraz daha tutalım diye. Düşse değerlerin tutarlar belki de

Yok canım kullanmiyorum ve sonrasında da ilaç filan vereceğim demedi benim tsh normal çıkıyor ama anti tpo yüksek çıkıyor
Anladım cnm bende anti tpolar tavan...
Onun haricinde ilaç kullanmasam tsh yükseliyor.2013 sen beri kullanıyorum.
Senin tsh t3 t4 de sorun olmadığı için İlaç kullanmıyorsun

Yaa biliyordum o fırtına öncesi sessizliktiiii
Ahh canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. Sağlıkla kucağına da alacaksın inşallah
Ve grubumuzun ilk ikiz doğuranı da sen oldun tebrikler
Anlatsana detayları

İnşallah canım peki sana neden serumu başlatmıştı sende de mi hasimato vardı? Verdiği hap ne hapı niçin vermişti
Yok hasimato yoktu bende hic tutunma olmadigi icin bebegi ittigimi dusundu bagisiklik baskilamak icin basladi yabanci cisim algilamasin diye hapta prografti oda yine ayni sey icindi o gunde 2 kez serum 2 hafta bir devam etmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…