2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Rabbim dualarını kabul etsin Allah razı olsun canım. Ne güzel bir şey yapıyorsun

Cbaım benim hastanede asin ha şimdi. Üzülme bak en baştan. Ciğer geliştirici yi biliyorsun artık hep önlem amaçlı. Bol boö yat kalkma inşallah ennn en az 36yı görürsünüz
Muayeneye geldim yatıya kaldım kuzum Birde bugün süslenmiştim eşime dedimki son fotoğraflarımızı çekeriz artık hayalleri ve hayatları yaşıyorum. İnşallah kuzum onlar sağlıklı olsunda yapacak birşey yok

Doktorumla doğum tarihine kadar konuştuk kuzum en az bir ay sonra dedi hatta bende sevindim falan sonra nts ye gönderdi sancı çıktı ama benim hiçbir ağrım sancım yok ona şaşırıyorum öyle olunca en azından bir iki gün kal takip edelim dedi aslında belki ev yakın olsaydı gönderirdi çokta önemli değil onlar iyi olsunda biz herşeye katlanırız

Kuzum benim geçmiş olsun ciğer geliştirici çok iyi olmuş Allah a emanet olun inşallah sağlıkla evinize gidin sonra doğum için tekrar gidin inşallah

Ah yavrum Allah razı olsun senden ağzına sağlık.bütün duaların kabul olsun

Amin kuzum inşallah Zaten şuanda tek tesellim açılma olmaması ve rahim uzunluğunun iyi olması 3 saatte bir nstye bağlıyorlar son nst de çok şükğr birşey çıkmadı ama prob mu diyorlar ona bilmiyorum adı herneyse acaba sende olduğu gibi yanlış yere mi bağladılar diye düşünüyorum ilk bağlanan yerle farklıydı hatta hemşireye söyledim senin olayın aklına gelince bende mideye denk getirmemeye çalışıyorum dedi yoksa yanlış ölçüm alabiliyoruz dedi

Ay canım yaa dur bakalım belki çıkarsın sen. Hayırlısı inşallahh. Ben de cuma hazırlıklı gideyim madem. Bak bi de bugüne bırakcaktın valizi
Kiminlesin eşinle mi

Ya senn cansınn Allah razı olsun kuzucum inşallah ettiğin tüüm dualar sana ve kızına ilaç olsun şifa olsun

Amin kuzum inşallah Hepimize zamanında güzel doğumlar nasip etsin Rabbim
Canım benm de 30.haftada bebiş geliyor sandık iğneleri vurulduk ama bak 36 bitiyor çok şükür bir sorun yok Allahın izniyle herşey güzel ilerler hiç sıkıntı yapma ben o zmn da duyunca bi korktum ama sonra bir sorun olmayacağına inandım hep güzel düşndüm moralimi yüksek tuttum çok etkili oldugnu düşünüyorum

Allah kabul etsin fıstığım inşallah yakında bebeğinizle hiç ama hiç ayrılmicaksınız birazcık daha zaman inşallah

Aslında ara ara bende de çıkıyor hissetmiyorum çok önemsemediler burada açılma filan da bakmadılar. Tabii görüntüsü önemli. Ciğer geliştirici iğneyi o arada yapmaları iyi olmuş ama beni biraz etkilemişti daha rahat hissedersin aradan çıkmış olur

Kuzum benim sonra da çıktı ama acemiler intörnler bağlıyor çok sağlıklı değildi. Belli bir düzende çıkmadığı için önemsemediler hali hazırda ellerinin altındayım diyedir belki de hadi inşallah sorun olduğunu zannetmiyorum yarın iğneden sonra çıkarırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…